Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Koncerty, organizacja koncertów z agencją Top Event

Koncerty w Polsce należą do najpopularniejszych wydarzeń o charakterze masowym. Niezwykły klimat panujący na tego typu eventach nieodmiennie przyciąga tłumy. Charyzma i entuzjazm artystów występujących na scenie przenosi się na publiczność. Emocje uczestników przeplatają się i potęgują, tworząc hipnotyzującą atmosferę współprzeżywania muzycznych uniesień. Koncerty to magia! Jednak, aby mogła zaistnieć, potrzebna jest piekielnie dobra, bezbłędna organizacja. Najlepiej zgłosić się do profesjonalnej agencji eventowej, która ma w tej materii potężne doświadczenie. Tak się składa, że znamy jedną taką! To my, Top Event z Warszawy!

Organizacja koncertów – agencja Top Event

Team Top Event to grono wybitnych specjalistów z różnych dziedzin, dla których organizacja koncertów to przede wszystkim pasja, a dopiero potem praca. W branży eventowej działamy od ponad 15 lat. Zajmujemy się realizacją różnego rodzaju eventów, od plenerowych imprez masowych, przez imprezy korporacyjne, wyjazdy integracyjne, po gale, konferencje i jubileusze. Na swoim koncie mamy już ponad 1000 projektów, dzięki którym jesteśmy znani i cenieni w branży, jako wzorowi organizatorzy wydarzeń. Nasi klienci wracają do nas po kolejne realizacje i to właśnie daje nam pewność, że zorganizowane przez nas koncerty i festiwale reprezentują światowy poziom. Mamy świadomość tego, że każdy zrealizowany przez nas event to nasza wizytówka, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wydarzenia muzyczne były dopracowane w najmniejszym detalu.

W skład naszego zespołu oprócz doświadczonych event managerów, prawników, specjalistów od marketingu, wchodzą byli muzycy, którzy znają scenę od podszewki. Wiemy, czego kiedyś nam brakowało, jako artystom, i co mogło być zrobione lepiej, dlatego teraz w perfekcyjny sposób dopinamy organizację każdego koncertu.

Jak zorganizować imprezę muzyczną?

Organizacja koncertów jest sprawą bardzo złożoną. Wymaga szerokiego zakresu działań, znajomości techniki estradowej, aspektów prawnych realizacji różnego rodzaju wydarzeń plenerowych i indoorowych, dokładnej kontroli poszczególnych etapów. W pierwszej kolejności potrzebny jest jednak bardzo szczegółowy scenariusz imprezy, który konsultujemy z naszymi klientami, oraz harmonogram działań. Już na początku wyznaczamy koordynatorów, którzy czuwają nad przebiegiem poszczególnych etapów, dlatego też zawsze odnosimy sukces. Nie sposób wymienić wszystkie kwestie, których należy pilnować podczas organizacji koncertów noworocznych, solowych, instrumentalnych. Zadania, którymi Top Event zajmie się w Twoim imieniu to m.in.:

 • znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym odbędzie się koncert;
 • dokładna wizja lokalna obiektu lub terenu pod imprezę muzyczną;
 • uzyskanie pozwolenia na organizację imprezy masowej;
 • ścisła współpraca ze służbami medycznymi, policją, strażą pożarną oraz ochroną;
 • budowa scen, podestów i innych potrzebnych instalacji;
 • zapewnienie zaplecza technicznego, dowóz na miejsce sprzętu;
 • angaż artystów, konferansjerów, tancerzy, hostess itd.;
 • działania marketingowe, promocja koncertu w mediach;
 • zapewnienie bezpieczeństwa słuchaczom;
 • catering dla gwiazd i obsługi oraz stoiska gastronomiczne dla uczestników imprezy;
 • organizacja zaplecza sanitarnego;
 • i wiele, wiele innych!

Realizacja eventu muzycznego z punktu widzenia technicznego

Bez względu na to, czy realizujemy koncert w plenerze, czy w zadaszonym obiekcie, kluczowe jest, aby zapewnić wysokiej jakości sprzęt techniczny. Nie możemy mówić o udanym koncercie bez perfekcyjnego brzmienia. Nagłośnienie, nośność i czystość dźwięku to podstawa. Dokładamy wszelkich starań, aby dźwięk niósł się w przestrzeń i docierał do słuchaczy najbardziej oddalonych od sceny.

Kolejną istotną kwestią jest oświetlenie sceny. Mamy w swoim zespole profesjonalistów, którzy nie tylko znają się na najlepszym sprzęcie, reflektorach i światłach, ale także wiedzą, w jakich konfiguracjach je zamontować, aby dawały najlepsze efekty. Odpowiednią widoczność dla słuchaczy w sektorach oddalonych od sceny zapewniają telebimy i ekrany.

Do aspektów technicznej realizacji okolicznościowych, plenerowych koncertów (walentynkowych, noworocznych, wielkanocnych) należy także budowa bezpiecznych i wygodnych dla wykonawców i obsługi scen, podestów, wybiegów oraz funkcjonalnego i komfortowego zaplecza.

Rodzaje koncertów

Koncerty możemy podzielić według różnych kryteriów, jednak bez względu na ustalenia, jesteśmy w stanie zorganizować dowolny rodzaj uroczystości muzycznej. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

 • koncerty solowe na wolnym powietrzu lub w hali;
 • festiwale;
 • koncerty okolicznościowe, np. koncert wielkanocny, koncert noworoczny, koncert walentynkowy;
 • koncerty instrumentalne, np. koncert skrzypcowy, koncert fortepianowy, koncert muzyki filmowej, koncert muzyki klasycznej;
 • koncerty kameralne np. recitale.

Dodatkowe atrakcje na koncerty i festiwale

Chociaż podczas eventów muzycznych najważniejsze są występy zaproszonych wykonawców, to zawsze staramy się zaproponować uczestnikom dodatkowe atrakcje. Zwłaszcza podczas koncertów plenerowych warto zadbać o inne rozrywki dla słuchaczy. Bardzo często proponujemy stworzenie stref marek sponsorujących wydarzenie, stoiska z gadżetami oraz prezentacjami usług lub produktów sponsorów. Do tego zawsze staramy się wygospodarować miejsce na strefy chilloutu, udekorowane według konkretnej konwencji (np. plaża i palmy). Dobrym pomysłem są takie drobne rozrywki, jak fotościanka, fotobudki, refleksomierze, trampoliny i inne dmuchańce, slackline itp.

Oprócz tego często korzystamy z pomocy innych artystów, organizując podczas koncertów dodatkowe pokazy fireshow, pokazy tańca, pokazy laserowe czy wizualizacje oparte na mappingu.

Koncert jako dodatkowa atrakcja imprezy firmowej

Koncert jest formą pokazu artystycznego, który ma ogromny potencjał wywoływania pozytywnych emocji. Dlatego nasi klienci (zwłaszcza firmy i korporacje) wybierają tę formę jako rozrywkę na imprezę integracyjną, konferencję, jubileusz czy inną imprezę firmową, w której programie uwzględniono część nieoficjalną. Osobisty koncert znanej gwiazdy (w wersji standardowej bądź akustycznej) to dla pracowników nie lada wyróżnienie. Takie momenty traktowane są przez nich jako nagroda, budują lojalność wobec marki, tworzą wspólne wspomnienia i motywują do lepszej pracy. Zazwyczaj właśnie o prywatnych koncertach pracownicy opowiadają znajomym z niekrytą dumą i zachwytem. Warto zatem postawić na koncerty z udziałem znanych artystów, jako na formę atrakcji podczas imprezy firmowej.

Obsługa koncertowa Top Event – kontakt

Jeśli chcesz uzyskać wsparcie w zakresie organizacji koncertu wielkanocnego, koncertu noworocznego, innego muzycznego eventu okolicznościowego, festiwalu, czy koncertu solowego, zgłoś się do Top Event! Gwarantujemy, że będziemy dbać o to, aby projekt przyniósł oczekiwany sukces! Możesz skontaktować się z nami telefonicznie (+48 500 444 422), mailowo (biuro@topevent.pl) lub za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Najlepsze koncerty w Polsce – tylko z Top Event!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl