Poproś o ofertę

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Imprezy militarne dla firm - militaria na integrację

Chcesz zafundować swoim gościom imprezę w iście wojskowym klimacie? A może zabierzesz swoich pracowników na imprezę integracyjną na poligonie? Organizacja eventu militarnego to dopiero jest survival, ale od czego masz nas, eventowych wyjadaczy? Agencja Top Event specjalizuje się w najtrudniejszych realizacjach! Uwielbiamy wyzwania, dlatego z wielką chęcią podejmiemy się zaplanowania i organizacji Twojej firmowej imprezy militarnej! Zgłoś się do nas i poznaj naszą ofertę!

Event na poligonie – firmowa integracja militarna

Firmowa integracja militarna w klimacie wojskowego poligonu to gwarancja mocy wrażeń i niezapomnianych przeżyć. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni Twoi pracownicy będą mieli możliwość sprawdzenia się w niecodziennych warunkach! Taka forma integracji ma wiele zalet. Po pierwsze, aktywny wypoczynek to doskonała odskocznia od obowiązków. Pozwala spojrzeć na nie z dystansem i nabrać sił do dalszej pracy. Po drugie, propozycja wyjazdu na integrację militarną to naprawdę świetny zabieg motywacyjny! Twoja kadra będzie Ci wdzięczna za taki nietypowy "upominek"! Co więcej, udział w grze terenowej czy wojskowym torze przeszkód pozwala zacieśnić więzi w zespole i lepiej się poznać. Dzięki takim pozornie rekreacyjnym aktywnościom możesz też lepiej ocenić kompetencje miękkie Twojej kadry i np. wyłonić przyszłych liderów. Dlatego warto pomyśleć o organizacji wiosennego wyjazdu turystycznego w iście militarnym stylu i przypomnieć swoim pracownikom atmosferę "zielonej szkoły"! Oczywiście taki event można zrealizować bez względu na porę roku, jednak ciepłe miesiące nadają się do tego najlepiej!

Organizujemy imprezę militarną lub survivalową – krótkie szkolenie

Organizacja imprezy militarnej wymaga wielu skomplikowanych działań na różnych polach, dlatego przygotowaliśmy krótki przewodnik po podstawowych aspektach, na które należy zwrócić uwagę.

Eventy militarne to wydarzenia o charakterze plenerowym. Zanim przystąpimy do planowania takiej imprezy, musimy zatem wybrać idealne miejsce do organizacji! Drobiazgowa regionalna wizja lokalna to podstawa! Czy to mazurskie lasy, czy śląskie wyżyny musimy być pewni, że wybrany teren zapewni odpowiednie warunki do zrealizowania wszystkich pomysłów na atrakcje. Imprezę militarną możemy zorganizować pośród lasów i łąk, ale równie dobrze może być to ośrodek sportu i rekreacji, wszystko zależy od grupy docelowej i efektu, jaki chcesz osiągnąć.

Kolejną kwestią jest załatwienie pozwoleń, licencji oraz zagwarantowanie pełnego bezpieczeństwa uczestników imprezy militarnej. Wszelkie atrakcje, jak choćby wojskowy tor przeszkód, mogą być mniej lub bardziej zaawansowane, dlatego musimy też bardzo dokładnie przeanalizować wiek i możliwości uczestników Twojego wydarzenia. Będziemy mogli wówczas dopasować stopień zaawansowania do ich możliwości. Bezpieczeństwo to dla nas podstawa!

Warto też pomyśleć o noclegach, jeśli Twoja impreza militarna ma mieć charakter dwudniowy. Czy chcesz ulokować uczestników w hotelu, gdzie oprócz wygodnych pokojów goście mają do dyspozycji mniej "wojskowe atrakcje", jak baseny i sauny? A może polecisz po bandzie i zaproponujesz im nocleg w namiotach, starych chatach w specjalnie wynajętym skansenie lub w wiejskiej stodole? Pomysłów na klimatyczne miejsca noclegowe jest naprawdę sporo!

Do naszych obowiązków należy również sprawdzenie możliwości dojazdu oraz organizacja transportu. Na miejsce dostarczymy wszelki potrzebny sprzęt techniczny, wzniesiemy wszystkie atrakcje parku wojskowego i zapewnimy szereg atrakcyjnych rozrywek, które uczestnicy będą wspominać na długo po zakończeniu Twojej imprezy militarnej! W pakiecie możesz zamówić także materiały, takie jak zdjęcia czy filmy, które posłużą Ci później do promocji w mediach. 

Zapewniamy, że chętnie podejmiemy się organizacji każdej imprezy militarnej, czy to w formie integracji firmowej, czy zlotu pojazdów militarnych!

Paintball, off-road, wojskowy spływ kajakowy – atrakcje na imprezy militarne

Zafundujemy Twoim gościom survivalowy park rozrywki z prawdziwego zdarzenia, gdzie adrenalina będzie zagęszczać powietrze, a ekscytacja długo nie opuści głów uczestników. Oprócz kompleksowej obsługi technicznej gwarantujemy opracowanie scenariusza mniej i bardziej spektakularnych atrakcji, które uświetnią Twoją imprezę militarną.

Oto tylko niektóre atrakcje, które możemy Ci zaproponować:

  • paintball;
  • szaleństwo na quadach lub off-road;
  • szkolenia z musztry;
  • wojskowy tor przeszkód dla miłośników survivalu;
  • przejazd pojazdami wojskowymi;
  • bezpłatne warsztaty z samoobrony;
  • piknik wojskowy;
  • ekstremalny spływ kajakowy;
  • grill, ognisko, a nawet "bankiet" pod plandeką z grochówką w menażkach;
  • i wiele, wiele innych!

Naszym celem jest zapewnienie atrakcji spektakularnych i różnorodnych, takich, dzięki którym Twoi goście stwierdzą bez wahania "Warto tu przyjechać!". Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a ograniczeniem może być jedynie... budżet! Nie warto jednak żałować monet! Niech to będzie najoryginalniejszy dzień w życiu, który pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia!

Kolonie i obozy survivalowe dla dzieci

Dzieci i młodzież również mogą świetnie się bawić podczas eventu militarnego. W ramach naszej działalności możemy zaoferować opracowanie scenariusza zarówno dla dzieci w młodszym wieku, jak i młodzieżowy event survivalowy. Udział w imprezie urodzinowej, na której można pograć w paintball, zwiedzić park atrakcji wojskowych, czy skorzystać z przejażdżki pojazdami militarnymi może być naprawdę dobrą zabawą! Wypad do parku miniatur lub skansenu z zabytkowymi eksponatami z okresu II wojny światowej może być także dodatkową atrakcją dla dzieci, pasjonujących się żeglarstwem. Przykładowo na Warmii i Mazurach znajduje się wiele miejsc w tym klimacie wartych odwiedzenia. Możemy też zorganizować mazurski piknik militarny dla całych rodzin, nad którym patronat obejmie Twoja firma. Z imprezy skorzystają zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, jak i starsze, a także rodzice, którzy na pewno docenią familijny charakter takiego wydarzenia. Dzieci potrzebują różnorodnej rozrywki, tak samo jak dorośli! Oprócz wyzwań survivalowych możemy zorganizować także krótką lekcję historii i kultury, zabierając Twoich małych gości do osady rycerskiej!

Pomysłów mamy wiele, czekamy tylko na Twój odzew! 

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl