Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Imprezy andrzejkowe - firmowe andrzejki od Top Event

Święta o charakterze rozrywkowym mogą być doskonałym tłem dla jesiennej, firmowej integracji, wydarzeń organizowanych przez władze miasta czy centra handlowe. Jednym z takich świąt są andrzejki. Warto wykorzystać popularność tej okazji do zmotywowania pracowników lub integracji zespołu. Można także potraktować imprezę andrzejkową jako event marketingowy czy promocyjny. Bez względu na charakter eventu andrzejkowego, przygotowanie dużego wydarzenia nie jest sprawą prostą. Dlatego świetnie, że na nas trafiłeś! Jesteśmy profesjonalną agencją eventową, która od ponad 15 lat zajmuje się organizacją imprez firmowych, wydarzeń plenerowych, koncertów, eventów okolicznościowych, konferencji, etc. Zrobimy dla Ciebie andrzejki, o jakich nie śniło się Twoim gościom! Opracujemy scenariusz widowiskowych atrakcji i angażujących rozrywek, które pozostawią widzów i uczestników w totalnym zachwycie. Zadbamy o to, aby cała organizacja przedsięwzięcia była dopięta na ostatni guzik, a efekt przeszedł Twoje najśmielsze oczekiwania! Nazwa Top Event do czegoś w końcu zobowiązuje, prawda?

Kompleksowa organizacja imprez andrzejkowych

Agencja Top Event z Warszawy to grupa eventowych wyjadaczy, biegłych w realizowaniu różnorodnych imprez. Pracujemy dla renomowanych firm, korporacji i instytucji, które powierzają nam organizację swoich eventów. Firmowe andrzejki czy andrzejkowa impreza miejska realizowana pod naszą batutą zamieni się w prawdziwe, spektakularne święto magii, gdzie na gości czekać będą wyjątkowe atrakcje!

Nasz team składa się z event managerów, byłych muzyków, specjalistów od dźwięku, psychologii, prawa. Uzupełniamy się wzajemnie, każdy robi to, na czym zna się najlepiej. Działamy jak doskonale naoliwiona maszyna, dlatego też możemy pochwalić się organizacją zjawiskowych wydarzeń na ogromną skalę! Znamy doskonale meandry branży eventowej, wiemy, jak uniknąć pułapek i co zrobić, aby zabawa andrzejkowa była czymś więcej niż potańcówką i wróżeniem z fusów!

Impreza andrzejkowa – co znajdziesz w ofercie Top Event?

Andrzejki to impreza, która jak każda inna wymaga ogromnego zaangażowania i wielotorowego działania. Warto powierzyć organizację eventu andrzejkowego firmie, która zajmie się tym z właściwym sobie profesjonalizmem (czyli nam!). Zwłaszcza że są to złożone procesy, które dla osób nieobeznanych w branży mogą okazać się zbyt trudne do zrealizowania. Oto czym zajmiemy się w Twoim imieniu, podczas gdy Ty będziesz spokojnie czekał na finalny efekt:

 • wybór miejsca wydarzenia – wynajmiemy salę balową, cały obiekt, bądź znajdziemy odpowiedni teren na imprezę pod gołym niebem, wszystko w zależności od charakteru Twojej imprezy andrzejkowej;
 • zapewnimy noclegi oraz transport dla gości, jeśli andrzejki będą częścią wyjazdu integracyjnego; jeśli impreza andrzejkowa odbywać się będzie w ciągu jednego wieczoru, zapewnimy kierowców lub umowę z firmą taksówkarską, która zadba o rozwiezienie gości do domów po jej zakończeniu;
 • zadbamy o niezawodny sprzęt techniczny, nagłośnienie i oświetlenie;
 • zakontraktujemy występy artystów, konferansjerów, animatorów, przygotujemy atrakcyjne rozrywki;
 • zatroszczymy się o catering, udekorujemy miejsce, w którym odbędzie się impreza andrzejkowa;
 • zadbamy o dopełnienie wszystkich kwestii prawnych, licencji, ubezpieczeń itd.
 • i wiele innych!

Firmowe andrzejki jako event integracyjny

Andrzejki kojarzą się najczęściej jako domówka z okazji imienin Andrzeja, ale mogą być też doskonałym tłem dla integracji firmowej. Warto wykorzystać to kalendarzowe święto do tego, aby pracownicy oderwali się nieco od codziennych obowiązków i nabrali nowej motywacji do pracy. Zwłaszcza że okres jesienno-zimowy nie sprzyja nadwyżkom energii. Podczas balu andrzejkowego Twoi pracownicy na pewno będą się świetnie bawić. Będzie to także rewelacyjna okazja ku temu, aby nowo zatrudnione osoby poznały lepiej swój zespół i pozostałą kadrę firmy.

Integracyjna impreza andrzejkowa może mieć charakter zarówno wystawnego, eleganckiego bankietu, jak i imprezy tematycznej w stylu meksykańskim. Pomysłów na motyw przewodni mamy całe mnóstwo. Oczywiście, Andrzejki to według tradycji noc czarów i przepowiedni, można więc sięgnąć do motywów "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carrolla lub "Harry'ego Pottera" J.K. Rowling. Twoi pracownicy będą mieli okazję wcielić się w role Szalonego Kapelusznika, Białego Królika, Królowej Kier, profesora Snape'a czy Hermiony Granger. Z przyjemnością dostarczymy stroje i przebrania, z których Twoi pracownicy będą mogli stworzyć swój tajemniczy, andrzejkowy look!

Atrakcje na firmową imprezę andrzejkową

Jest kwestią bezsporną fakt, że atrakcje są podstawą udanego eventu. Gwarantujemy, że na Twojej andrzejkowej imprezie nie zabraknie wyjątkowych i różnorodnych rozrywek, które podkręcą atmosferę wśród uczestników. Oczywiście rodzaj atrakcji zależeć będzie od skali imprezy oraz jej ulokowania. Inne rozrywki sprawdzą się lepiej w przypadku otwartych imprez plenerowych (np. event andrzejkowy połączony z otwarciem jarmarku świątecznego), a inne w przypadku firmowych integracji. Zapewniamy, że dzięki naszemu wsparciu wybierzesz najlepsze atrakcje dla swoich gości. A oto co m.in. możemy Ci zaproponować:

 • mobilny escape room z tematyką czarów, tajemnic, wróżb;
 • pokazy iluzjonistów;
 • występy grup tanecznych i teatru ognia;
 • show artystów cyrkowych, zaklinaczy węży, fakirów itd.;
 • molecular bartending show;
 • wirtualna rzeczywistość;
 • pokazy laserowe;
 • fotobudki;
 • i wiele innych!

Jeśli chcesz uczynić zadość andrzejkowej tradycji, zorganizujemy również wróżenie z kart, przepowiednie ze szklanej kuli, lanie wosku itd. Możemy zaprosić profesjonalną wróżkę, która posługuje się kartami tarota lub planszą ouija (tylko dla odważnych!). Najważniejsza jest dobra zabawa Twoich gości, więc pomyśl, które z atrakcji mogą przypaść im najbardziej do gustu.

Zapraszamy do kontaktu!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl