Poproś o ofertę

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Imprezy dla dorosłych - agencja Top Event

Imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, wieczory panieńskie i kawalerskie, bale z motywem przewodnim, eventy okolicznościowe, eleganckie przyjęcia biznesowe, zloty singli – typów wydarzeń przeznaczonych dla dorosłych odbiorców jest całe mnóstwo. Bez względu na charakter imprezy, organizacja eventu jest sprawą bardzo złożoną. Wymaga to nie tylko czasu i uwagi, ale przede wszystkim fachowej wiedzy na temat realizacji. Dlatego też zlecenie zorganizowania imprezy dla dorosłych profesjonalnej agencji eventowej jest najlepszym, co możesz zrobić. Odetchniesz z ulgą, wiedząc, że nad efektem końcowym pracuje sztab doświadczonych specjalistów, którzy znają się na swojej pracy doskonale. A zatem świetnie, że na nas trafiłeś! Top Event ogłasza pełną gotowość do działania!

Agencja Top Event z Warszawy to grupa entuzjastycznie nastawionych do ludzi ekspertów z szeroko pojętej branży rozrywkowej. Nasz team składa się z byłych muzyków, managerów ogromnych centrów handlowych, artystów, specjalistów od PR-u, psychologii, prawa.... Tworzymy zgraną ekipę, w której każdy odpowiada za to, w czym się specjalizuje. Dzięki temu osiągamy tak spektakularne efekty w realizacji różnego rodzaju imprez dla dorosłych. Zaufało nam już wiele firm, instytucji, władz miast. Mamy za sobą ponad 15 lat doświadczenia i 1000 zrealizowanych eventów. Jesteśmy w stanie zrobić dosłownie każdą imprezę!

Organizacja imprez dla dorosłych

Organizowanie imprez, które zapewnią rozrywkę dla dorosłych gości, nie jest sprawą łatwą. W grę wchodzą liczne manewry realizacyjne, które trzeba umiejętnie rozegrać, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Na końcowy efekt składa się szereg przyziemnych i kreatywnych działań, które spina skrupulatnie opracowany scenariusz. Mądre planowanie to podstawa sukcesu!

Nasza agencja oferuje kompleksową realizację imprez dla dorosłych. Oto lista spraw, które załatwimy w Twoim imieniu, po to, aby event zachwycił uczestników zabawy i doprowadził do zrealizowania Twoich celów biznesowych:

 • Znajdziemy odpowiednie miejsce na imprezę dla dorosłych i przeprowadzimy drobiazgową wizję lokalną. Znajdziemy przyjemny teren na event plenerowy, a w przypadku imprez typu indoor zagwarantujemy wynajem atrakcyjnego obiektu.
 • Dostarczymy na miejsce wysokiej jakości sprzęt techniczny. Zapewniamy także wykwalifikowaną obsługę nagłośnienia i oświetlenia.
 • Zbudujemy wszystkie potrzebne instalacje: sceny, boiska, punkty informacyjne, itd.
 • Stworzymy adekwatną scenografię i dekoracje.
 • W przypadku imprez plenerowych zapewnimy odpowiednią ilość punktów sanitarnych.
 • Zamówimy wyśmienity catering dla gości.
 • Zaprosimy animatorów i artystów, którzy uświetnią wydarzenie wyjątkowym show, zapewnimy oryginalne atrakcje eventowe i oprawę muzyczną.
 • Zaplanujemy bogaty repertuar gier i zabaw na imprezę dla dorosłych, zaproponujemy konkursy z nagrodami, które zaktywizują Twoich gości.
 • Zadbamy o dopełnienie wszelkich kwestii formalnych, prawnych, ubezpieczeniowych, załatwimy licencje i pozwolenia.

Oczywiście to tylko mały fragment z długiej listy, jednak po drodze czeka nas jeszcze szereg mniejszych akcji. Jednak nie musisz sobie zaprzątać tym głowy, bo masz nas!

Cele imprez dla dorosłych

Z doświadczenia wiemy, że dobra zabawa to tylko jeden z powodów organizowania imprez dla dorosłych. Bez względu na to, czy reprezentujesz firmę, czy władze miasta, jako sponsor takiego wydarzenia będziesz miał na pewno dodatkowe cele. Może to być zwiększenie sprzedaży Twoich produktów, poprawa wizerunku lub zwiększenie świadomości marki. Obok założeń typowo promocyjnych, najczęstszym powodem organizowania różnego rodzaju wydarzeń z rozrywką dla dorosłych w tle, jest integracja pracowników firmy lub podniesienie zaangażowania mieszkańców w życie miejskiej społeczności.

Eventy mają to do siebie, że wywołują wiele pozytywnych emocji. W grupie ekscytacja i entuzjazm potęguje się, dzięki czemu uczestnicy imprezy odczuwają jeszcze silniejszą podświadomą więź z Twoją marką. Niezapomniane wydarzenie może przysporzyć Ci wielu nowych klientów, zaangażowanych społeczników, czy lojalnych pracowników. Dlatego plenerowy koncert, firmowe garden party czy tematyczna impreza w stylu PRL to naprawdę doskonały ruch marketingowy!

Imprezy firmowe, eventy integracyjne i inne rodzaje rozrywki dla dorosłych

Rozrywki dla dorosłych mogą przybierać różne formy. Jeśli chodzi o imprezy firmowe, są to najczęściej eventy integracyjne. Dają one bardzo duże pole do popisu, jeśli chodzi o scenariusz. Mogą odbywać się w ramach jednego wieczoru lub całego wyjazdu integracyjnego. Do tej grupy zaliczymy zarówno integracyjne imprezy tematyczne, jubileusze, eventy teambuilding, bankiety świąteczne, jak również wydarzenia plenerowe typu pikniki.

Oprócz tego dla dorosłych odbiorców przeznaczone są również wszelkie imprezy masowe, jak dni miasta, otwarcie sezonu siatkówki plażowej i inne eventy sportowe, zloty motocyklowe, imprezy sylwestrowe, koncerty noworoczne. W tym przypadku większość atrakcji imprezowych odbywa się na zewnątrz, na otwartym terenie lub w wyznaczonej części miasta, jednak nie jest to jedyna opcja. W zadaszonych halach czy arenach organizujemy z powodzeniem targi, zloty fanów, koncerty, warsztaty taneczne, imprezy dla singli itd.

Zabawy, gry integracyjne i atrakcje na eventy

Atrakcje na imprezy dla dorosłych należy maksymalnie dopasować do grupy docelowej. Nie zawsze łatwo jest ją określić, zwłaszcza w przypadku otwartych imprez masowych, jednak zachęcamy do uważnego słuchania swoich odbiorców. Warto śledzić ich działania na Twoich kontach w mediach społecznościowych, robić ankiety, badać statystyki i przeprowadzać analizy.

Podstawą działania Top Event jest kreatywność. Jesteśmy nieustraszeni w naszych realizacjach i zawsze powtarzamy, że ogranicza nas tylko wyobraźnia. Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej zwariowany pomysł, więc śmiało dziel się z nami wizją twojej imprezy dla dorosłych. Będziemy wspólnie szukać rozwiązań, które przeniosą Twój event na wyższy level!

Oto niektóre atrakcje na imprezy firmowe i miejskie dla dorosłych, które proponujemy:

 • koncerty gwiazd;
 • występy artystów z różnych dziedzin; pokazy taneczne, teatr ognia, pokazy sztuki barmańskiej, show artystów cyrkowych;
 • mobilne escape roomy, labirynty;
 • rywalizacyjne gry na imprezę dla dorosłych typu przeciąganie liny, mecze siatkówki, ping-ponga, limbo, jenga, koło fortuny;
 • paintball;
 • slackline;
 • tradycyjny lub dmuchany tor przeszkód;
 • skoki na bungee;
 • live cooking;
 • ścianka wspinaczkowa;
 • wirtualna rzeczywistość;
 • i wiele innych!

Jak zapewne się domyślasz, część atrakcji dotyczy wydarzeń w plenerze, ale wybierając Top Event, masz gwarancję, że Twoi goście skosztują prawdziwie wyśmienitej zabawy, której długo nie zapomną!

Jeśli twoja impreza dla dorosłych ma mieć formę firmowej integracji, zadbamy o takie atrakcje eventowe, które pomogą Ci lepiej poznać swoich pracowników i zacieśnić więzi w zespole. Dodatkową atrakcję stanowić będą gry integracyjne i konkursy zespołowe z wyjątkowymi nagrodami. Doskonała zabawa gwarantowana!

Pomysły na imprezy tematyczne dla dorosłych

Imprezy tematyczne dla dorosłych cieszą się bardzo dużą popularnością. Ta forma jest najchętniej wybierana przez duże firmy i korporacje i trudno się dziwić – w eventach opartych na oryginalnym motywie drzemie ogromny potencjał. Dowolny temat stanowi świetne tło do wspólnej zabawy. Odpowiednia muzyka, przebrania, stylowe dekoracje, catering dopasowany do tematu – wszystko to sprawia, że towarzystwo chce się bawić do białego rana! Zrealizujemy dla Ciebie imprezę w dowolnym stylu. Możesz się inspirować naszą stroną "Imprezy tematyczne", ale równie dobrze możesz podrzucić nam dowolny inny motyw.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesuje Cię kompleksowa organizacja imprez tematycznych dla dorosłych!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl