Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Konferencje online - firmowy live streaming od Top Event

Konferencje online oraz inne wydarzenia odbywające się w sieci w ostatnich latach zyskały niebywałą popularność. Trudno się dziwić. Mają one szereg zalet zarówno dla użytkowników, jak i klientów, którzy decydują się na tę formę imprez dla firm. Uczestnicy konferencji wirtualnych oszczędzają czas, a firmy – środki z budżetu! Transmisję konferencji online może oglądać jednocześnie nieograniczona liczba widzów! Mogą robić to w czasie rzeczywistym, bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca na świecie! To niebywałe udogodnienie, a dla firm szansa na dotarcie do znacznie większego grona odbiorców, niż w przypadku typowych spotkań na żywo.

Organizacja wydarzeń wirtualnych nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Aby całość robiła naprawdę profesjonalne wrażenie, potrzeba wiedzy, doświadczenia i umiejętności, które zdobywa się latami. Osoby spoza branży eventowej z realizacją transmisji online na najwyższym poziomie mogą mieć nie lada problemy. Dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom! Agencja eventowa Top Event zgłasza gotowość do działania! Zorganizujemy dla Ciebie firmową konferencję internetową lub inne wydarzenie online, z którego będziesz dumny!

Kompleksowa organizacja konferencji i firmowych eventów online

Wideokonferencje są typem spotkań, których realizacja wydaje się być dużo mniej skomplikowana, niż ma to miejsce w przypadku konferencji tradycyjnych. Jednak profesjonalne, dobre ich zorganizowanie nadal wymaga niezliczonej liczby działań na wielu płaszczyznach. Tak naprawdę trzeba przygotować całość także w trybie stacjonarnym na sali konferencyjnej lub w wynajętym i zaaranżowanym odpowiednio studio, po to, aby zapewnić uczestnikom jak najlepszy odbiór. Odpowiednio zaplanowany harmonogram konferencji online, włączający przerwy na atrakcje, wybór prelegentów oraz ich odpowiednie przygotowanie pozwalają utrzymać maksymalne skupienie widzów, co jest niezwykle ważne w przypadku transmisji internetowych. Na szczęście wśród osób, które zajmują się organizacją eventów online, mamy specjalistów, psychologów i coachów, którzy doskonale wiedzą, jak sprawić, aby konferencja online była przystępna i zrozumiała dla odbiorców.

Oprócz tego w zakres naszych działań, związanych z realizacją konferencji i kongresów w świecie online, wchodzą m.in.:

 • wynajęcie odpowiedniej sali konferencyjnej oraz przygotowanie miłej dla oka scenografii;
 • zapewnienie komfortowego zaplecza dla zaproszonych lektorów;
 • zatrudnienie wykwalifikowanej obsługi technicznej oraz dostarczenie niezawodnej jakości sprzętu technicznego, takiego jak ekrany, kamery, mikrofony, nagłośnienie, oświetlenie;
 • dobór odpowiedniej platformy streamingowej oraz przeprowadzenie wielu prób technicznych;
 • czuwanie nad sprawnym i bezproblemowym przebiegiem rejestracji uczestników;
 • zamówienie cateringu dla prelegentów i osób obecnych w studio;
 • pomoc prelegentom w zakresie przystępnej kreacji treści, wygłaszanych podczas konferencji online oraz przekazanie wskazówek, które podwyższą jakość ich wystąpienia przed kamerami;
 • opracowanie harmonogramu wykładów, który będzie realizował założone cele biznesowe;
 • prowadzenie analityki oglądalności;
 • zatrudnienie moderatora, który będzie kontrolował chaty na żywo dla uczestników, którzy będą chcieli zadawać pytania;
 • i wiele, wiele innych!

Zajmujemy się realizacją eventów online zarówno z nieograniczonym dostępem dla uczestników, jak i takich, które dedykowane są dla określonej przez Ciebie grupy docelowej. Wykłady mogą być zarówno firmowe, jak i edukacyjne, przeznaczone dla widzów spoza przedsiębiorstwa. Konferencje naukowe online są bardzo popularnym i łatwo dostępnym źródłem wiedzy ze wszystkich możliwych dziedzin. Konferencje możemy zorganizować również w trybie hybrydowym – część gości weźmie w niej udział na żywo, a reszcie zapewniamy live streaming. Szukamy korzyści i oszczędności dla naszych klientów, tak, aby zaproponować im optymalne rozwiązania. Czuwamy stale nad przebiegiem całej konferencji i dbamy, aby zachować płynność transmisji.

Zalety konferencji online i innych wirtualnych eventów

Agencja Top Event oferuje swoim klientom organizację konferencji online, ale także innego rodzaju eventów zdalnych. Są to m.in. webinary, debaty, szkolenia wirtualne, event marketing z prezentacją produktów, transmisje z gal, premier, czy edukacyjnych spotkań z partnerami biznesowymi. Zapewniamy także możliwość nagrania całości, po to, aby materiały można było wykorzystać również w przyszłości.

Organizacja telekonferencji nie jest prosta, ale efekty przynoszą bardzo wiele korzyści. Dzięki takim wydarzeniom:

 • docierasz do większej liczby odbiorców, nawet na całym świecie;
 • promujesz swoją markę, zwiększasz jej rozpoznawalność, ugruntowujesz jej obecność na rynku i budujesz pozycję eksperta;
 • w atrakcyjnej formie prezentujesz ofertę Twojej firmy (np. event marketing online);
 • zapewniasz wygodę uczestnikom, co przekłada się na ich zadowolenie, a w konsekwencji zwiększenie lojalności wobec marki;
 • zwiększasz zasięg i dostępność wydarzenia.

Dodatkowe atrakcje dla uczestników w trakcie internetowych konferencji

Konferencje wideo oprócz wartościowych wykładów i wystąpień, powinny być przeplatane atrakcjami. Po pierwsze, pozwolą one uczestnikom na odpoczynek i wyrwanie się z ciągłego stanu wzmożonego skupienia, co wpłynie na zwiększenie koncentracji na kolejnych edukacyjnych częściach. Po drugie, umożliwią one widzom interakcję z prowadzącymi i innymi uczestnikami.

W trakcie konferencji online możemy zaproponować przerywniki w postaci konkursów, quizów, ćwiczeń motywacyjnych, animacji, czy nakręconych na potrzeby spotkania filmów. Możemy zaproponować też przeniesienie transmisji do specjalnie przygotowanej strefy expo, która serwować będzie mniej wymagające treści, np. prezentację produktów firmy. Świetną atrakcją na takie eventy online jest także live cooking, który będzie miłym akcentem rozrywkowym. Oprócz tego odbiór może umilić także występ gwiazdy muzycznej lub stand-up.

Platformy do konferencji online, transmisja i realizacja

Niezależnie od wyboru platformy do konferencji online przeprowadzamy wiele prób, aby uniknąć potencjalnych problemów technicznych. Decyzję co do tego, czy skorzystamy z darmowych, popularnych platform, czy wykorzystamy płatne narzędzia, podejmujemy wspólnie z klientem, oceniając zasięg i powagę wydarzenia. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić naszym klientom maksimum satysfakcji.

Platformy do konferencji online z jakich możesz skorzystać, to m.in.: Vimeo, Webex, Zoom, CDN77, YouTube, Wowza, Twitch. Każda z nich ma inny potencjał realizacyjny, więc dobór powinien być podyktowany szczegółową analizą potrzeb i szerszym spojrzeniem na założone cele. Przeprowadzimy transmisję online z dowolnego miejsca, zarówno z siedziby klienta, jak i z wynajętego w tym celu studia.

Organizacja imprez dla firm po konferencji online – oferta Top Event

Agencja Top Event z Warszawy to team piekielnie doświadczonych w eventowych bojach specjalistów. Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia, zarówno tradycyjne, jak i wirtualne. Na rynku działamy nieprzerwanie od ponad 15 lat, co nauczyło nas rozwiązywać wszelkie problemy realizacyjne, na długo przed tym, zanim się pojawią. W naszym zespole znajdziesz zarówno wykwalifikowanych event managerów, byłych muzyków, ekspertów od psychologii, prawa i marketingu. Naszymi klientami są firmy i korporacje o niezachwianej renomie. Zaufało nam już wielu gigantów, którzy wracają do nas po kolejne realizacje. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać im imprezy firmowe na absolutnie najwyższym poziomie, dopracowane w najmniejszym detalu. Działamy sprawnie, samodzielnie i z pasją! Po prostu kochamy organizować eventy! Jeśli zatem interesują Cię inne rodzaje wydarzeń lub organizacja imprezy dla firmy po konferencji online, sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Oto niektóre propozycje z naszej oferty:

 • event marketing;
 • pikniki firmowe;
 • imprezy świąteczne;
 • bankiety firmowe;
 • jubileusze firmowe;
 • imprezy korporacyjne;
 • konferencje firmowe;
 • kolacje firmowe.

Organizacja konferencji online – jak się z nami skontaktować?

W zakresie organizacji imprez firmowych obsługujemy klientów na terenie całej Polski. Bez trudu docieramy tam, gdzie jesteśmy potrzebni! Możesz skontaktować się z nami mailowo (biuro@topevent.pl), telefonicznie (+48 500 444 422) lub poprzez formularz kontaktowy. Czekamy na Ciebie!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl