Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Zloty motocyklowe, imprezy motocyklowe - Agencja Top Event

Fani motocykli to bardzo specyficzna grupa, dlatego organizacja wydarzenia o charakterze motoryzacyjnym jest sprawą zgoła niełatwą! Trzeba mieć na uwadze wiele aspektów, aby całe przedsięwzięcie odbyło się na topowym poziomie. Jako profesjonalna agencja z potężnym bagażem doświadczeń w organizacji różnego rodzaju imprez, w tym także imprez motocyklowych, przychodzimy Ci z pomocą! Rdzeń naszej agencji tworzą profesjonaliści z najwyższej półki, którzy siedzą w branży od kilkunastu lat i niejedno już widzieli! Zaangażowanie, niespożyta energia i pasja pozwalają nam tworzyć wydarzenia, zloty, rajdy, wystawy, parady samochodowe i przejazdy motocykli, które są dopięte na ostatni guzik! Gotowi na prawdziwą jazdę bez trzymanki?

Organizacja pikników, imprez i zlotów motocyklowych

Imprezy motocyklowe to pojęcie dość szerokie. Poszczególne rodzaje mogą mieć bowiem odmienny charakter, choć laikowi mogłoby się wydawać, że zloty motocyklowe w Polsce są zawsze takie same! Nic podobnego! Z doświadczenia wiemy, że motoryzacja daje nieograniczone pole do popisu, jeśli chodzi o kreowanie zlotów o nietypowym i oryginalnym wydźwięku, które przyciągają tłumy! Nasze realizacje pozostawiają niezatarty ślad w sercach uczestników i cechują się perfekcyjną organizacją!

Z wielkim entuzjazmem zorganizujemy na Twoje życzenie m.in.:

  • zloty motocyklowe nowych motocykli oraz pojazdów zabytkowych;
  • jubileuszowe imprezy automobilklubów;
  • wyścigi motorowe;
  • wystawy chopperów;
  • otwarcie sezonu motocyklowego;
  • parady motocyklowe (również w formie atrakcji, uświetniających inne eventy plenerowe);
  • wyścigi i rajdy motocyklowe;
  • mistrzostwa Polski w motocrossie;
  • parady motocykli zabytkowych.

Kartka z kalendarza motocyklowego 2022

Lata 2020 – 2021 ze względów pandemicznych były czasem dość dużej posuchy dla miłośników jednośladów. Kalendarz imprez motocyklowych 2022 był już bogatszy! Zloty motocyklowe 2022 rozpaliły nostalgię za spotkaniami pasjonatów! Na szczęście wszystko wskazuje na to, że wielbiciele moto zlotów w kolejnych latach będą mogli odetchnąć z ulgą, bo świat wraca wreszcie na właściwy tor! Przygotuj się zatem na kolejną edycję i zamów u nas organizację wyścigów motorowych, pikniku motocyklowego lub wystawy quadów!

Profesjonalny organizator imprez motocyklowych – sprawdź, jak działamy!

Chcesz, abyśmy zajęli się realizacją Twojego spektakularnego zlotu motocyklowego? Pisz do nas śmiało! Nie musisz wypełniać żadnego formularza zgłoszeniowego! Wystarczy nam mail z zapytaniem! Odpowiedź otrzymasz błyskawicznie! Następnie zaprosimy Cię na krótką konferencję online, podczas której zaprezentujemy nasz zespół, a Ty przedstawisz nam informacje o planowanej imprezie. Wspólnie nakreślimy wstępny plan działania i przeprowadzimy burzę mózgów! Sypiemy pomysłami, jak z rękawa, więc jeśli zależy Ci na efektowej, oryginalnej i atrakcyjnej imprezie, która spodoba się nie tylko motocyklistom, to nie mogłeś lepiej trafić!

W komunikacji z klientem stawiamy na bezpośredni kontakt i stały feedback z działań przeprowadzanych przez naszą ekipę. Członkowie naszego teamu to ludzie o wysokich kwalifikacjach, których cechuje otwartość i pozytywne nastawienie! Chętnie rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości, podsuną ciekawy pomysł lub pomogą podjąć ważne decyzje, dotyczące organizacji Twojego zlotu motocyklowego

Na co zwrócić uwagę organizując event moto? Nie tylko aspekty techniczne!

Jedną z podstawowych kwestii, na którą należy zwrócić uwagę, jest miejsce, w którym ma się odbyć spotkanie motocyklowe. Jego dobór zależy np. od charakteru spotkania czy pory roku. Wiosną i latem większość wydarzeń odbywa się w terenie, natomiast późną jesienią i zimą, które przynoszą niesprzyjającą zmianę pogody, warto pomyśleć o przeniesieniu zlotu pod dach. Świetnie nadają się do tego ogromne hale (jak poznańska Arena, krakowski Tauron czy warszawska EXPO). Imprezy w plenerze mogą z kolei odbywać się zarówno na dużych, otwartych przestrzeniach, jak lotnisko w Bemowie, jak i w parkach miejskich w mniejszych lokalizacjach. Już nasza w tym głowa, aby drobiazgowo sprawdzić teren pod względem technicznym!

Szczegółowa wizja lokalna to podstawa organizacji każdego eventu. Wszak miasto, które otwiera swoje bramy dla setek motocyklistów, musi być odpowiednio dostosowane na taki przejazd! Zadbamy o pozwolenia urzędowe, zapewnienie bezpieczeństwa na drodze, obecność służb porządkowych, wymagane licencje i ubezpieczenia. Wyznaczymy miejsca na sanitariaty, wynajmiemy godną zaufania firmę, która dostarczy na miejsca przenośne toalety i umywalki. Zadbamy także o reklamę! Nie umknie nam żaden szczegół!

Dodatkowe atrakcje dla motocyklistów – konkursy, pokazy

Zlot motocyklowy to nie tylko spotkanie wielbicieli jednośladów i podziwianie najpiękniejszych okazów "wystawców"! Podczas takiego wydarzenia dbamy o zapewnienie szerokiego wachlarza atrakcji, które dostarczą emocji i rozrywki nie tylko przybyłym na zlot motocyklowy właścicielom, ale także mieszkańcom miast, którzy zechcą zajrzeć na piknik! W standardowej ofercie możesz spodziewać się food trucków, serwujących różnego rodzaju smaki. Żaden zlot motocyklowy nie może się bez nich obyć! Oprócz tego zagwarantujemy oprawę muzyczną, zgodną z upodobaniami uczestników i energicznego konferansjera, który podkręci atmosferę podczas show. Z racji wieloletniej obecności w branży współpracujemy z menedżerami wielu topowych polskich gwiazd! Twój zlot motocyklowy będzie miał najlepszą oprawę artystyczną!

W scenariuszu uwzględnimy także rozrywki typu konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców, warsztaty, prezentacje strojów (możemy nawet ściągnąć Indian z oryginalnymi pióropuszami – dla fanów trzepoczącej jazdy na chopperze będzie to nie lada gratka!). Świetnym pomysłem jest zorganizowanie podczas takiego zlotu bezpłatnego serwisu pojazdów, gdzie właściciele motocykli, trójkołowców, skuterów, a nawet rowerów, będą mogli zasięgnąć darmowej porady fachowców!

Jeśli chodzi o akcenty artystyczne, to oprócz koncertów jesteśmy w stanie ściągnąć przedstawicieli dowolnej dziedziny sztuki! Liczysz na show tancerzy z ogniem? Nie ma sprawy! Zrobimy co w naszej mocy, aby zrealizować każdy Twój pomysł!

Pamiętaj, że w ramach współpracy z naszą agencją możesz otrzymać także materiały promocyjne, jak profesjonalne zdjęcia i filmy, które z powodzeniem opublikujesz na swojej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych!

Parady motocykli jako impreza towarzysząca

Pokazy motocyklowe to także doskonały pomysł na uatrakcyjnienie innego miejskiego eventu! Prezentacje zabytkowych motocykli lub najnowszych modeli Kawasaki czy BMW na pewno przyciągną tłumy zainteresowanych osób! Jest wielu chętnych, aby zobaczyć najciekawsze moto okazy! Zachęcamy do kontaktu z naszą ekipą, która z chęcią przybliży Ci warunki!

To co? Let's go for a motorcycle ride!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl