Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Impreza w stylu hawajskim – party w egzotycznej scenerii od Top Event

Chcesz przygotować dla swoich pracowników wyjątkowy event integracyjny? Imprezy tematyczne nadają się do tego rewelacyjnie! Motyw przewodni, który Cię interesuje to egzotyczne Hawaje? Doskonale trafiłeś! Agencja Top Event z Warszawy od lat zajmuje się organizacją przyjęć w stylu hawajskim! Dzięki wieloletniej obecności w branży możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy piekielnie dobrzy w tym, co robimy! Pasja i energia naszego zespołu pozwala nam tworzyć wyjątkowe wydarzenia firmowe, które pozostaną na długo w pamięci i wspomnieniach Twoich gości! Pracujemy dla największych marek o światowej renomie! Zaufało nam już wiele przedsiębiorstw i korporacji! Dołącz do tego grona i pozwól nam urządzić dla Ciebie imprezę integracyjną w prawdziwie hawajskim stylu!

Organizacja imprez w stylu hawajskim

Od pomysłu na event do jego pełnej realizacji jest długa droga! Osoby bez odpowiedniego doświadczenia często nie zdają sobie sprawy, na jak wiele aspektów należy zwrócić uwagę, organizując hawajskie party dla dużej ilości osób! Takie wydarzenie to wbrew temu, co mogłoby się wydawać, nie tylko kwieciste naszyjniki hawajskie, spódniczki z trawy i kolorowe talerzyki! Na szczęście masz nas! Gwarantujemy Ci, że zajmiemy się kompleksową realizacją Twoich pomysłów i fantazji i przygotujemy dla Ciebie event na topowym poziomie! Zadbamy o odpowiednią lokalizację, znajdziemy obiekt, dostosowany do ilości gości oraz wymagań technicznych zaplanowanych atrakcji. Zarezerwujemy noclegi, transport, dowieziemy na miejsce wszelki potrzebny sprzęt techniczny. Zadbamy o umowy z artystami, licencje i pozwolenia. Jeśli Twoja impreza w stylu hawajskim będzie odbywać się pod gołym niebem, zapewnimy alternatywne i atrakcyjne pomieszczenia w razie niepogody. Zamówimy pełen catering – od przystawek po desery oraz tropikalne drinki. Nie zabraknie koszy egzotycznych owoców, jak karambole, pomelo, mango, ananasy, papaje. Opracujemy scenariusz rozrywek i spektakularnych atrakcji, które uświetnią wieczór! Dzięki nam stworzysz niezwykłą aurę pełną tropikalnej magii, która wzbudzi w uczestnikach wiele pozytywnych emocji!

Przenieś się wraz z Top Event na hawajskie wyspy, otulone szumem fal! Niech Twoi goście poczują tropikalny klimat, porywające rytmy muzyki hawajskiej i słońce miejsca, które jest prawdziwym rajem na ziemi!

Firmowa integracja pod szyldem "Aloha Party" – zalety

"Aloha Party" to jedna z tematycznych imprez, która wnosi nową jakość do firmowych działań, mających na celu integrację zespołu! Egzotyczna atmosfera pozwala się zrelaksować, wyluzować i zapomnieć na moment o krytycznych deadline'ach! Dzięki eventowi integracyjnemu, utrzymanemu w niecodziennym klimacie, Twoi pracownicy mają możliwość poczuć imprezowy flow, lepiej się poznać i tworzyć wspólne wspomnienia, które cementują zespół! Ciekawe konkursy i hawajskie zabawy to także świetny pomysł na wyłonienie nowych liderów, czy wyłapanie talentów! Podczas imprez o nietypowym charakterze pracownicy bardzo często otwierają się na nowe wyzwania i pokazują nieznane dotychczas cechy osobowości. Być może w trakcie konkursu tańca hawajskiego zauważysz przyszłego kierownika projektu lub scrum mastera? Kto wie?!

Oprócz tego hawajski wieczór dopracowany do perfekcji, obfitujący w szereg atrakcji, podnosi morale zespołu i wpływa na jego dalszą motywację do działania! Warto w ten sposób docenić pracę osób, które budują prestiż firmy od wewnątrz!

Atrakcje na imprezę hawajską – tropikalny odlot

Twoje hawajskie party nie może udać się bez spektakularnych atrakcji dla uczestników! Współpracujemy z artystami z wielu branż, którzy będą chętni, aby uświetnić Twój integracyjny event! Zajmiemy się wszystkim, począwszy od muzyki hawajskiej, wynajęcia najlepszego DJ-a oraz dostosowania miejsca do tańca. Jeśli Twoje "Aloha Party" będzie odbywało się na zewnątrz, zbudujemy parkiet i wzniesiemy scenę dla artystów. Zapewnimy pokazy i warsztaty tańca hula lub gry na tradycyjnych instrumentach, jak choćby ukulele. Wynajmiemy szczudlarzy, którzy w hawajskich strojach roznosić będą kolorowe drinki ze słomką w kokosach, które przygotują profesjonalni barmani. Możesz również spodziewać się wystrzałowego pokazu flair show! Hawajski wieczór może uświetnić także pokaz tańca z ogniem! Oprócz tego Twoi goście będą mieli dostęp do basenów i innych wodnych atrakcji 24h, gdzie będą mogli spędzić czas na totalnym chilloucie!

Wśród hawajskich zabaw i konkursów nie zabraknie popularnego tańca pod kijem, czyli limbo oraz konkursu na najlepszy strój hawajski! Całość poprowadzi energiczny konferansjer, który zadba o aktywizację gości oraz podkręci atmosferę rewelacyjnej zabawy! Zrealizujemy wszystkie Twoje pomysły – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Hawajskie stroje i kostiumy, dekoracje, sceneria

Dobra impreza w stylu hawajskim nie może odbyć się bez barwnych, tradycyjnych strojów hawajskich. Chętnie zorganizujemy dla uczestników wypożyczalnię przebrań. W naszej "szafie" nie zabraknie egzotycznych strojów kąpielowych, spódnic z trawy, naszyjników z kolorowych kwiatów, wianków na głowy i innych ozdób!

Wszystkie pomieszczenia udekorujemy adekwatnie do wyspiarskiej scenerii! Girlandy z kwiatów, palmy, słomiane parasole i inne dekoracje hawajskie wprowadzą uczestników w egzotyczny świat kultury zza oceanu! Jeśli chcesz, możemy nawet zbudować dekoracyjne wulkany, z których wypływać będzie lawa!

Zamów organizację hawajskiej imprezy w Top Event

W Top Event działamy błyskawicznie! Skontaktuj się z nami mailowo, a w trybie pilnym wyślemy Ci portfolio z naszymi przykładowymi realizacjami! Zorganizujemy także dla Ciebie indywidualne spotkanie online, na którym przeprowadzimy swego rodzaju burzę mózgów! Ty opowiesz nam o swoich pomysłach i oczekiwaniach, a my dołożymy coś od siebie! Zrealizowaliśmy setki imprez tematycznych dla firm, i wiemy, jakie atrakcje sprawdzą się podczas imprezy hawajskiej! Nasz team składa się z prawdziwych pasjonatów, eventowych wyjadaczy, których cechuje niebywała kreatywność! Lubimy ludzi i dlatego chcemy organizować dla nich wydarzenia niezapomniane! Chcemy tworzyć spektakularne eventy, które pozostaną w pamięci jeszcze długo po tym, jak dekoracje w stylu hawajskim wylądują z powrotem w naszym magazynie!

Pisz do nas śmiało! Nie możemy się doczekać, aż zrobimy Ci imprezę!


 

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl