Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Warsztaty taneczne - agencja Top Event

Radosne, wyrywające się z piersi okrzyki zachwytu, buzujące endorfiny, obolałe mięśnie, kolektywna euforia, uśmiechy na twarzach i mnóstwo pozytywnych wspomnień – tym właśnie są warsztaty taneczne. Te maratony zajęć z najróżniejszych stylów zawsze gromadzą wokół siebie potężne grono pasjonatów! Chcesz zorganizować tego rodzaju event? Warsztaty taneczne w Warszawie czy Krakowie, o których będzie głośno w świecie tańca? Świetnie, że na nas trafiłeś! Jesteśmy agencją eventową od zadań specjalnych i niestraszne nam żadne, nawet najbardziej skomplikowane realizacje!

Top Event z Warszawy to drużyna wybitnych specjalistów z branży eventowej, która niejedno już widziała. Nasz zespół składa się z byłych muzyków, artystów, menadżerów, ekspertów od nagłośnienia, planowania, prawa.... Słowem, działamy, jak doskonale naoliwiona maszyna, w której każdy wie, za co jest odpowiedzialny. Dzięki bogatemu doświadczeniu (ponad 1000 zrealizowanych wydarzeń) jesteśmy w stanie zrobić dosłownie każdą imprezę. Warsztaty taneczne nie są tu wyjątkiem. Jeśli zatem chcesz, aby pod patronatem Twojej firmy lub lokalnej instytucji goście przez kilkanaście godzin poruszali się w rytmach gorącej samby, ciężkiego hip hopu czy energicznego latin solo, zgłoś się do nas! Zrobimy Ci warsztaty taneczne na światowym poziomie!

Organizacja warsztatów tańca | Dance events od Top Event

Warsztaty tańca organizowane dla dużej liczby odbiorców są nie lada wyzwaniem, zwłaszcza pod kątem logistycznym. Dlatego też warto powierzyć realizację takiego eventu zespołowi profesjonalistów, jakim jest Top Event. Gwarantujemy dopięcie wszystkiego na ostatni guzik!

Oto czego m.in. możesz spodziewać się z naszej strony:

 • Opracujemy skrojony na miarę scenariusz warsztatów tanecznych dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tańcach latynoamerykańskich lub poznać zawiłości tańca klasycznego.
 • Znajdziemy odpowiednie lokum na Twoje warsztaty taneczne lub weekendowy wyjazd integracyjny, którego takie zajęcia będą częścią. Skrupulatnie sprawdzimy obiekt, przeprowadzimy drobiazgową wizję lokalną.
 • Zaprosimy wykwalifikowanych instruktorów tańca z zagranicy oraz z najlepszych szkół tańca w Warszawie i innych miast Polski, którzy mogą pochwalić się autorskim programem nauczania.
 • Zapewnimy profesjonalny sprzęt techniczny i wykwalifikowaną obsługę.
 • Dostosujemy sale do wymagań warsztatów tanecznych i zapewnimy pełną koordynację grafiku.
 • Zapewnimy opiekę osobom prowadzącym lekcje tańca i tancerzom.
 • Zorganizujemy dodatkowe atrakcje, konkursy z nagrodami, promocje, etc.
 • Zajmiemy się kwestiami prawnymi, ubezpieczeniowymi i pozwoleniami.

To tylko niektóre zadania do zrealizowania w zaawansowanym procesie organizacji warsztatów tanecznych. Dla osób nieobeznanych w branży mogłoby być to karkołomne zadanie, jednak my znamy się na swojej pracy rewelacyjnie. I co najważniejsze, lubimy to robić!

Warsztaty taneczne jako element weekendowej imprezy integracyjnej

Być może zdajesz sobie sprawę z tego, że część Twoich pracowników chciałoby nauczyć się tańczyć, ale nie mają odwagi zapisać się do profesjonalnego dance studio. Możesz zatem sprawić im nieco rozrywki i zaproponować krótki kurs tańca, jako jedną z atrakcji podczas wyjazdu integracyjnego Warsztaty taneczne dla dorosłych, np. z tańca latin solo, mogą być również świetnym punktem programu podczas imprezy dla singli. Jakakolwiek aktywność fizyczna jest dobrze oceniana jako sposób na atrakcyjne zajęcia grupowe. Dlatego też taneczne zajęcia warsztatowe bardzo często pojawiają się w scenariuszach wyjazdów firmowych, jako opcja do wyboru dla chętnych. Nie każdy posiada bowiem umiejętności taneczne i śmiałość do tego, aby spróbować swoich sił w bachacie czy hip-hopie, dlatego warto dać pracownikom możliwość wyboru alternatywnej formy rozrywki.

Warsztaty taneczne cieszą się dużą popularnością podczas imprez integracyjnych. Np. body movement jest doskonałym sposobem na poznawanie samego siebie, nie tylko pod kątem własnego ciała, ale też psychiki. Może być to zatem dla Twoich pracowników narzędzie wglądu we własny umysł.

Zalety warsztatów tanecznych z instruktorem

Po co w ogóle organizować warsztaty tańca? Zajęcia z profesjonalnym instruktorem tańca, wykładowcą akademii wychowania fizycznego, czy wybitnym tancerzem przynoszą uczestnikom warsztatów tanecznych bardzo wiele korzyści. Przede wszystkim takie wydarzenia to przebogate źródło wiedzy na temat technik pracy z ciałem, poszerzania zakresów, improwizacji. Takie imprezy przyciągają nie tylko profesjonalnych tancerzy, którzy stale się szkolą, ale też miłośników tańca, którzy uprawiają go sporadycznie, a wreszcie osoby, dla których warsztaty taneczne to ich pierwsze zajęcia. Lekcje na poziomie amatorskim sprzyjają utrzymaniu prawidłowej postawy ciała, kształtowaniu mięśni, poprawie koordynacji ruchowej, zwiększeniu świadomości ciała. Nauka choreografii pobudza mózg i uaktywnia te jego obszary, które na co dzień są zaniedbywane. Dzięki warsztatom tanecznym wiele osób rozpocznie swoją przygodę z tańcem. Taki event to bardzo jakościowy czas, sprzyjający świetnej zabawie, nawiązywaniu nowych znajomości i przełamywaniu własnych barier. Uczestnicy trenują w dużych grupach, przez co pozytywne emocje kumulują się. Z punktu widzenia organizatorów, firm sponsorujących i partnerskich taka atmosfera sprzyja realizowaniu postawionych celów biznesowych, np. sprzedaży produktów.

Taniec towarzyski, hip hop, latino solo, jazz – style tańca na zajęcia

To od Ciebie zależy, jakie style tańca pojawią się na Twoim evencie. Warto zadbać o to, aby uczestnicy znaleźli zajęcia taneczne, które są różnorodne i dopasowane do różnego poziomu zaawansowania. Wspólnie ustalimy, jakie gatunki pojawią się na Twoich warsztatach tanecznych dla dorosłych. Bez trudu zorganizujemy dla Ciebie imprezę zróżnicowaną pod tym względem.

A oto z jakich stylów tanecznych możesz wybierać:

 • salsa
 • sexy dance
 • ladies style
 • high heels
 • balet
 • taniec jazzowy
 • contemporary jazz
 • latino solo
 • funky
 • reggaeton
 • dancehall
 • hip-hop
 • i wiele innych.

Warto pomyśleć też nad zatrudnieniem instruktorów, którzy poprowadzą dla uczestników stretching. Każdy tancerz wie, że po intensywnym wysiłku należy się rozciągać!

Top Event – autorski program, czyli jak działamy?

Jeśli chcesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia w organizacji warsztatów tanecznych, wystarczy, że wyślesz nam krótkiego maila. Dbamy o bardzo dobry kontakt z naszymi klientami, dlatego odpowiedź wraz z naszym portfolio otrzymasz błyskawicznie. W kolejnym kroku zaprosimy Cię na wideorozmowę, podczas której opowiesz nam o swoich oczekiwaniach i wizji warsztatów tanecznych. My ze swojej strony zaproponujemy rozwiązania, które zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, będą dla Ciebie najodpowiedniejsze. Wspólnie przygotujemy szkic atrakcji i weźmiemy się do działania. Z każdego etapu realizacji będziesz otrzymywał od nas feedback, będziesz doskonale poinformowany o postępach. Jesteśmy pewni, że znajdziemy wspólny język! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, na co nas stać!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl