Historia FIRMY

Top Event (wcześniej M&M Group) to firma, która od 15 lat zajmuje się kompleksową organizacją imprez zamkniętych. Na swoim koncie mamy ponad tysiąc zrealizowanych z sukcesem projektów. Charakteryzujemy się samodzielnością w działaniu, co jest podstawą zaufania, które zbudowaliśmy z naszymi klientami.  Pracujemy dokładnie, profesjonalnie i skutecznie, dostarczając usługi i wydarzenia zorganizowane na najwyższym poziomie.

Każdy z nas ma ogromne doświadczenie muzyczne, sceniczne i organizacyjne. Zwracamy uwagę na szczegóły ważne dla odbioru. Stawiamy na jakość dźwięku, sprzętu i atrakcji, które proponujemy naszym klientom. Estetyka w organizacji i realizacji imprez zamkniętych jest dla nas najważniejsza. Nieważne, czy jesteśmy organizatorami bankietu, koordynatorami konferencji czy producentami koncertów prywatnych – zawsze liczy się dla nas jakość efektu końcowego, a on w dużej mierze zależy od jakości użytego sprzętu, zatrudnionych techników oraz realizatorów oraz umiejętności sprawnej organizacji. Wszystko to posiadamy i tak, teraz się chwalimy, ale jesteśmy na tym polu doświadczeni i dokładni, dzięki czemu współpraca z nami przebiega bezproblemowo i aktywnie.

Jesteśmy nowocześni. Wykorzystujemy wiedzę o technologii, rynku muzycznym i marketingu. Stale szukamy nowych rozwiązań na polu organizacji imprez zamkniętych oraz konferencji. Proponujemy nowości, tworząc wspomnienia na niezbadanych szlakach oraz w niesamowitym otoczeniach.  Nie jesteśmy wygodni i dzięki temu nie jesteśmy też nudni.

To wszystko sprawia, że współpracują z nami firmy, które nie mają czasu na organizację samodzielną, a chcą się dobrze bawić. Chcemy angażować naszych klientów w zorganizowany show, nie w meandry organizacji technicznej. Dobrze omówiony w zupełności nam wystarczy, aby zaproponować organizację artystyczną na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami, napisz maila, zadzwoń. Nie możemy się doczekać aby przedstawić nasze pomysły.

2005

Gitarzysta, wokalista oraz lider zespołu eventowego stwierdza, że nikt lepiej nie zorganizuje eventu, jak ktoś, kto na nich grał od 8 lat. Powstaje firma Grupa Krawczyk.

2006

Firma powoli się rozrasta, zapraszana jest do coraz większej ilości organizacji imprez firmowych. Od tej chwili specjalizuje się w organizacji konferencji oraz kompleksowej usłudze organizacji koncertów plenerowych w całej Polsce.

2007

Po dwóch latach działalność możemy się pochwalić ze współpracy z takimi firmami jak: Michellin, RMF FM, Orange, JBB, HOG Robinson. Tworzymy brandy Agencja Muzyczna.pl, StageOn.pl oraz ZnaneKabarety.pl

2008

Zaufanie dotychczasowych klientów pozwala nam na organizację coraz większej ilości imprez firmowych. Z sukcesem tworzymy scenariusze artystyczne na bankiety, konferencje oraz imprezy okolicznościowe dla firm: CBRE, MSWiA, Radio Zet Gold, POLSAT. Możemy się pochwalić rozpoczęciem współpracy z firmą Gruner + Jahr, dla których przez kolejne 2 lata obsługiwaliśmy część imprezy "Przebojowe Lato Radia ZET"

2010

Stałą wieloletnią współpracą od tej chwili możemy chwalić się z Centrum Handlowe Alpha w Olsztynie. Tworzyliśmy eventy dla MSD Schering, obsługiwaliśmy technicznie ponad 60 koncertów plenerowych w całym kraju. Firma bez problemów rozwija się dalej.

2012

Grupa Krawczyk zmienia nazwę na M&M Group. Od tej chwili, z nową ekipą oraz nowym wizerunkiem i komunikacją organizujemy incentive travels dla firm w całej europie, gdzie prócz organizacji atrakcji, organizujemy koncerty oraz pokazy sceniczne. Pracowaliśmy między innymi dla 360, organizatorami SnowShow.PL.

2013

Do grona naszych stałych klientów (z którymi współpracujemy po dziś dzień) weszły: JLL John Lang Lasalle, EMMERSON, Siemiens. Obsługujemy kabaretony, nawiązując stałą współpracę z m.in kabaretami NeoNówka oraz Kabaret Młodych Panów.

2014

Współorganizowaliśmy, obsługiwaliśmy i wspieraliśmy od bookingu po logistykę festiwal Warm Me w Ostródzie, gdzie wystąpili znakomici przedstawiciele sceny elektronicznej (m.in Remady, DJ EManuel)

2015

Kolejne lata przynoszą ponad 300 zorganizowanych imprez, konferencji, kabaretonów, koncertów oraz eventów firmowych.

2018

Firma przechodzi reorganizację. Z części M&M Group powstaje TopEvent, która skupia się na eventach dla klienta firmowego i prywatnego.

2019

Nowy początek, który przynosi nową ekipę oraz wizerunek w firmie.

Przewiń w lewo
Przwiń w prawo

JAK DZIAŁAMY?

Bardzo ważny jest dla nas pierwszy kontakt. Już na tym etapie zadajemy szereg pytań, które pozwalają nam określić oczekiwania klienta na temat imprezy. Oprócz pytań technicznych zadajemy pytania o kwestie typowo społeczne dotyczące grupy, dla której organizowany jest event. Uważamy, że prawdziwym sukcesem organizacyjnym jest nie tylko doskonała obsługa techniczna i organizacyjna, ale również idealne dobranie atrakcji, oprawy oraz charakteru imprezy do grupy, dla której przygotowujemy naszą ofertę. Zawsze wychodzimy ku oczekiwaniom i pomysłom klienta, albowiem kto jak nie klient zna najlepiej grupę swoich pracowników czy kontrahentów. Jakkolwiek zawsze staramy się również prezentować i nasze pomysły oraz chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami.

Poniżej znajdą Państwo krótki schemat procesu naszej pracy.

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Pierwszy kontakt

Brief

Analiza

Budżetowanie

Planowanie atrakcji

Produkcja

Realizacja

KONTAKT

Dane do faktury:

TOPEVENT Mariusz Krawczyk

ul. Kolska 9B/41, 01-045 Warszawa

NIP: 739-289-00-72

REGON: 510-715-141

Biuro i adres do korespondencji:

ul. Hortensji 41, 05-800 Pruszków

Napisz do nas

Informujemy, że w trosce o ochronę Państwa danych osobowych dostosowaliśmy zasady przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych do przepisów RODO. Zapraszamy do zapoznania się z naszą klauzulą informacyjną dotyczącą kontaktu za pomocą formularza.


Nazwa firmy jest wymagana Imię i nazwisko jest wymagane

Numer telefonu jest wymagany Email jest wymagany


Pole treści jest wymagane
Te pole jest wymagane
Te pole jest wymagane

500 444 422