Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Obsługa i organizacja imprez plenerowych w Twoim mieście

Zamień swoje miasto w tętniącą życiem imprezę! Agencja Top Event z Warszawy pomoże Ci zorganizować wydarzenie, o którym nie śniło się mieszkańcom! Dni Miasta, uroczystości z okazji rozpoczęcia lub zakończenia lata, koncerty, pikniki familijne, festiwale, firmowe eventy, o których nie da się zapomnieć! Jako organizatorzy z przebogatym doświadczeniem zapewniamy kompleksową realizację eventów na najwyższym poziomie! Jesteśmy prężnie działającą ekipą pasjonatów i specjalistów, którzy wiedzą, jak organizować eventy o spektakularnym charakterze! Pozwól nam przygotować wszystko za Ciebie!

Organizacja imprez miejskich w plenerze

Imprezy miejskie mogą mieć różny charakter. Najczęściej spotykane rodzaje imprez plenerowych to oczywiście Dni Miasta. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w Twojej lokalizacji powstała kreatywna impreza, o której będzie głośno w całym kraju! Chętnie pomożemy Ci wymyślić coś niebywale oryginalnego! Zwykły Dzień Seniora zamienimy w podróż wehikułem czasu, a Międzynarodowy Dzień Tańca w bajeczną fiestę do białego rana! Chcesz wnieść trochę koloru do przestrzeni miejskiej? Zaplanujemy dla Ciebie program imprezy z okazji Dnia Smerfa, który przyciągnie zarówno dzieci, jak i dorosłych! Każdy powód jest dobry, aby Twoje miasto rozkwitło i zaczęło pulsować swoim własnym, atrakcyjnym rytmem! Dlatego warto usunąć z głowy wszelkie blokady – organizujemy imprezy plenerowe, które wzbudzają emocje, kreują wspomnienia i na długo zapadają w pamięć!

Tradycyjne imprezy miejskie, które organizujemy

W swojej wieloletniej pracy w kwestii imprez dotknęliśmy już niemal każdej materii! Nasi klienci przychodzą do nas z totalnie niespotykanymi pomysłami, a my stajemy na głowie, żeby zadowolić zarówno ich, jak i uczestników wydarzeń ulokowanych w przestrzeni miejskiej! Żadne akrobacje nam niestraszne! Jednak oprócz tego, że zajmujemy się kompleksową organizacją imprez o niecodziennym charakterze, proponujemy również konkretne działania w kwestii realizacji wydarzeń o dość tradycyjnym wydźwięku. Chętnie nadamy im oryginalny sznyt, tak, aby pozostawiły po sobie wyjątkowe wrażenia! Możemy zorganizować dla Ciebie m.in.:

  • Dni Miasta,
  • otwarcie i zamknięcie sezonu letniego,
  • jarmarki świąteczne,
  • Dzień Dziecka,
  • koncerty Walentynkowe, Sylwestrowe i inne,
  • imprezy oświatowe,
  • wydarzenia z okazji świąt państwowych,
  • imprezy plenerowe dla firm i pikniki firmowe,
  • zloty, parady, targi i wiele, wiele innych wydarzeń o charakterze rozrywkowym!

Profesjonalna agencja Top Event – jak działamy?

Jeśli chcesz zorganizować efektowną imprezę miejską, zgłoś się do nas! Nie musisz mieć gotowego scenariusza! Wystarczy, że opowiesz nam o swoim pomyśle! My będziemy przetwarzać go w naszych kreatywnych głowach, po to, aby zaproponować Ci cały wachlarz możliwości, dopasowanych do charakteru wydarzenia. Chętnie zaprosimy Cię na naszą burzę mózgów online i wysłuchamy, na jakim rezultacie Ci zależy!

Od innych agencji odróżnia nas to, że działamy błyskawicznie! Nie minie chwila od złożenia przez Ciebie zapytania, a otrzymasz od nas portfolio z przykładowymi wydarzeniami plenerowymi, które prowadziliśmy. Zajmujemy się organizacją ogromnych eventów nie od dziś, dlatego zdajemy sobie sprawę, że dla klientów niezwykle ważny jest bezpośredni kontakt i stały feedback na temat postępów w realizacji! Udostępnimy Ci każdą informację, o którą nas poprosisz!

Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin. Podział obowiązków pozwala nam działać sprawnie i szybko na różnych polach! Gwarantujemy, że każda postać z naszego teamu to wybitny profesjonalista z przebogatym doświadczeniem, ale też osoba otwarta i komunikatywna! Negatywne wibracje, to coś, co jest nam zupełnie obce!

Atrakcje na miejskie imprezy plenerowe – dowolny scenariusz!

Chcemy, aby Twoja impreza miejska była wyjątkowa, dlatego szczególną uwagę przykładamy do przygotowania atrakcji i niespodzianek, dostosowanych do odbiorców. Plenerowe imprezy dają ogromne pole do popisu! Gwarantujemy moc rozrywek, które porwą do zabawy każdego! Szczycimy się niebywałą kreatywnością, dlatego możesz mieć pewność, że zaproponowane przez nas atrakcje plenerowe będą niezwykłe i zaskakujące!

Współpracujemy z wybitnymi artystami i przedstawicielami najróżniejszych dziedzin sztuki! Chcesz, aby Twoją imprezę miejską uświetnili artyści cyrkowi? Marzysz o akrobatach, spacerujących na linach, rozwieszonych między kamieniczkami Twojego miasteczka? Nie ma problemu! A może wolisz pokaz woltyżerki – akrobacji na koniach? Da się zrobić! Imprezę opatrzymy odpowiednią oprawą muzyczną – cóż to za Dni Miasta bez koncertów! Jesteśmy w stałym kontakcie z menedżerami wielu polskich gwiazd. Znają nas i wiedzą, że Top Event to solidna firma, dlatego gwiazdy wielkiego formatu tak chętnie z nami współpracują.

Zadbamy także wizualne show plenerowe! Możemy stworzyć dla Ciebie wystawę metalowych figur, rozmieścić w przestrzeni mobilne instalacje świetlne, a nawet zbudować boisko golfowe w wersji mini, które dostarczy rozrywkę zarówno małym, jak i dużym! Dla nas nie ma pomysłów nie do zrealizowania!

Catering, zaplecze techniczne i inne aspekty organizacji imprez miejskich

Oprócz rozrywek plenerowych zapewniamy także kompleksową obsługę techniczną i prawną Twojego wydarzenia. Nasi prawnicy są doskonale zorientowani w rozporządzeniach, dotyczących realizacji imprez plenerowych w Polsce. Uzyskamy wszelkie wymagane pozwolenia i zgody, zadbamy o zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom, serwis techniczny, ubezpieczenia. Dowieziemy na miejsce sprzęt techniczny, wzniesiemy sceny, dostarczymy namioty, zadbamy o punkty informacyjne i sanitarne. Zorganizujemy także catering. Myślimy i działamy wielotorowo, więc nie umknie nam żaden szczegół! Co więcej, mamy szeroki dostęp do urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk, dzięki czemu możemy Ci zaoferować także wysokiej jakości filmy i zdjęcia z Twojej imprezy, które wykorzystasz potem do promocji w mediach!

Robimy eventy zarówno w dużych miastach, takich jak Warszawa, Poznań czy Wrocław, ale nie omijamy także mniejszych miejscowości, dlatego kontaktuj się z nami śmiało!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl