Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Imprezy tematyczne w stylu gali Oscarów

Złote statuetki, suknie od projektantów i najlepsze garnitury, światła reflektorów, czerwony dywan, atmosfera przepychu i blichtru – z tym właśnie kojarzy nam się Gala Oscarów. Cała ta imponująca otoczka może być doskonałą inspiracją motywu firmowej imprezy tematycznej w wielkim stylu. Chcesz zorganizować taką dla swoich pracowników i kontrahentów? Doskonale trafiłeś! Agencja eventowa Top Event jest gotowa do działania! Z wielką przyjemnością podejmiemy się realizacji niezapomnianego wieczoru dla Twoich gości, podczas którego będą mogli poczuć emocje i atmosferę balu z wyższych sfer!

Agencję Top Event z Warszawy tworzą specjaliści od organizacji imprez, którzy niejedno już widzieli! Działamy w branży od kilkunastu lat, możemy powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że jesteśmy piekielnie dobrzy w tym, co robimy. Uwielbiamy organizować duże imprezy tematyczne, robimy to profesjonalnie i z pasją! Nasi klienci to głównie duże przedsiębiorstwa i korporacje, które powierzają nam pracę nad ich firmowymi uroczystościami, jubileuszami, konferencjami czy wyjazdami integracyjnymi. Zaufało nam już wiele znanych marek! Dołącz do grona zadowolonych klientów Top Event i zleć nam organizację eventu na kształt ceremonii wręczenia popularnych nagród filmowych. Swoją drogą, gdyby rozdawano Oscary za najlepiej zorganizowane imprezy, mielibyśmy ich trochę na swojej półce!

Organizacja imprez tematycznych w stylu gali oscarowej

Jeśli chcesz, abyśmy zajęli się kompleksową organizacją Twojej firmowej ceremonii wręczenia statuetek, bezzwłocznie skontaktuj się z naszą ekipą! Wyślij nam maila, a my błyskawicznie przyślemy Ci nasze portfolio z przykładami fantastycznych realizacji, które z sukcesem przeprowadziliśmy do tej pory. Cieszymy się opinią osób pozytywnie nastawionych do wszelkich pomysłów klienta, dlatego też z chęcią wysłuchamy tego, co masz nam do powieszenia na temat swojej wizji imprezy w stylu Oscarów. W tym celu zorganizujemy z Tobą spotkanie online, podczas którego poznasz nasz wspaniały team i weźmiesz udział w entuzjastycznej burzy mózgów! Skupimy się w niej na pomysłach na scenariusz uroczystości wręczenia Oscarów oraz omówimy podstawowe kwestie związane z jej realizacją. Jesteśmy otwarci na innowacje i szalone idee, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Zrobimy wszystko, aby event pt. "Gala Oscarów" przypadł do gustu Twoim gościom!

Firmowa gala oscarowa – co dla Ciebie zrobimy?

"Wręczenie Oscarów" to doskonały motyw imprezy jubileuszowej lub wieczornej kolacji podczas wyjazdu integracyjnego. Jednak od pomysłu do realizacji jest długa droga. Wiemy, jak wiele wysiłku potrzeba, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, dlatego zlecenie realizacji firmowej gali rozdania Oscarów profesjonalnej agencji eventowej, takiej jak nasza, jest najlepszym, co możesz zrobić! W Twoim imieniu przeprowadzimy szereg działań, które zaowocują rewelacyjną imprezą na najwyższym poziomie. Zadbamy m.in. o:

  • wybór odpowiedniego miejsca na Twoją imprezę tematyczną; jeśli uroczystość ma być częścią weekendowego wyjazdu, zapewnimy również noclegi oraz transport dla gości;
  • przeprowadzenie drobiazgowej wizji lokalnej obiektu, w którym odbywa się gala, w celu weryfikacji warunków technicznych, możliwości pomieszczeń i kwestii zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa uczestników;
  • dowiezienie na miejsce wszelkich urządzeń, sprzętu technicznego, wyposażenia eventowego (wytwornice dymu itd.), oświetlenia, nagłośnienia;
  • dekoracja wynajętych sal;
  • zapewnienie spektakularnych rozrywek z udziałem artystów i gwiazd polskiej sceny muzycznej;
  • pełen catering, napoje i przekąski serwowane podczas gali;
  • dopełnienie wszystkich kwestii formalnych i prawnych;
  • i wiele, wiele innych!

Atrakcje na stylizowany wieczór rozdania nagród filmowych

Z punktu widzenia gości najważniejszym elementem imprezy tematycznej, bez względu na to, czy będzie to gala oscarowa, czy impreza na motywach polskich filmów fabularnych, są rozrywki! To atrakcje wywołują najwięcej emocji i są prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanym punktem wieczoru. Dlatego też bardzo dużą uwagę przykładamy do opracowania szczegółowego, porywającego scenariusza takiego wydarzenia. Warto jednak pamiętać, że atrakcje powinny być jak najlepiej dopasowane do grupy docelowej.

Firmowa ceremonia Oscarów powinna być przede wszystkim eleganckim balem, podczas którego uczestnicy będą mogli poczuć się, jak na prawdziwej imprezie słynnej Akademii Filmowej. Dlatego nie może zabraknąć na niej występów utalentowanych twórców. Zadbamy o odpowiednią oprawę artystyczną, zatrudnimy muzyków, wokalistów, tancerzy, sztukmistrzów, akrobatów oraz konferansjera, który będzie czuwał nad przebiegiem całego wydarzenia. Zadbamy o konkursy oraz nagrody dla zwycięzców.

Jeśli Gala Oscarowa ma być częścią weekendowego wyjazdu integracyjnego, Twoi pracownicy w ciągu dnia mogą mieć za zadanie nakręcenie krótkich scenek z najlepszych filmów w dziejach Hollywood. Wcielenie się w niezapomniane role aktorów i aktorek, takich jak Marlon Brando, Whoopi Goldberg, Quentin Tarantino, Clint Eastwood, Russell Crowe, będzie na pewno ekscytującym przeżyciem. Na tapecie mogą wylądować takie kultowe firmy, jak "Szeregowiec Ryan", "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Breaveheart", "Forrest Gump", "Titanic", czy "Ojciec Chrzestny". Wieczorem goście będą mogli obejrzeć swoje dzieła na dużym ekranie, a po zakończeniu wszystkich seansów jury wyłonione spośród widzów będzie przyznawać nominacje, Oscary oraz wyróżnienia! Któż z nas nie marzył o tym, aby po słynnych słowach "And the Oscar goes to...." usłyszeć swoje nazwisko? Przyznane nagrody na pewno będą miłym akcentem całego wieczoru!

Zalety integracyjnych imprez tematycznych – gala oscarowa dla firmy

Każde spotkanie integracyjne w firmie ma na celu poprawę relacji w poszczególnych zespołach oraz między nimi. Firmowe imprezy tematyczne mają też za zadanie wywoływać duże, pozytywne emocje, które przekładają się później na większą motywację i lepszą jakość pracy każdej jednostki. To także czas na złapanie potrzebnego dystansu do zawodowych obowiązków, relaks oraz budowanie wspólnych wspomnień. Gwarantujemy, że Twoja impreza w stylu gali rozdania Oscarów nie przejdzie bez echa!

Podczas różnego rodzaju gier i konkursów zespołowych, które mają miejsce w trakcie integracji, możesz też dużo lepiej poznać swoją kadrę. Niecodzienne zadania i wyzwania umożliwiają pracownikom pokazanie się z niekoniecznie znanej w firmie strony. To świetny sposób na to, aby poszukać nowych talentów w wewnętrznej strukturze przedsiębiorstwa! Może osoba, która zajmie się reżyserią scen zaczerpniętych z kina, wykaże niebywałe zdolności organizacyjne i przywódcze, które będziesz mógł wykorzystać przy nowym projekcie?

Jedno jest pewne – warto zadbać o to, aby firmowa ceremonia wręczenia Oscarów była wydarzeniem niezapomnianym. Zrobimy co w naszej mocy, aby zyskała ona miano jednej z najbardziej spektakularnych imprez w historii Twojej marki! Czekamy na Ciebie!

+48 664 083 183

biuro@topevent.pl