Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Kolacja firmowa - agencja eventowa Top Event

Elegancka kolacja firmowa to jedno z podstawowych narzędzi, służących realizacji strategii funkcjonowania przedsiębiorstwa. W działalności firmy zajmuje szczególne miejsce, ma bowiem najczęściej bardzo ważny i konkretny cel biznesowy. Na kolację firmową zaprasza się najczęściej ważnych kontrahentów lub obiecujących kandydatów na partnerów biznesowych. Takie spotkanie z założenia powinno przynieść jakiś efekt – podpisanie kontraktu, uzgodnienie fuzji, decyzję o współpracy nad projektem itd. Z racji wysokiej rangi takiego spotkania firmowego, jego organizacja powinna być perfekcyjna w każdym calu.

Najprostszym sposobem, aby zagwarantować sobie ową perfekcję, jest zatrudnienie profesjonalnej agencji eventowej, która zadba o absolutnie każdy szczegół tego wydarzenia. Top Event kłania się zatem w pas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Powierzając organizację kolacji firmowej w Warszawie lub innym mieście w Polsce właśnie nam, możesz być pewien, że zajmą się nią wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem w organizowaniu wszelkich imprez firmowych. Jesteśmy ekspertami i pasjonatami. Dołożymy wszelkich starań, aby skroić dla Ciebie event precyzyjnie dopasowany do potrzeb firmy!

Jak zorganizować uroczystą kolację firmową?

Zanim rozpoczniemy działania zmierzające do realizacji Twojej eleganckiej kolacji firmowej, ustalimy z Tobą pewne istotne kwestie. Pierwsza z nich to liczba osób, które planujesz zaprosić. Czy będzie to klient z żoną, cały zarząd spółki, czy może pracownicy Twojego przedsiębiorstwa? To bardzo ważne, czy kolacja ma być zorganizowana na 4, 20 czy 60 osób. Wiąże się z tym przede wszystkim rezerwacja odpowiedniego lokalu. Czy wystarczy Ci jeden stolik w wykwintnej restauracji, czy będziesz potrzebować całej sali, aby wszyscy goście mogli swobodnie zasiąść za stołami? Pamiętaj o tym, że w przypadku wynajęcia jednego stolika w restauracji nie masz wpływu na to, kto jeszcze w tym samym czasie zdecyduje się skorzystać z lokalu. Może małżeństwo z małymi dziećmi, które wygenerują spory hałas? Trudno to przewidzieć, dlatego jeśli na kolację firmową zapraszasz gości z naprawdę najwyższego szczebla, dobrze jest mieć lokal na wyłączność lub rozejrzeć się za restauracją z osobną salą VIP. Wtedy nikt nie będzie Wam przeszkadzał.

Oprócz tego zastanów się także, czy przewidujesz dodatkowe atrakcje dla uczestników wieczornego przyjęcia. Należy dopasować je do pozycji klienta i tego, jak ważny jest cel spotkania. Występy połykacza ognia pomiędzy rozmowami o milionowym kontrakcie nie są najlepszym pomysłem. Ale bez obaw! Pomożemy Ci dobrać adekwatne do rangi wieczoru rozrywki, które umilą wspólnie spędzony czas.

Kolacje firmowe – w czym pomoże Ci Top Event?

Organizacja kolacji firmowej czy świątecznego spotkania wigilijnego rządzi się nieco innymi prawami, niż przykładowo realizacja konferencji czy wyjazdu integracyjnego. Nasze doświadczenie pozwala nam przeprowadzić cały proces doskonale, rozwiązując potencjalne problemy, zanim w ogóle się pojawią. Niewątpliwą zaletą złożenia na nasze ręce organizacji wigilii firmowej czy kolacji biznesowej jest to, że nie będziesz musiał martwić się absolutnie o nic. Będziesz otrzymywał od nas stały feedback z postępów, a wszelkie Twoje uwagi nie pozostaną bez echa.

Oto czym m.in. zajmiemy się w Twoim imieniu:

 • znalezieniem odpowiedniego lokalu lub całego obiektu z salami różnych wielkości, po to, aby maksymalnie dopasować miejsce do potrzeb i osiągnięcia celów spotkania biznesowego lub pracowniczej kolacji wigilijnej;
 • catering – szczegółowe opracowanie wykwintnego, pysznego menu, analiza dań, które restauracja proponuje swoim klientom, ewentualne wynajęcie szefa kuchni spoza restauracji; na kulinaria kładziemy największy nacisk;
 • kontrolą sposobu, w jaki podawane są dania główne, przystawki, desery itd.;
 • opracowaniem dopasowanego do prestiżu gości scenariusza dodatkowych atrakcji;
 • kontrolą wyglądu lokalu i wprowadzeniem ewentualnych zmian, dostarczeniem dekoracji, świeżych kwiatów etc., które wpłyną pozytywnie na odbiór przez gości;
 • dostarczeniem na miejsce potrzebnego sprzętu technicznego, oświetlenia, nagłośnienia, ekranów, wszystkiego, co będzie Ci potrzebne, a czym nie dysponuje wynajęty obiekt;
 • sprawdzeniem, czy lokal dysponuje darmowym parkingiem, dokonaniem rezerwacji miejsc parkingowych dla zaproszonych osób;
 • organizacja prezentów dla pracowników w przypadku świątecznego spotkania firmowego.

Elegancka kolacja firmowa z klientem jako skuteczne spotkanie biznesowe

Prestiżowa kolacja firmowa na najwyższym poziomie to doskonały sposób na realizację celów biznesowych. Na takie spotkania zaprasza się potencjalnych lub obecnych partnerów, kontrahentów, sponsorów, ambasadorów marki. Celem kolacji firmowej może być:

 • podpisanie umowy bądź kontraktu;
 • negocjacje biznesowe;
 • podziękowanie za dotychczasową współpracę;
 • prezentacja oferty firmy;
 • chęć podjęcia współpracy;
 • omówienie dotychczasowych relacji biznesowych;
 • itd.

Dlaczego taka forma spotkania przynosi pozytywne efekty w postaci realizacji celów? Otóż klienci doceniają inicjatywę, zwłaszcza jeśli bankiet przygotowany jest z najwyższym kunsztem. Biznes lubi prestiżowe miejsca, wyszukane dania i kulturalną, profesjonalną obsługę. Co więcej, pyszne jedzenie działa nie tylko na kubki smakowe, ale także na ludzki mózg. Przynosi rozkosz dla ciała i ducha. Może brzmi to dość trywialnie, ale dobrze najedzony i zadowolony klient jest skłonny do podejmowania decyzji na korzyść swojego gospodarza, któremu zawdzięcza tę przyjemną kulinarną przygodę! A jeśli kolację okrasisz dodatkowymi atrakcjami, jak pokaz live cooking czy przygotowywania dań kuchni molekularnej, zyskasz sobie jeszcze większą aprobatę.

Wigilia firmowa, kolacja biznesowa, kolacja integracyjna

Kolacje firmowe mogą mieć różny charakter, a metody organizacji spotkania zależą od jego rodzaju. Wyżej omawialiśmy cele kolacji biznesowej, ale oprócz tego taką formę może przyjąć także wieczór integracji zespołu pracowników lub przyjęcie wigilijne dla firmy.

Firmowa kolacja wigilijna to spotkanie świąteczne, które ma na celu podziękowanie kadrze za cały rok ciężkiej pracy, podsumowanie jej efektów oraz przedstawienie planów na kolejny rok. Traktowana jest przez pracowników jako nagroda, co ma bardzo duży wpływ na podniesienie ich motywacji i chęci do podejmowania własnych inicjatyw. Organizacja kolacji wigilijnej powinna uwzględnić świąteczny wystrój, świąteczne menu oraz szeroki wybór rozrywek, z racji tego, że jest to spotkanie o półformalnym charakterze.

Najluźniejszą formą kolacji firmowej jest wieczór integracyjny. Połączony jest on zazwyczaj z rozrywkami mającymi na celu wspólną zabawę pracowników. Miłe spędzenie czasu jest tu priorytetem.

Jak wybrać najlepsze miejsce na kolację – restauracja, a może inny lokal?

Pomysły na uroczystą kolację firmową są różne. Wiele zależy od miejsca, w którym zdecydujesz się je zorganizować. Najbardziej tradycyjne są oczywiście restauracje, ale jeśli chcesz zrobić niezapomniane wrażenie na swoich gościach, warto rozważyć także inne opcje. Jak już wspominaliśmy, jeśli decydujesz się na kolację firmową w restauracji, weź pod uwagę wynajęcie sali na wyłączność.

Inną opcją jest rezerwacja restauracji w hotelu położonym w malowniczej okolicy. Kolacja firmowa może być wówczas połączona z noclegiem, aby Twoi goście mogli skorzystać przed lub po niej z dodatkowych usług, które oferuje obiekt (np. relaks w SPA).

Jako że dla specjalistów z Top Event nie ma rzeczy niemożliwych, możemy zorganizować dla Ciebie także kolację firmową w miejscu, przygotowanym specjalnie na tę okazję. Do wymogów przyjęcia jesteśmy w stanie dostosować niemal każdą lokalizację, którą sobie wymarzysz. Szukasz miejsca na nietypową kolację firmową? Wśród propozycji znajdziesz ogrody japońskie, pałacowy park, przystań nad jeziorem lub poprzemysłowe hale i lofty w nowoczesnym wydaniu. Dla nas nie ma pomysłów nie do zrealizowania!

Kolacje firmowe Warszawa i nie tylko! Gdzie i jak działamy?

Agencja Top Event organizuje kolacje firmowe w Warszawie oraz w dowolnym mieście, wskazanym przez naszego klienta. Jesteśmy w stanie przejechać całą Polskę, aby osobiście sprawdzić wskazany przez klienta lokal. Jesteśmy mistrzami organizacji, którzy podchodzą drobiazgowo do każdego etapu realizacji eventu. Jeśli zatem chcesz zorganizować wigilię firmową lub kameralną kolację biznesową, skontaktuj się z nami i sprawdź ofertę Top Event! Wierzymy, że nasz team doskonale sprawdzi się w roli organizatora wieczoru, dzięki któremu zrealizujesz postawione cele i zrobisz niezapomniane wrażenie na swoich gościach!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl