Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Imprezy na basenie, pool party w SPA – Top Event

Jesteśmy prestiżową agencją eventową, która zajmuje się organizowaniem najróżniejszych imprez tematycznych dla dużych firm. Nasi klienci to giganci o światowej renomie! Przychodzą do nas z pomysłami, a Top Event pomaga im realizować ich najśmielsze fantazje! Jeśli zatem marzy Ci się pool party, które zachwyci Twoich gości – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Impreza na basenie – dla kogo?

Imprezy na basenie dają ogrom możliwości! Bardzo często na ten rodzaj eventu decydują się klienci, którzy chcą zorganizować firmową integrację dla swoich pracowników. Pool parties to także bardzo często forma nagrody dla kadry, która dopięła kolosalny projekt lub osiągnęła inny sukces, za który firma chce jej podziękować w spektakularnym stylu! Każda okazja jest dobra, aby docenić wysiłki swoich pracowników i wzmocnić ich motywację! A czy na gorącą imprezę na basenie wypada zapraszać kontrahentów i partnerów biznesowych? Oczywiście, że tak! Pod warunkiem, że dobrze ich znasz i wiesz, że charakter tego spotkania nie będzie stał w sprzeczności z ich poczuciem smaku oraz że zapewni im rozrywkę, stosowną do poziomu, jaki sobą reprezentują.

Pool party to także rewelacyjny pomysł na wielką imprezę urodzinową. Nie musi to być 18-stka! 40-latki bawią się na termach równie dobrze! Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zrealizowali dla Ciebie zabawę Sylwestrową na krytej pływalni, gdzie o 12 w nocy szampana (lub lampkę innego wyszukanego alkoholu!) roznosić będą szczudlarze! A może Twoim targetem są studenci? Bal magisterski na basenie – tego jeszcze nie grali! Nasza dewiza to "Sky is the limit!", dlatego też, jeśli marzy Ci się totalnie oryginalna impreza, we are all at your service!

Jak wybrać miejsce? – podstawowe informacje

Wybór tzw. party place, czyli miejsca imprezy, to jeden z pierwszych kroków, który podejmujemy w porozumieniu z klientem. Możesz poszukać obiektu sam, jednak bardzo chętnie wskażemy Ci kilka naszych propozycji. Mamy ogromne doświadczenie i doskonale orientujemy się w infrastrukturze bardzo wielu miejsc w kraju. Nie musisz szukać w Google haseł w stylu "basen 24h Warszawa" – wystarczy, że dasz nam znać, a lista potencjalnych miejsc znajdzie się na Twoim biurku błyskawicznie!

Miejsce na Twoją idealną imprezę na basenie musi posiadać odpowiednie zaplecze techniczne, które pozwoli nam zorganizować dla Twoich gości atrakcyjne rozrywki i stworzyć iście egzotyczny klimat! Może to być zarówno obiekt w centrum miasta, jak i hotel oddalony od niego o 100 km. Dla nas nie ma barier! Zawsze też uzgadniamy z klientem, czy chce mieć dostęp do noclegów, restauracji z parkietem, czy klubu bilardowego. Z naszej strony gwarantujemy rzetelną i drobiazgową wizję lokalną z uwzględnieniem wszelkich aspektów technicznych oraz kwestii bezpieczeństwa, jak choćby wyjścia ewakuacyjne.

Top Event z Warszawy – jak działamy?

Zgłoś się do nas i opowiedz nam o swoich planach! Zaprosimy Cię na burzę mózgów z naszym niebywałym teamem, który sypie pomysłami jak z rękawa. Robiliśmy setki imprez, które swoją spektakularnością po dziś dzień błyszczą we wspomnieniach naszych klientów! Podczas pierwszego spotkania online porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Zaprezentujemy pomysły, podpowiemy, które z nich przyniosą najlepszy efekt, Jeśli oczekujesz czegoś spektakularnego, nasza ekipa stanie na głowie, aby dostarczyć Ci wachlarz pomysłów do wyboru. Podczas współpracy z nami będziesz otrzymywać stały feedback na temat postępów. Możesz kontrolować każdy etap naszych działań – chcemy, żebyś był na bieżąco cały czas! Szczycimy się błyskawicznym działaniem i "can-do attitude"! Gwarantujemy Ci, że komunikacja z każdą osobą z naszego teamu jest bezproblemowa i sympatyczna! I pamiętaj: "you are in charge!".

Materiały do promocji, muzyka, catering, czyli co zapewniamy

Przyjęcie w akwenie wodnym to nie lada wyzwanie! Dokładamy absolutnie wszelkich starań, aby poznać i spełnić Twoje oczekiwania do ostatniego drobiazgu! Szczęśliwie dla Ciebie znamy się na swojej pracy, więc gwarantujemy, że nie umknie nam żaden szczegół. Zadbamy o atrakcje, bezpieczeństwo, ratowników, pozwolenia, ubezpieczenie. Jeśli zechcesz, postawimy na obiekcie scenę i zaprosimy wybitnych muzyków, którzy umilą uczestnikom wieczór. Usłyszeć symfonię smyczkową na basenie? Dość nietypowe, nie sądzisz?

W osobnej sali możemy zorganizować minifestiwal muzyczny, który porwie do tańca całe towarzystwo! Muzykę dopasujemy do szerokich zainteresowań. Latino, house, electro, r'n'b – mix wszystkiego sprawdzi się najlepiej. Music selection z najwyższej półki zapewni profesjonalny DJ, którego ściągniemy dla Ciebie nawet zza granicy!

Jeśli Twoje pool party będzie tematyczne, zorganizujemy stroje, które pomogą przenieść Twoich basenowych klubowiczów do innego świata! Zadbamy także o pełen catering! Owoce morza? A może pokaz live cooking? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Realizujemy fantazje klientów – ograniczeniem może być tylko cena!

Pamiętaj też, że z każdej gorącej imprezy możemy nakręcić dla Ciebie materiały pamiątkowe, czy też zrobić zdjęcia, które później wykorzystasz do promocji w mediach. Fenomenalna impreza to wszak doskonała reklama!

Najlepsze pool party dla Twojej firmy – atrakcje

Jeśli chodzi o ciekawe pomysły na atrakcje, które rozbudzą wśród zaproszonych osób ogromne emocje, to na pstryknięcie palca mamy ich co najmniej kilkanaście! Po pierwsze, możemy zapewnić szereg zabiegów odnowy biologicznej, masaże czekoladą czy gorącymi kamieniami. Na Twoje życzenie dobierzemy obiekt, w którym znajdują się sauny, jacuzzi i zjeżdżalnie.

Obstawimy wydarzenie cyklem pokazów. Możemy zatrudnić nurków, którzy poprowadzą warsztaty nurkowania. Możemy zatrudnić instruktorki wodnego aerobiku, podwodnych akrobacji lub pływania synchronicznego! Będzie to doskonały sposób na rozwój i integrację zespołu! A kiedy towarzystwo zacznie się powoli nudzić aktywnością fizyczną, zaproponujesz im spektakularny pokaz dziewczyn, które łączą pływanie, gimnastykę oraz taniec i tworzą na wodzie i pod wodą istne cuda! Jeśli Twoje pool party będzie odbywać się letnią porą, możemy zorganizować atrakcje również na zewnątrz. Wieczorem urządzimy pokaz tancerzy z ogniem, kaskaderów, a nawet popisy woltyżerki! Znajdziemy obiekt położony w pięknym, malowniczym terenie!

Obiecujemy, że zrobimy wszystko, żeby nadać temu wydarzeniu niepowtarzalny sznyt!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl