Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Imprezy halloweenowe - halloween dla firm od Top Event

31 października to czas, kiedy czarownice wyjmują swoje miotły, wampiry wychodzą z krypt, a potwory opuszczają domostwa pod łóżkiem! Wykorzystaj ten "straszny" dzień! Halloween Day to idealny pomysł na firmową imprezę integracyjną! Ale jak dobrze ją przygotować? Najlepszym sposobem na uniknięcie wpadek i fakapów jest wynajęcie profesjonalnej agencji eventowej! A zatem Top Event kłania się w pas – jesteśmy do Twoich usług! Profesjonalną organizacją wydarzeń dla dużych firm i korporacji o krajowej i światowej renomie zajmujemy się już niemal dwie dekady! Ogrom zebranych doświadczeń pozwala nam twierdzić, że eventy nie mają przed nami tajemnic! Impreza Halloween zrealizowana przez naszych specjalistów będzie dla Twoich pracowników, kontrahentów i innych zaproszonych gości atrakcją na miarę spektakularnego show, o którym długo rozmawia się w kuluarach! Niech święto Halloween będzie również świętem dla Twojej firmy!

Organizacja imprez halloweenowych – udane przyjęcia od Top Event

Sam pomysł na imprezę to tylko wierzchołek góry lodowej! Jeśli nie masz doświadczenia w kompleksowej realizacji eventów, ilość aspektów, na które należy zwrócić uwagę, może Cię przytłoczyć. Dlatego z chęcią zdejmiemy z Ciebie ciężar organizacji zabawy halloweenowej dla dorosłych! Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin, pełni pasji i energii do działania! Każdy z nich ma do zaoferowania przeogromny bagaż doświadczeń, który pozwala zwracać uwagę na szczegóły i zapobiegać niemiłym niespodziankom. Możemy śmiało powiedzieć, że nic nas nie zaskoczy! Za to my zaskoczymy Ciebie i Twoich gości! Blady strach padnie na ich lica, kiedy zobaczą, jakie upiorne atrakcje czekają na nich podczas imprezy halloweenowej Twojej firmy!

W Top Event działamy ekspresowo! Wystarczy, że wyślesz do nas krótkie zapytanie, a w mig otrzymasz od nas portfolio z przykładowymi realizacjami. Następnie zaprosimy Cię na spotkanie online z naszym zespołem, abyś mógł opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach względem planowanej imprezy Halloween. Chętnie posłuchamy Twoich pomysłów, ale mamy nadzieję, że pozwolisz nam także się trochę zainspirować! Jesteśmy kreatywną brygadą, dla której innowacje i spektakularne realizacje to podstawa! Lubimy ludzi i chcemy tworzyć dla nich imprezy niezwykłe, dlatego wierzymy, że wspólnie puścimy wodze wyobraźni i zrealizujemy dla Twojej firmy potworne show – halloweenową imprezę, o której pracownicy długo nie zapomną!

"Cukierek albo psikus" – o co zadbamy podczas Halloween Party?

Wybór motywu przewodniego w przypadku Halloween determinuje termin, w którym powinno się taką imprezę obchodzić. Nie musi to być dokładnie ostatni dzień października! Wybierz okoliczną datę, najlepiej w weekend i zabierz swoich pracowników na jesienny wyjazd integracyjny, połączony z naprawdę upiornie dobrze zorganizowaną imprezą halloweenową! Nie musisz się o nic martwić, zrobimy wszystko, aby Halloween Day Twojej firmy był dopięty na ostatni guzik. Oto niektóre rzeczy, którymi zajmiemy się za Ciebie:

 • znalezienie odpowiedniej lokalizacji i drobiazgowa wizja lokalna, uwzględniająca zarówno warunki obiektu (hotel, sale itd.), jak i okoliczne tereny;
 • rezerwacja pokojów, aby goście mieli gdzie nocować;
 • zamówienie transportu dla uczestników;
 • zorganizowanie i dostawa wysokiej jakości sprzętu technicznego, specjalnego oświetlenia, nagłośnienia, itd.
 • załatwienie wszelkich pozwoleń, licencji, ubezpieczeń etc.
 • ozdoby i dekoracje na Halloween we wszystkich wynajętych pomieszczeniach – dynie, czaszki, świeczki, sztuczne kościotrupy, pajęczyny i pająki;
 • pełen catering, zarówno podstawowy, jak i "kreatywny" – łakocie, jak z koszmarów, np. żelki w kształcie gałek ocznych, nietoperze z ciasta;
 • wypożyczenie kostiumów na Halloween dla obsługi;
 • opracowanie scenariusza wyjątkowych atrakcji oraz wynajęcie artystów;
 • i wiele, wiele innych!

Wyjazd integracyjny, czyli Halloween w hotelu – zalety

Impreza w stylu Halloween daje ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o działania integracyjne. Podczas takich wyjazdów i imprez liczą się przede wszystkim emocje i adrenalina. Wspólnie przeżywane atrakcje są spoiwem zespołu, który po halloweenowej imprezie pełnej wrażeń na pewno będzie współpracował ze sobą dużo lepiej! Kreatywna zabawa pozwala również spojrzeć na pracowników z innej strony. Podczas konkursów i gier na Halloween mogą ujawnić się ukryte talenty! Być może cicha stażystka z działu finansowego ma zadatki na energicznego team leadera? Wystarczy stworzyć pracownikom inne warunki, niż te, które zastają na co dzień w biurze, aby zaobserwować, jak radzą sobie z wyzwaniami, pracą w grupie i wyłowić ich nieznane do tej pory kompetencje miękkie! Ale integracyjne imprezy halloweenowe są nie tylko od tego! Dzięki takim eventom rośnie motywacja i zaangażowanie w sprawy firmy! Pracownicy mogą oderwać się na moment od obowiązków, wyluzować się i lepiej poznać. Silny i zgrany zespół przekłada się na prestiż firmy!

Gry i zabawy na Halloween dla dorosłych – upiorny bal!

Organizując imprezę halloweenową, musimy ustalić także scenariusz atrakcji. To najprzyjemniejsza część realizacji każdego eventu! Pomysłów na zabawy, gry i rozrywki mamy zawsze ogrom, będziesz mógł w nich dosłownie przebierać! Oczywiście, pomożemy Ci zdecydować, które z nich sprawdzą się najlepiej w przypadku Twoich gości. Całość poprowadzi konferansjer lub animator, który będzie czuwał na nad przebiegiem Twojego przyjęcia Halloween.

Wśród atrakcji, które na pewno przypadną do gustu gościom, mogą znaleźć się m.in.:

 • pokaz tańca z ogniem, gdzie tancerze będą przebrani za wiedźmy lub mumie;
 • demoniczny escape room, zorganizowany w jednej z sal obiektu lub zabawa w upiorne poszukiwanie skarbów w przyhotelowym parku;
 • wywoływanie duchów przy użyciu planszy Ouija, prowadzone przez aktora, okraszone czarodziejskimi, mrożącymi krew w żyłach efektami specjalnymi;
 • straszne historie snute przez profesjonalną bajarkę, gdzie opowieści mogą być zaczerpnięte nie tylko z naszej kultury, legendy o złych duchach Celtów również okręcą sobie publiczność wokół palca!

Oprócz tego na pewno nie zabraknie zabaw i gier zespołowych. Może być to dyniowa sztafeta, konkurs na taniec ze szkieletem lub na najlepsze przebranie wieczoru! Udowodnimy Ci, że osoby dorosłe również mogą się doskonale bawić, a imprezy halloweenowe nie są przeznaczone jedynie dla najmłodszych uczestników!

Kontaktuj się z nami śmiało! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, jak zmieniamy typowy motyw Halloween w spektakularny event!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl