Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Organizacja studniówki marzeń - imprezy od Top Event

Zakończenie edukacji w liceum czy technikum oraz egzamin dojrzałości to niewątpliwe bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Ale zanim ten moment nastąpi, jest czas na pierwszą ważną galę w życiu, czyli studniówkę! Matura maturą, ale dobrze wiemy, że bal maturalny jest dla nastolatków wydarzeniem najwyższej rangi, dlatego warto zadbać o to, aby był dopięty na ostatni guzik. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną za organizację studniówki, ale obawiasz się, że nie podołasz wymagającym procesom logistycznym, zostaw ten temat profesjonalistom! Agencja Top Event jest gotowa do działania! Chętnie pomożemy Ci zrealizować spektakularną, inną niż wszystkie imprezę studniówkową, która pozostanie na długo w pamięci i sercach maturzystów!

Kompleksowa organizacja studniówki od Top Event

Wydawać by się mogło, że studniówka niczym nie różni się od trwającego do późnej nocy przyjęcia. Jednak ma ona swój specyficzny charakter, wyjątkowo podniosły wydźwięk i jest niezwykle ważnym dniem w życiu młodych ludzi. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby spersonalizować ten event i zafundować uczestnikom wieczoru wyjątkowy, widowiskowy bal, o którym nie będą chcieli nigdy zapomnieć!

Powierzając organizację studniówki agencji Top Event, masz gwarancję tego, że impreza odbędzie się na najwyższym poziomie. Mamy bogate doświadczenie w realizacji dużych imprez z wyjątkowymi atrakcjami. Nasz team składa się z wybitnych specjalistów z branży eventowej. Wiemy, na co zwracać uwagę i czego unikać, aby organizowany przez nas bal studniówkowy okazał się sukcesem z fajerwerkami!

O czym pamiętać, organizując studniówkę? – poradnik

Pierwsze, na co trzeba zwrócić uwagę to fakt, kiedy jest studniówka. Bale organizowane są zazwyczaj w styczniu lub lutym. Nie musi to być dokładnie sto dni przed maturą. Termin uzależniony będzie od dostępności sal, dlatego warto dużo wcześniej pomyśleć o tym, kiedy i gdzie zorganizować studniówkę i dokonać rezerwacji lokalu, który pomieści dużą liczbę gości. Pamiętajmy, że każdy z uczniów przyjdzie wraz z osobą towarzyszącą, a do tego doliczyć trzeba jeszcze grono rodziców i nauczycieli. Wybraną salę balową trzeba także sprawdzić pod względem bezpieczeństwa i możliwości zrealizowania zaplanowanych na wieczór atrakcji.

Oprócz tego trzeba zadbać o transport, oprawę muzyczną całej imprezy, catering, dekoracje, a także zwrócić uwagę na sprzęt techniczny: nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu, baniek mydlanych itp. Trzeba wynająć energicznego DJ-a, który zatroszczy się o rozgrzany parkiet, tańce do białego rana i zaserwuje gościom najlepsze muzyczne hity. Trzeba także pomyśleć o kimś, kto będzie czuwał nad tym, aby wszystkie atrakcje przebiegały zgodnie z planem działania. Na Twoją studniówkę zaprosimy pełnego werwy konferansjera, który będzie trzymał rękę na pulsie.

Oczywiście kwestie organizacyjne, o których mówimy, to tylko podstawowe elementy, które trzeba wziąć pod uwagę. Każdy z nich wymaga wielu mniejszych kroków i drobiazgowej kontroli na każdym etapie, dlatego warto pamiętać, że organizację studniówki możesz powierzyć agencji Top Event i nie martwić się o nic!

Polonez na otwarcie, czyli obowiązkowe punkty programu

Studniówka tradycyjnie rozpoczyna się odtańczeniem przez wchodzących w dorosłość maturzystów doniosłego polskiego tańca narodowego, czyli poloneza. Jest to element, bez którego bal po prostu nie może się obyć. Jako organizatorzy studniówki zadbamy o to, aby próby do tego uroczystego pokazu rozpoczęły się jak najwcześniej. Zatrudnimy profesjonalnych instruktorów, którzy przygotują niesztampową choreografię i nauczą jej każdego, nawet uczniów, którzy są na bakier z rytmem! Poloneza na Twoim balu maturalnym może zagrać profesjonalny kwartet smyczkowy lub wybitnej klasy pianista. Dostosujemy się do Twojej wizji, w końcu studniówka zdarza się w życiu tylko raz!

Po polonezie następuje zazwyczaj przemówienie dyrektora szkoły oraz wybranych nauczycieli i uczniów. Po wystąpieniach przychodzi zaś czas na lampkę szampana i rozpoczęcie standardowej uroczystej kolacji. W naszej gestii jest wcześniejsze sprawdzenie cateringu, mamy zatem pewność, że dania ciepłe i przekąski podczas studniówki będą smaczne i podane w stylowy sposób. Studniówka to pierwszy poważny bal młodych ludzi, dlatego powinien odbywać się ona na naprawdę wytwornym, eleganckim poziomie. Niech uczestnictwo w tym wydarzeniu ma wpływ na standardy, jakimi maturzyści będą kierowali się w dorosłym życiu.

Impreza studniówkowa – oprawa i atrakcje

Niegdyś urządzano studniówki na salach gimnastycznych, dekorowanych przez samych uczniów. Wstawiano tam stoły i krzesła i tak dość skromnie wyglądał pierwszy bal maturzystów. Na szczęście dziś do organizacji studniówek zarządy szkół podchodzą bardzo poważnie. My też z wielkim entuzjazmem realizujemy każdą imprezę dla młodych ludzi, ponieważ wiemy, jak ważne jest to dla nich wydarzenie! Z każdego najdrobniejszego fragmentu studniówki jesteśmy w stanie zrobić coś niezwykłego! Oto niektóre atrakcje, które możemy wpleść w plan imprezy:

  • dojazd na miejsce imprezy wynajętymi limuzynami;
  • wynajęcie firmy cateringowej, specjalizującej się w kuchni molekularnej lub pokazach live cooking;
  • fotobudki z rekwizytami i elementami stylowych strojów;
  • pokazy artystyczne typu teatr ognia lub profesjonalne show taneczne;
  • występ orkiestry, kabaretu lub artysty polskiej sceny muzycznej;
  • pokoje tematyczne, jak kasyno czy silent disco;
  • pokazy laserowe;
  • i wiele innych!

Dla Top Event nie ma rzeczy niemożliwych. Specjalizujemy się w realizacjach trudnych i skomplikowanych. Lubimy wyzwania. Nasza dewiza to "Sky is the limit!". Ogranicza nas tylko wyobraźnia i... budżet klienta. Jednak zawsze jesteśmy w stanie zaproponować takie rozwiązania, które będą atrakcyjne i satysfakcjonujące dla gości imprezy! Nie możemy się doczekać, aż zrobimy Ci studniówkę z prawdziwą pompą!

Zapraszamy do kontaktu!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl