Poproś o ofertę

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Jubileusz firmy - organizacja jubileuszu z Top Event

Jubileusz firmy to okazja, którą warto uczcić. Oznacza to, że przedsiębiorstwo jest coraz dłużej na rynku, dobrze sobie radzi i odnosi sukcesy. Okrągłe urodziny firmy są doskonałym momentem na podsumowanie i przedstawienie planów na rozwój w przyszłości. Najpopularniejszą formą celebracji jest oczywiście impreza dla pracowników i partnerów biznesowych. Od typowych firmowych eventów tematycznych lub integracyjnych różni się ona podniosłym charakterem i dłuższą częścią oficjalną, zawierającą przemowy i wystąpienia. Nie brakuje na niej natomiast rozrywek, ale należy pamiętać, aby scenariusz był nie tylko ukierunkowany na realizację celów imprezy, ale też dostosowany do możliwości percepcyjnych uczestników.

Impreza z okazji rocznicy działalności firmy powinna być przygotowana z należytą starannością, tym bardziej, jeśli zapraszasz na nią ludzi spoza struktur przedsiębiorstwa. Warto wówczas dopilnować, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Tylko w ten sposób impreza z okazji okrągłej rocznicy firmy zrobi odpowiednie wrażenie. Zaplanować takie wydarzenie wcale nie jest łatwo, a jeszcze trudniej zrealizować i skoordynować wszystkie wymagane działania. Dlatego też warto szukać pomocy u profesjonalnych agencji eventowych, jak Top Event! Nasz sztab specjalistów jest gotowy do pomocy! Zajmiemy się organizacją jubileuszu firmy kompleksowo i profesjonalnie!

Po co świętować okrągłe urodziny firmy?

Imprezy firmowe są nieodłączną częścią strategii działania każdej renomowanej marki. 5- czy 10-lecie firmy to doskonała okazja, aby zebrać w jednym miejscu wszystkich pracowników i partnerów i wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień. Firmowy jubileusz jest okazją, aby zrealizować następujące cele:

 • podsumować dotychczasowe osiągnięcia;
 • wyciągnąć wnioski z błędów;
 • dokonać prezentacji planów dalszego rozwoju firmy;
 • zmotywować pracowników firmy – perfekcyjnie zrobiony event jest traktowany jak nagroda dla całej kadry;
 • podziękować i wyróżnić osoby szczególnie zasłużone i zaangażowane w proces rozwoju przedsiębiorstwa;
 • zintegrować pracowników.

Event z okazji jubileuszu firmy może być również doskonałą okazją do głośnego wprowadzenia na rynek nowej usługi lub produktu.

Jak zorganizować jubileusz firmy na wyjątkowym poziomie?

Na początku warto zadać sobie pytanie, jaki jest główny cel uroczystości oraz jacy goście się na niej pojawią. Na pewno znasz swoich pracowników i kontrahentów i wiesz mniej więcej, jakie atrakcje i poziom spektakularności całego wydarzenia będzie dla nich odpowiedni. Pamiętaj, że przyjęcie z okazji rocznicy istnienia firmy będzie Twoją wizytówką. Jeśli chcesz, aby wydarzenie pomogło Ci realizować konkretne cele marketingowe i zdecydujesz się stworzyć materiał promocyjny z jego przebiegu, pamiętaj, że musi być doskonałe szczególnie pod kątem wizualnym (dekoracje, układ stołów, oświetlenie itd.). Kluczem do sukcesu jest także odpowiednio opracowany scenariusz. Nie powinien być on przeładowany zbyt dużą liczbą wystąpień, przemówień, czy też atrakcji wieczoru. Trzeba umiejętnie wyważyć czas przeznaczony na część oficjalną, część artystyczną, ale też zostawić momenty na swobodne rozmowy. Istotne jest także, aby w miarę szybko podać gościom pierwszy posiłek. Głodni uczestnicy wydarzenia na pewno nie skupią się na wystąpieniach czy artystycznym show. Na początek wystarczy krótkie powitanie ze strony prezesa, a dłuższe przemowy warto przełożyć na moment po pierwszych daniach.

Organizacja jubileuszu firmowego z Top Event

Organizacją imprez, w tym jubileuszy firmowych, zajmujemy się od ponad 15 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1000 wydarzeń dla władz miast, korporacji, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Nasz zespół składa się z wybitnych specjalistów, eventowych geniuszy, którzy znają się na swojej pracy perfekcyjnie. Z największą przyjemnością i entuzjazmem zajmiemy się realizacją imprezy jubileuszowej Twojej firmy! Gwarantujemy Ci, że każde działanie przeprowadzimy z najwyższą starannością, a Ty nie będziesz musiał martwić się o nic! W Twoim imieniu zajmiemy się m.in.:

 • opracowaniem szczegółowego scenariusza jubileuszu firmowego;
 • wyborem miejsca na uroczysty event oraz przeprowadzeniem wnikliwej wizji lokalnej wynajętego obiektu;
 • sprawdzeniem możliwości parkingowych dla zaproszonych gości i ewentualnym wyznaczeniem alternatywnych miejsc do parkowania;
 • dostarczeniem na miejsce sprzętu technicznego, nagłośnienia, oświetlenia, telebimów, ekranów, urządzeń streamingowych;
 • dostosowaniem sal do potrzeb pokazów artystycznych (np. zbudowanie scen);
 • przygotowaniem zaproszeń na jubileusz firmy;
 • zatrudnieniem energicznego konferansjera, który zajmie się prowadzeniem obchodów jubileuszu;
 • zamówieniem wykwintnego, zróżnicowanego cateringu;
 • zapewnieniem oprawy muzycznej;
 • załatwieniem wszystkich pozwoleń i licencji wymaganych przez prawo;
 • i wiele, wiele innych!

Jak widzisz, kwestii do załatwienia jest mnóstwo i każda musi zostać wykonana perfekcyjnie, aby impreza z okazji okrągłej rocznicy istnienia firmy zakończyła się sukcesem. Warto powierzyć to zadanie ekspertom!

Atrakcje na jubileusz firmy

Organizując jubileusz, należy pamiętać o tym, aby zapewnić zaproszonym pracownikom i ważnym klientom atrakcyjne formy rozrywki. Propozycje na taki wieczór różnią się od tych, które serwuje się podczas imprez i wyjazdów integracyjnych. Tu stawia się nie tyle na zaangażowanie do wspólnej zabawy, ile na pokazy, spektakularne show, które można oglądać z lampką szampana w dłoniach. Zazwyczaj podczas jubileuszy firmowych występują popularne gwiazdy sceny muzycznej, wybitni muzycy specjalizujący się w wysmakowanym jazzie, kwartety smyczkowe, etc. Wszystko w zależności od tego, jak bardzo prestiżowych gości zamierzasz zaprosić. Oprócz tego świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju show: teatr ognia, pokazy taneczne, popisy akrobatów, kontorsjonistów, live cooking, pokaz kuchni molekularnej czy profesjonalnej sztuki barmańskiej. Możemy także zaproponować takie atrakcje, jak wizualizacje, mapping, hologramy czy pokaz laserowy. 

Wszystkie rozrywki na urodziny firmy wybierzemy w porozumieniu z Tobą. Zaproponujemy coś oryginalnego i kreatywnego lub całkowicie klasycznego. Opracujemy harmonogram pokazów, który nie będzie przeładowany atrakcjami i nie zmęczy uczestników imprezy, wręcz przeciwnie – postawi po sobie niezapomniane wrażenia!

Świętuj jubileusz firmy z Top Event – jak działamy?

Jeśli chcesz z naszą pomocą przygotować jubileusz firmy, skontaktuj się z nami mailowo (biuro@topevent.pl), telefonicznie (+48 500 444 422) lub poprzez formularz na stronie głównej. Zależy nam na bliskim kontakcie z naszymi klientami, dlatego odpowiedź i portfolio z przykładowymi realizacjami otrzymasz błyskawicznie! W następnej kolejności zorganizujemy spotkanie online, podczas którego opowiesz nam o działalności przedsiębiorstwa i oczekiwaniach, jakie masz względem imprezy jubileuszowej firmy. Oczywiście wcale nie musisz mieć gotowego pomysłu! Już nasza w tym głowa, aby zaprezentować Twoją markę przed gośćmi z jak najlepszej strony! Z racji wieloletniej obecności naszej firmy na rynku eventowym mamy nie tylko duże rozeznanie w kwestii atrakcyjnych obiektów, przystosowanych do organizacji jubileuszy, ale także kontakty z managerami, specjalistami od nagłośnienia, oświetlenia, firmami ochroniarskimi itd. My naprawdę kochamy robić eventy!

Działamy na terenie całej Polski, dlatego skontaktuj się z nami bez względu na to, skąd jesteś! Możemy zorganizować jubileusz Twojej firmy w dowolnym mieście!

Inne rodzaje imprez firmowych, jakie organizujemy

Agencja Top Event organizuje także:

 • bankiety firmowe;
 • konferencje firmowe;
 • kolacje firmowe;
 • gale;
 • imprezy integracyjne;
 • konferencje online;
 • team building;
 • imprezy okolicznościowe;
 • i wiele, wiele innych!

Sprawdź naszą pełną ofertę! Warto świętować z Top Event!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl