Poproś o ofertę

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Imprezy techno i drum and bass

Szukasz agencji eventowej, która jest w stanie sprostać największym wyzwaniom? Chcesz zafundować swoim gościom iście hipnotyczny trans podczas imprezy techno? Zrobimy Ci święto muzyki elektronicznej, którego nie powstydziłyby się kultowe kluby z Berlina czy Detroit!

Agencja Top Event z Warszawy specjalizuje się w organizacji imprez na dużą skalę. Działamy na terenie całego kraju – wybierz dowolny punkt na mapie Polski, a ochoczo się tam zjawimy! Jesteśmy obecni w branży od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w realizacjach spektakularnych, wymagających i oryginalnych. Muzyczna impreza techno trance party nie będzie dla nas niczym nowym pod względem organizacyjnym. Zapewniamy jednak, że do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie i kreatywnie. Impreza z muzyką techno to wszak nie tylko taneczny event! Dodatkowe atrakcje, które przygotujemy dla uczestników, podkręcą jej wymiar i sprawią, że uczestnicy poczują psychodeliczny błogostan!

Organizacja imprez techno, house techno, drum'n'bass

Top Event tworzy zgrana ekipa specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki temu możemy zapewnić, że opieka nad poszczególnymi elementami imprezy techno będzie przydzielona osobom, które będą do tego najodpowiedniejsze. Dbamy o najwyższą jakość organizacji, zwracamy uwagę na drobiazgi i newralgiczne punkty planu, dlatego nasze imprezy techno (i nie tylko!) są dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy znani z solidności i zaangażowania, ale też wyróżniamy się sposobem komunikacji i współpracy z naszymi klientami. Jeśli zatem chcesz zrzucić ze swoich barków ciężar wieloaspektowej organizacji hard techno party, jesteśmy do Twoich usług. Napisz do nas maila, a w krótkim czasie skontaktuje się z Tobą ktoś z naszej ekipy. Wyślemy Ci portfolio z przykładowymi realizacjami eventów na światowym poziomie. Następnie spotkamy się na online callu, podczas którego omówimy wstępny scenariusz imprezy techno. Ty opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my podsuniemy oryginalne i innowacyjne rozwiązania, które podniosą poziom eventu i wprawią w osłupienie klubowiczów! Kreatywne burze mózgów, podczas których rodzą się najbardziej szalone i widowiskowe pomysły, to nasza specjalność!

Na każdym etapie realizacji Twojej imprezy techno będziesz otrzymywać od nas feedback, odnośnie postępów w działaniach. Zespół Top Event to pozytywnie zakręceni pasjonaci, którzy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania. Lubimy ludzi i lubimy robić dla nich eventy, bez znaczenia, czy to electro festiwal, czy gala jubileuszowa!

Klub, DJ i mocny bass, czyli czym się zajmiemy!

Organizacja imprezy techno, szczególnie takiej, przeznaczonej dla dużego grona osób, nie jest łatwa ani przyjemna. No chyba, że znasz się na tym i kochasz to robić, tak jak my! Z wielką chęcią zdejmiemy z Ciebie trud realizacji wielu aspektów techno trance party. Będzie to m.in.:

  • znalezienie odpowiedniej lokalizacji; może to być klub, ale też wielopiętrowa, poprzemysłowa hala, industrialny magazyn, squat, a nawet bunkier (dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!);
  • dostosowanie obiektu do wymogów realizacji imprezy masowej, dokładna weryfikacja lokalu z uwzględnieniem wszelkich norm bezpieczeństwa, od sprawdzenia wyjść i tras ewakuacyjnych, przez elektrykę, po możliwość wzniesienia scen i podestów;
  • dostarczenie najwyższej jakości sprzętu nagłaśniającego, oświetlenia i innego sprzętu technicznego;
  • załatwienie wymaganych pozwoleń, licencji, ubezpieczeń, zgłoszenia imprezy masowej i innych kwestii prawnych;
  • wynajęcie firmy ochroniarskiej i obsługi na imprezę techno;
  • zapewnienie dostępu do cateringu, organizacja drink baru dla uczestników;
  • materiały promocyjne oraz merchandising: koszulki, gwizdki, smycze, opaski, rękawiczki z logo wydarzenia itd.;
  • reklama w mediach;
  • i wiele, wiele innych!

Atrakcje na imprezę techno

Impreza techno to nie tylko popisy reprezentantów polskiej sceny muzycznej z gatunku techno, dubstep, hip-hop, acid house, jumpstyle, deep house, minimal, a nawet punk czy hardcore. To miks muzycznych setów oraz dodatkowych atrakcji sensorycznych, które potęgują doznania, powodują wyrzut hormonów szczęścia i ekscytacji do krwioobiegu, a co za tym idzie, czynią z takiego eventu nie tylko święto elektronicznej muzyki tanecznej, ale także przeżycie niemal psychodeliczne.

Jeśli chodzi o atrakcje na imprezę techno, w pierwszej kolejności skupiamy się na najwyższej jakości sprzęcie muzycznym i nagłośnieniowym. Muzyka elektroniczna w najczystszym brzmieniu, nienaganny sound to podstawa takiego eventu. Kolejną kwestią jest zaproszenie najlepszych DJów, którzy zadbają o to, aby Twój techno festival obfitował w różne gatunki muzyczne. Występy na żywo, obserwowanie kompozytorów muzyki elektronicznej, improwizujących kolejne sety, to dla fanów dobrego rave'u przeżycie na poziomie mistycznym! Zadbamy o to, aby na imprezie techno zagrali najlepsi DJ-e, kolektywy i soundsystemy.

Oprócz tego możemy zaprosić artystów takich dziedzin, jak taniec, akrobatyka czy różnego rodzaju sporty ekstremalne, którzy mają w swoim repertuarze pokazy w kombinezonach świetlnych lub spektakularne show, dostosowane do prezentacji w ciemnościach. Możemy zaplanować pokaz laserowy, projekcje, hologramy, mapping. Za barem mogą popisywać się profesjonalni barmani, którzy będą serwować gościom pokazy molecular bartending!

Impreza techno jako event integracyjny w nurcie "PLUR"

Impreza techno to ciekawy sposób na motyw tematyczny firmowej imprezy integracyjnej. Imprezy typu "lata 80,", czy "PRL" mogą spodobać się starszym rocznikom, ale jeśli w Twojej firmie zatrudniasz sporo młodego narybku, warto zrobić ukłon w ich stronę. Techno trance party pozwoli Twojej kadrze rozerwać się, zapomnieć na chwilę o stresujących deadline'ach i totalnie wyszaleć. Mocne, elektroniczne rytmy porwą towarzystwo na parkiet, a DJ zadba o to, aby grane utwory nie pozwalały spocząć nawet na moment! Oczywiście tradycyjna impreza techno różni się od takiej, która jest stylizowana na tę modłę. Integracyjne imprezy w tym stylu muszą być zatem opatrzone atrakcjami o charakterze rywalizacyjnym. Konkursy i gry dla dorosłych, które aktywizują pracowników, są podstawą tego typu wydarzeń, dlatego firmowy rave nie może się obyć bez tych elementów. Samo wykorzystanie motywu techno jest nietypowe, dlatego warto z niego skorzystać, jeśli chcesz zorganizować event totalnie oryginalny. Niech Twoi pracownicy poczują ducha PLUR: "Peace, Love, Unity, Respect", który jest credo kultury techno rave dekad 80. i 90.!

To jak, robisz wixę z Top Event?

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl