Poproś o ofertę

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Bal licencjacko-magisterski, eventy na studiach

Studia to czas, w którym każda okazja jest dobra, żeby świętować! Ale oprócz standardowych wyjść do pubu z okazji zaliczenia egzaminu, każdy rocznik studentów z niecierpliwością czeka na te wielkie wydarzenia, które zostaną w pamięci na zawsze. Mowa oczywiście o balu licencjackim, półmetku i balu magisterskim. Są one zwieńczeniem pewnego etapu życia studenckiego, dlatego warto organizować je z należną uwagą i pompą! Ten dzień będzie niemalże takim wielkim przeżyciem i wspaniałym wspomnieniem, jak niegdyś studniówka, A ponieważ bal magisterski na poziomie wymaga szeregu mniejszych i większych działań logistycznych oraz odpowiedniej wiedzy z zakresu organizacji eventów, warto poszukać profesjonalnej agencji eventowej, która zajmuje się tym zawodowo. I wtedy wchodzimy my, cali na biało! Top Event z Warszawy to najlepszy organizator imprez, działający na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci zorganizować imprezy na uniwersytecie, takie jak bale licencjackie i magisterskie, półmetki, gale dla nauczycieli akademickich oraz juwenalia.

Organizacja balu licencjata i balu magisterskiego od Top Event

Bal magisterski czy bal licencjacki to wydarzenie wielkiej rangi dla studentów, którzy zbliżają się do zakończenia kolejnego etapu swojego życia. Taka impreza może być jedną z ostatnich okazji, aby porozmawiać z wykładowcami, kadrą akademicką, przyjaciółmi z ławki oraz pozostałymi studentami. Zazwyczaj o tym, kiedy odbędzie się półmetek, czy gale zakończenia studiów decyduje samorząd studencki. Jednak złożoność procesów organizacyjnych może zdecydowanie przekroczyć jego możliwości, dlatego dalszymi działaniami chętnie zajmiemy się my – agencja Top Event!

Nasz team to grupa specjalistów i pasjonatów, którzy na działaniach w branży eventowej zjedli zęby. Znamy się na naszej pracy, jak mało kto. Działamy na rynku od ponad 15 lat. W ciągu tego ekscytującego czasu zorganizowaliśmy ponad 1000 wielkich imprez i eventów kameralnych. Wśród naszych klientów cieszymy się opinią kreatywnego i nieustraszonego organizatora wydarzeń, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Z chęcią pomożemy Ci zrobić imprezę z okazji połowy nauki na studiach, tzw. półmetek, a także gale na koniec edukacji, jak bale licencjackie i bale magisterskie.

Imprezy na uczelni – czemu zatrudniać profesjonalistów?

Nasze usługi obejmują kompleksową organizację balu magisterskiego, półmetka, balu licencjackiego oraz wszelkich innych oficjalnych gal uniwersyteckich. Po naszej stronie leży absolutnie każde zadanie, które należy wykonać, aby impreza dla przyszłych absolwentów uczelni odniosła spektakularny sukces. Zadbamy m.in. o następujące kwestie:

  • wybór miejsca imprezy, drobiazgową wizję lokalną, wynajem całego obiektu lub sali balowej;
  • transport dla gości, obejmujący zarówno dojazd na imprezę, jak i powrót;
  • dostarczenie wysokiej jakości sprzętu technicznego, nagłośnienia, oświetlenia, wytwornic dymu itd.;
  • ustalenie menu i zamówienie sprawdzonego cateringu;
  • wynajęcie DJ-a, który zadba o muzykę podczas balu magisterskiego;
  • zorganizowanie dodatkowych atrakcji i rozrywek dla uczestników;
  • przygotowanie dekoracji;
  • i wiele, wiele innych!

Zatrudnienie ekspertów od organizacji eventów to gwarancja udanej imprezy. Z racji naszego wieloletniego doświadczenia doskonale wiemy, w jakiej kolejności załatwiać poszczególne kwestie, czy jakie są punkty newralgiczne realizacji każdego eventu. Mamy kontakty z wieloma ludźmi z branży, z którymi współpracowaliśmy wcześniej. Wiemy, kto jest sprawdzony i rzetelny. Zadbamy o to, aby goście pamiętali imprezową noc jeszcze długo po ukończeniu szkoły wyższej!

Atrakcje na uroczystości studenckie

Jeśli chodzi o bale licencjackie i magisterskie, to główną rozrywką jest oczywiście muzyka i taniec. Na niektórych uniwersytetach tradycją jest, że na początku bankietu pierwszy taniec to polonez lub walc wiedeński. Oczywiście zawsze ustalamy program z naszymi zleceniodawcami, więc impreza może rozpocząć się także kilkoma przemówieniami bądź tortem i ogromnym pokazem fajerwerków. Wszystko zależy od upodobań studentów, a my chętnie dostosujemy się do wszelkich uwag i oczekiwań.

Poza zwykłą częścią taneczną planujemy zazwyczaj kilka dodatkowych punktów programu balu magisterskiego, które uatrakcyjnią wieczór. Najczęściej są to pokazy artystów, stand-upy, teatr ognia, pokazy laserowe, ale możemy także zorganizować pokaz sztuki barmańskiej czy live cooking. Obowiązkowo na każdej tego typu imprezie pojawiają się fotobudki, przez wzgląd na wspólne pamiątkowe zdjęcia, które robią furorę wśród uczestników każdej imprezy.

Studenci każdego kierunku studiów będą mogli też wziąć udział w konkursach i zabawach, związanych ze swoją specjalnością. Przygotujemy gry dedykowane absolwentom studiów ekonomicznych, medycznych, artystycznych, społecznych, humanistycznych. Dopasujemy program do zainteresowań i zdobytej podczas wielu lat uniwersyteckich wykładów. Studenci będą mogli tym samym powspominać najlepsze chwile na uczelni.

Top Event – imprezy dla studentów na topowym poziomie

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój bal licencjacki czy magisterski będą widowiskową, godną zapamiętania imprezą, nie wahaj się skontaktować z Top Event! Chętnie prześlemy Ci portfolio z naszymi realizacjami oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach względem uniwersyteckiej gali. Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do ludzi, lubimy robić dla nich imprezy. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, spełniając maksymalnie oczekiwania klientów. Zapraszamy do kontaktu!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl