Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Imprezy meksykańskie - tematyczna meksykańska fiesta dla firm

Chcesz zorganizować firmową imprezę tematyczną w stylu meksykańskim? Wiesz zapewne doskonale, ile logistycznej gimnastyki i wysiłku trzeba włożyć w to, aby takie przyjęcie zrobiło na gościach niezapomniane wrażenie. Ale od czego masz nas – profesjonalną agencję eventową! Top Event działa w branży już od kilkunastu lat! Można powiedzieć, że na organizacji imprez zjedliśmy zęby! Śmiemy twierdzić, że widzieliśmy już wszystko i nic nie zaskoczy nas podczas realizacji Twojego wydarzenia firmowego. Z naszych usług korzystają giganci – przedsiębiorstwa i korporacje znane nie tylko w kraju, ale i na świecie. Zaufało nam już wiele renomowanych marek. Zrobiliśmy dla nich setki eventów z motywem przewodnim, które po dziś dzień pracownicy i kontrahenci wspominają z wielką ekscytacją. Powierz nam organizację swojej imprezy tematycznej – zrobimy Wam Meksyk, o jakim się nie śniło!

Organizacja imprez tematycznych w stylu meksykańskim

Agencja Top Event idealnie nadaje się do realizacji imprez wymagających i skomplikowanych. Nie boimy się wyzwań, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami mailowo, a błyskawicznie wyślemy Ci portfolio z przykładowymi realizacjami imprez tematycznych, abyś mógł upewnić się, że masz do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami. Tworzymy wydarzenia na ogromną skalę. Nasze imprezy tematyczne to iście spektakularne show, o których długo opowiada się w kuluarach!

Słyniemy z tego, że działamy w bliskim kontakcie z klientem. Na początku zaprosimy Cię na spotkanie online, na którym wysłuchamy uważnie Twoich pomysłów i preferencji, dotyczących miejsca, charakteru, dekoracji oraz atrakcji na Twoją meksykańską imprezę. W końcu to Ty będziesz jej gospodarzem! Pozwolimy sobie jednak na podsunięcie różnych pomysłów, dotyczących motywu przewodniego imprezy! W końcu jesteśmy po to, abyś mógł wykorzystać nasze liczne doświadczenia i obeznanie w temacie organizacji eventów. W trakcie realizacji będziesz otrzymywał stały feedback, dotyczący postępów, a nasz wspaniały, energiczny zespół będzie do Twojej dyspozycji! Chcemy zagwarantować Ci meksykańską fiestę na światowym poziomie! Nie mamy wątpliwości, że się sprawdzimy!

Meksykańska fiesta – jak urządzić imprezę na 100%?

Organizując imprezę meksykańską, trzeba doskonale poznać kulturę tego kraju i pomyśleć o wielu aspektach technicznych takiej realizacji. Kompleksowa organizacja imprezy rodem z gorącego Meksyku to proces bardzo złożony i dużo bardziej skomplikowany, niż mogłoby się wydawać. Poniżej przedstawiamy niektóre kwestie, które zdejmiesz sobie z głowy, jeśli poprosić o pomoc ekspertów z Top Event:

  • wybór miejsca na imprezę w stylu meksykańskim; zdecyduj, czy ma to być jedynie wieczorowa impreza w Twoim mieście, czy część weekendowego wyjazdu integracyjnego;
  • noclegi i transport; w przypadku wieczoru meksykańskiego w Twoim mieście wynajmiemy firmę taksówkarską, która zadba o bezpieczny powrót gości do domów;
  • drobiazgowa wizja lokalna wynajętego obiektu, szczegółowa weryfikacja możliwości technicznych oraz warunków panujących na salach i w pokojach;
  • zapewnienie sprzętu technicznego najwyższej jakości, w tym oświetlenia scenicznego oraz nagłośnienia;
  • catering składający się z tradycyjnych dań meksykańskich;
  • zatrudnienie artystów, którzy umilą uczestnikom wieczór;
  • zbudowanie odpowiedniej, klimatycznej scenografii oraz wypożyczenie tradycyjnych strojów dla obsługi;
  • kompleksowa obsługa prawna wydarzenia, zdobycie wymaganych pozwoleń, licencji, ubezpieczeń;
  • i wiele, wiele innych!

Zlecając nam realizację firmowego wydarzenia, stajesz się naszym amigo! Możesz mieć pewność, że nie zawiedziemy na żadnym polu i wszystko będzie dopracowane na topowym poziomie!

Integracyjne party w meksykańskim stylu – korzyści dla firmy

Oryginalne imprezy tematyczne z dobrze opracowanym scenariuszem, uwzględniającym konkursy i konkurencje zespołowe, pozwalają zacieśniać więzi między pracownikami. Tego rodzaju integrację zawsze są mile widziane i długo wspominane przez kadrę. Podczas takich wydarzeń możesz zobaczyć swoją drużynę w zupełnie innym świetle. Być może skromny, nieśmiały informatyk okaże się prawdziwym liderem podczas rozwiązywania zagadek w stworzonym specjalnie dla Was meksykańskim escape roomie? A może młoda stażystka z HR-ów ujawni swoją magnetyczną osobowość, którą wykorzystasz w przyszłości podczas firmowych szkoleń wewnętrznych? Imprezy tematyczne, zwłaszcza tak energetyczne, jak imprezy w stylu meksykańskim, to prawdziwa kopalnia talentów i kompetencji miękkich! Dzięki nietypowych okolicznościach będziesz miał możliwość odkryć, jak ciekawy i uzdolniony jest Twój zespół!

Integracyjna meksykańska fiesta będzie też nagrodą dla Twoich pracowników i sposobem na to, aby nabrali potrzebnego dystansu do spraw firmowych i wrócili do wypełniania swoich obowiązków z nową energią. Przeżywanie wspólnych, przyjemnych emocji pozwoli też poznać lepiej członków innych teamów, które na co dzień mają ze sobą małą styczność. Atmosfera w firmie zdecydowanie się poprawi, a to wpływa nie tylko na motywację, ale także na jakość pracy wszystkich osób!

Konkursy i atrakcje imprezowe – gwarancja dobrej zabawy!

Fundamentem udanej imprezy tematycznej, opartej na dowolnym motywie, są atrakcje! Bez spektakularnego show nie wywołasz w uczestnikach emocji, które są gwarancją, że party będzie długo i mile wspominane, a o to Ci przecież chodzi, prawda? Na szczęście mamy spore pokłady kreatywności i nawet najbardziej ograny motyw potrafimy przedstawić w oryginalny sposób! Jeśli chodzi o atrakcje na imprezę meksykańską, pomysłów mamy całkiem sporo. Wspominaliśmy wcześniej o escape roomie – na Twoje życzenie możemy zamienić jedną z hotelowych sal konferencyjnych w taki pokój zagadek. Twoi goście na pewno chętnie zmierzą się z tajemnicami meksykańskiej ziemi i sprawdzą poziom swojej wiedzy o Meksyku!

Zadbamy również o świetną oprawę artystyczną! Wynajmiemy muzyków najwyższej klasy, którzy uraczą Twoich gości koncertem muzyki hiszpańskiej. Nie zapomnimy także o DJ-u, który będzie podkręcał atmosferę imprezy, aż do wyjścia ostatniego uczestnika. Możemy również ściągnąć akrobatów, tancerzy i aktorów, w przerażających maskach, którzy przeniosą Twoich gości do świata popularnego na całym świecie meksykańskiego święta śmierci Dia de Muertos. Odrobina adrenaliny na pewno się przyda!

Na żadnej meksykańskiej imprezie nie może też zabraknąć kolorowych drinków. Możemy zaprosić profesjonalnych barmanów, którzy zaprezentują przed gośćmi swoje umiejętności w przygotowywaniu piekielnych shotów! Pokaz flair show na pewno zrobi wrażenie! Margaritę i kubeczki pełne tequili mogą roznosić kelnerzy z wąsami, wystrojeni w tradycyjne meksykańskie poncza i kapelusze – sombrero! Oprócz tego tradycyjne meksykańskie potrawy, jak quesadilla, tortilla, nachos z pomidorową salsą, guacamole, tacos czy enchiladas mogą być przygotowywane na oczach uczestników przez wykwalifikowanych kucharzy, specjalizujących się w kuchni latynoskiej! Kuchnia od kuchni zawsze robi wrażenie ;)

Podczas wieczoru meksykańskiego nie może zabraknąć również konkursu rozbijania piniaty! Zobaczysz, jak wiele radości mogą przynieść próby rozbicia kartonowej figury przy pomocy pałki. Oczywiście, uczestnicy tej konkurencji mają zawiązane oczy! Znakomita zabawa gwarantowana!

Czekamy na Ciebie! Chcemy zrobić Ci imprezę meksykańską ostrą, jak papryczka chili! Top Event – polecamy się!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl