Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Wyprawy 4x4 off road, rajdy i podróże 4x4 – jazda z Top Event!

Adrenalina, krew pulsująca w żyłach, błoto, emocje, zapierające dech w piersiach – to właśnie jest impreza off road! Rajdy 4x4 wymagają drobiazgowego przygotowania, zwracania uwagi na szereg aspektów, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Agencja Top Event to grupa wybitnych specjalistów, wyjadaczy eventowych, którzy są w stanie przygotować perfekcyjnie każdą imprezę! Jesteśmy zahartowani w bojach! Organizacja rajdów terenowych czy firmowej integracji off-road to dla nas pestka!

Organizacja wypraw 4x4 off road dla firm

Realizacją imprez dla gigantów zajmujemy się od lat! Zwracają się do nas firmy o światowej renomie, które chcą zorganizować dla swoich kontrahentów lub pracowników event w iście spektakularnym stylu! Doświadczenia zdobywane podczas organizacji tysięcy wielkich imprez pozwalają nam pewnie i bezbłędnie poruszać się po przestrzeni branży eventowej. I mimo tego, że realizacja wyprawy 4x4 jest wysoce skomplikowana, jesteśmy w stanie zrobić to po mistrzowsku! Nie umknie nam żaden szczegół, możesz być tego pewien!

Rajdy 4x4 off road to wydarzenia polecane szczególnie tym, dla których komfortowy wypoczynek w hotelowym zaciszu nie stanowi atrakcji. Jeśli zatem chcesz zafundować swoim odbiorcom wyraziste emocje i dobrą zabawę z najwyższej półki np. podczas firmowej majówki, to wyprawy samochodami terenowymi będą idealne! Na Twoje życzenie możemy zorganizować jednodniowe integracyjne wyprawy offroadowe dla Twojej kadry, ale też kilkudniową podróż 4x4.

Popularność rajdów terenowych dla amatorów i koneserów ubłoconych opon nie maleje! I chociaż w poprzednich latach turystyka 4x4 ze względów pandemicznych miała czas posuchy, to w 2022 roku nastąpił jej wielki powrót! Pasjonaci zapragnęli znowu poczuć ekscytację ekstremalnej jazdy w terenie! Kalendarz powoli zapełnił się imprezami offroadowymi! Dołącz do grona miłośników dzikiego offroadu i zafunduj swoim gościom przejażdżkę SUV-em o jakiej nie śnili!

4x4 off road – wyjazdy integracyjne dla firm

Rajd off-roadowy to rewelacyjny pomysł na firmowy event integracyjny. To żadna tajemnica, że tego typu wyjazdy pozwalają położyć nacisk na zacieśnianie więzi między pracownikami, a wspólnie pokonywane przeszkody budują silny i mocny zespół! To teambuilding z najwyższej półki! Formuła eventu w stylu wyścigów terenówek, imprezy na quadach czy rajdu 4x4 sprzyja tworzeniu fenomenalnych wspomnień, które są także niesamowitą motywacją do większego zaangażowania w sprawy firmy. Podczas wyścigu 4x4 off road Twoi pracownicy będą mogli zapomnieć na chwilę o deadline'ach, zdystansować się od trudnych wyzwań, oczyścić głowy i... ubrudzić! Błotniste bezdroża 4x4 to idealne miejsce, aby wyrzucić z siebie emocje, ale też trochę porywalizować! Będziesz miał okazję obserwować swoich podwładnych w sytuacjach niecodziennych, dzięki czemu poznasz ich dużo lepiej. Może podczas stromych podjazdów i zjazdów w cichym programiście obudzi się lider z prawdziwego zdarzenia? Warto pojechać na taką wyprawę 4x4, aby dowiedzieć się więcej o swojej drużynie!

Co zapewniamy, organizując rajdy 4x4?

Organizacja każdego terenowego eventu to proces wyjątkowo złożony. Należy wziąć pod uwagę wiele różnorodnych aspektów, które mają wpływ na powodzenie całej realizacji. Jedną z najważniejszych kwestii jest oczywiście znalezienie odpowiedniego terenu, przygotowanie i sprawdzenie tras oraz zabezpieczenie bazy eventu. Nie musi to być wcale popularna w off roadzie Rumunia, Albania, Czarnogóra, Norwegia, Tunezja, Turcja, Kaukaz, czy Gruzja. Zapewniamy, że polski offroad ma się doskonale i w pięknych miejscach naszego kraju znajdzie się niejedna odpowiednia "pustynia", na której zorganizujemy dla Ciebie wyprawę offroad z prawdziwego zdarzenia! Gwarantujemy, że nie musicie wcale jechać w oddalone o 3000 km zakątki świata, aby poczuć niesamowity klimat rajdów off roadowych! Znajdziemy dla Ciebie atrakcyjne tereny i przygotowane trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Wynajmiemy najlepsze pojazdy – niezawodne cztery koła, które zagwarantują uczestnikom maksymalne bezpieczeństwo. Współpracujemy z topowymi, renomowanymi markami, które posiadają auta dostosowane do specyfiki jazdy ekstremalnej.

Oto lista pozostałych kwestii organizacyjnych, które dla Ciebie załatwimy:

  • serwis samochodowy na trasie i najlepszych mechaników;
  • opieka medyczna dla uczestników;
  • pozwolenia, licencje i ubezpieczenia;
  • dojazd – nie musisz dojeżdżać na miejsce własnym samochodem, załatwimy wspólny transport dla gości;
  • noclegi oraz wyżywienie;
  • dodatkowe atrakcje dla uczestników.

Oczywiście są to tylko niektóre kwestie, a korzystając z naszych usług, możesz spodziewać się kompleksowej organizacji od A do Z!

Dodatkowe atrakcje na wyprawy 4x4

Przejechać się wypasioną, terenową furą z napędem na cztery koła, to jedno, ale podczas wyjazdów 2-3-x dniowych, warto pomyśleć o innych atrakcjach dla uczestników wydarzenia. Mogą to być aktywności w podobnym stylu, jak paintball, gry terenowe, wojskowe tory przeszkód, survivalowa musztra, ale atrakcje mogą mieć także charakter relaksacyjny. Zagwarantujemy Twoim gościom hotel w najładniejszej okolicy z przepięknymi widokami oraz z dostępem do SPA, basenów, zjeżdżalni i innych wodnych rozrywek, a także lokalnych atrakcji turystycznych. Ściągniemy artystów z różnych dziedzin sztuki, którzy umilą im wieczór po wyczerpujących off-roadowych szaleństwach. Możemy zorganizować zarówno koncert popularnej gwiazdy, jak i ściągnąć zaklinacza węży! Dla nas nie ma pomysłów nie do zrealizowania, dlatego możesz śmiało dzielić się z nami nawet pozornie dziwnymi i trudnymi do spełnienia scenariuszami Twojego eventu!

Jazda bez trzymanki z Top Event, czyli jak działamy?

Chcesz, abyśmy zajęli się organizacją firmowego wypadu off roadowego lub terenowych zawodów samochodowych? Pisz do nas śmiało! Działamy błyskawicznie, nie będziesz długo czekać na kontakt z naszej strony! W odpowiedzi otrzymasz od nas podstawowe informacje oraz zaproszenie na spotkanie online, podczas którego omówimy szczegółowo Twoje oczekiwania względem eventu. Wciągniemy Cię w pasjonującą burzę mózgów, która pozwoli nam skrystalizować wstępny scenariusz wydarzenia i nakreślić plan atrakcji, dopasowanych do Twojej grupy docelowej. Nasze głowy kipią od pomysłów, dlatego przygotuj się na moc wrażeń!

W komunikacji z klientem jesteśmy zawsze otwarci. Rodzinny klimat, który panuje w naszej agencji, przekłada się także na relacje z klientami! Oprócz tego, że jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami, jesteśmy też bardzo przyjemnymi ludźmi! Zadbamy o to, abyś był zawsze na bieżąco. Na każdym etapie realizacji Twojej imprezy będziemy wysyłać Ci krótki feedback. Zaufało nam już wiele firm o globalnym zasięgu! Teraz czekamy na Ciebie!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl