O nas

O nas

Agencja Eventowa Top Event powstała w roku 2019 na bazie firmy Grupy Krawczyk - aktywnej na rynku branży MICE od roku 2005. Mariusz Krawczyk - pomysłodawca oraz właściciel - niezmiennie od ponad 15 lat pomaga różnym firmom w budowaniu relacji i tworzeniu wspomnień na terenie całego kraju. Agencja specjalizuje się w organizacji bankietów oraz wydarzeń specjalnych z udziałem gwiazd i artystów z polski i zza granicy. Filozofią naszego działania jest bezstresowa i kompleksowa obsługa ważnych wydarzeń z życia firm naszych klientów. Szczycimy się najwyższą jakością obsługi, nietuzinkowymi pomysłami na imprezy oraz profesjonalnym zespołem złożonym z pasjonatów i specjalistów branży eventowej. Napisz do nas i przekonaj się o najwyższej jakości naszyc

Nasza historia

Nasz zespół

Poznaj zespół agencji eventowej Top Event. Mimo, że łączy nas wspólna pasja, każdy z nas jest (czasami) skromną indywidualnością.

>
<
Mariusz Krawczyk
Właściciel firmy Top Event

Kocha ludzi i imprezy, dlatego przez ostatnie 20 lat nie przepracował ani minuty. Odpoczywa, czasami ryzykujac życie w małym kajaku płynąc w rwących górskich rzekach. Ojciec trzech cudownych córek. W życiu smutny był 2 razy.

Adam Waleszyński
Dyrektor zarządzający

Były muzyk znanego zespołu alternatywnego, muzyczny manager, marketingowiec i producent sfx. W branży od 16 lat. Psycholog mediów, który uwielbia analizować kulturę i społeczeństwo. Najlepiej odpoczywa z dala od telefonu i internetu zatracając się w medytacji w środku lasu.

Mateusz Symonowicz

Jeszcze jeden pozytywny meloman w naszej firmie. Doskonały DJ mający na koncie już ponad 1500 imprez. Pozycjonuje, SEO koordynuje, w wyszukiwarkach cuda wyczarowuje. Odpowiada za kontakt z klientem i generowanie zadowolenia po drugiej stronie maila lub słuchawki.

Marta Kucharczyk

Cuda cudami, ale paragrafy są brutalnie realne. Chaos kreacji w porządek prawny wkłada Marta, która odpowiada za dział prawny, kontakt prawny, a także wsparcie klientów i podwykonawców w zakresie umów, pozwoleń i licencji.

Damian Białorudzki
Manager techniczny

Spokojny, dokładny i szalenie symaptyczny. Na codzień współpracuje z teatrem ROMA, gdzie projektuje i zajmuje się techniką oświetleniową i multimediami. Pasjonat siatkówki, kochany ojciec lubiący dobrą grę komputerową.

Przemysław Mejna
Grafik i projektant

Człowiek odpowiedzialny za nasz wizerunek i Twoje materiały graficzne! Artysta o nietuzinkowym zmyśle estetycznym i biznesowym. Pasjonat komiksu, muzyczny rebeliant lubiący dobry kąśliwy punk i hardcore z lat 90tych! Inspiracje czerpie z kosmosu – dosłownie, ponieważ intersuje się astrologią.

Marcin Zaremba
Fotograf i video operator odpowiedzialny za materiały z naszych imprez

Wysokiej jakości aftermovie po 24 godzinach? Nie ma problemu. Ambitny, szybki, ale przede wszystkim oddany swojej wielodzietnej rodzinie, o której pisze na swoim prywatnym blogu.

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl