Poproś o ofertę

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Event marketing – organizacja firmowych imprez od Top Event

Chcesz wypromować swoją markę, dotrzeć do nowych odbiorców, zainteresować klientów nowym produktem lub poprawić relacje z kontrahentami biznesowymi? Zorganizuj event marketing i w prosty sposób podkręć wizerunek firmy! Event promocyjny to doskonała metoda na kontakt z marką, akcję reklamową, dotarcie do potencjalnych odbiorców, wzmocnienie zaufania obecnych klientów i poprawę relacji biznesowych. Aby jednak cele takiej imprezy zostały osiągnięte, musi być ona przygotowana bezbłędnie, musi odpowiadać na potrzeby grupy docelowej i nie może obejść się bez atrakcji! Jak to wszystko ogarnąć? Odpowiedź jest prosta – powierzyć organizację eventu profesjonalistom! Tak się składa, że agencja Top Event z Warszawy nie ma sobie równych w realizacji imprez firmowych. Chętnie pomożemy Ci zwiększyć rozpoznawalność marki, dotrzeć z nowym produktem do szerokiego grona odbiorców lub podnieść poziom sprzedaży usług. Wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu, mocnej kadrze ekspertów i odpowiedniej strategii event marketingowej. Powierz nam organizację event marketingu Twojej marki, a przekonasz się, że masz do czynienia z profesjonalistami z prawdziwego zdarzenia!

Co to jest event marketing? – definicja

Mówiąc najprościej, pod pojęciem event marketing kryją się wszelkie wydarzenia i imprezy firmowe, które mają określony cel biznesowy lub wizerunkowy. Może być to wprowadzenie na rynek nowego produktu i zainteresowanie nim klientów. Może to być zwiększenie popularności marki, zachęcenie do współpracy, dotarcie do nowych grup odbiorców, poszerzenie zasięgu sprzedaży. Eventy marketingowe to potężny kanał komunikacji, który ma na celu budowanie społeczności oraz zwiększanie jej lojalności wobec marki. Dobrze zorganizowany event marketing, zaplanowany pod względem strategii oraz okraszony dodatkowymi atrakcjami, wzbudzającymi w uczestnikach silne, pozytywne emocje, przekłada się zawsze na zwiększenie sympatii i zaufania do marki.

Działania marketingowe to nie tylko promocja w social mediach, czy reklama w telewizji. Udział w wydarzeniu firmowym to dla konsumentów coś "ekstra", niespodziewany bonus, który na poziomie świadomym i nieświadomym podnosi satysfakcję z usług firmy. Skuteczność event marketingu została dowiedziona już dawno, dlatego przedsiębiorstwa chętnie korzystają z tej formy działań, a event marketing w Polsce ma się znakomicie!

Event marketing – zalety planowania przez agencję eventową

Agencja Top Event z Warszawy to profesjonalny i kompetentny organizator wydarzeń firmowych. Zajmujemy się kompleksową realizacją imprez, wyręczamy naszych klientów ze wszystkich zadań, wchodzących w skład procesu ich kreacji. Działamy w branży eventowej od ponad 15 lat, dlatego doskonale wiemy, na co zwrócić uwagę i czego unikać, aby wydarzenie Twojej marki odniosło spektakularny sukces. Nasz zespół tworzą śmiali, nieustraszeni, pełni pasji specjaliści, którzy nie boją się wyzwań, a do swoich zadań podchodzą nad wyraz skrupulatnie. Gwarantujemy efektywność i spójny merytorycznie program imprezy, który pozwoli Ci na realizację celów marketingowych.

Zlecenie organizacji wydarzenia agencji ma wiele zalet:

 • nie musisz angażować swoich pracowników i tracić czasu na pracochłonne, skomplikowane manewry, które dla osób niezwiązanych z branżą eventową mogą okazać się trudne do zrealizowania;
 • śpisz spokojnie i nie martwisz się o kolejne fakapy, bo my pilnujemy, aby do nich nie dopuścić;
 • posiadamy bogatą sieć kontaktów (artyści, podwykonawcy), dzięki czemu od razu wiemy, do kogo zwrócić się w celu realizacji konkretnego punktu planu Twojego event marketingu;
 • w naszej agencji każdy specjalizuje się w innej dziedzinie, dlatego możemy zagwarantować, że każdy element wydarzenia będzie przygotowany na topowym poziomie;
 • zabezpieczamy wszystkie kwestie prawne, licencyjne, ubezpieczeniowe itd.
 • po naszej stronie leży też dopilnowanie wszystkich działań, koniecznych do wykonania po zakończeniu wydarzenia.

Jak widać, zdecydowanie warto powierzyć organizację eventu reklamowego wykwalifikowanej agencji. Profesjonalny event manager jest na wagę złota, a u nas pracuje ich wielu!

Event marketing – przykłady realizacji Topevent.pl

Pod pojęciem event marketing kryją się różne eventy firmowe. W ciągu wielu lat obecności w branży zrealizowaliśmy ich ponad 1000! Organizowanie wydarzeń dla dużych przedsiębiorstw i korporacji to dla nas codzienność, ale do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z uwagą. Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów, dlatego cieszymy się w branży zasłużoną renomą.

Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju wydarzeń o charakterze event marketingu, a są to m.in.:

 • jubileusze i bankiety;
 • konferencje live i online;
 • targi branżowe;
 • kongresy;
 • dni otwarte w firmie;
 • kampanie eventowe mające na celu wprowadzenie na rynek nowych produktów lub usług;
 • imprezy firmowe z promowaniem konkretnych produktów;
 • szkolenia;
 • wydarzenia na żywo typu koncerty, pokazy;
 • imprezy plenerowe o charakterze promocyjnym;
 • wirtualny event marketing.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje. Dbamy o dobre relacje z klientami, słuchamy uważnie, co mają nam do powiedzenia i podpowiadamy rozwiązania adekwatne do wymagań i celu eventu promocyjnego.

Najważniejsze aspekty organizacji imprez biznesowych

Organizacja eventu marketingowego to proces złożony i skomplikowany. Pod uwagę należy wziąć np. typ imprezy. Czy będzie odbywać się w plenerze, czy w zamkniętym pomieszczeniu? Czy będzie miała charakter otwarty, czy zamknięty? Czy zaplanowane atrakcje będą możliwe do zrealizowania na danym obiekcie? Czy spełnia on wszystkie wymogi techniczne? Na te i wiele innych pytań nie będziesz musiał znać odpowiedzi, ponieważ Top Event zajmie się wszystkim! Sprawdzimy każdy najdrobniejszy szczegół, po to, aby założone cele firmy zostały w pełni zrealizowane. Zajmiemy się m.in.:

 • opracowaniem scenariusza Twojego event marketingu;
 • doborem atrakcji odpowiednich dla konkretnej grupy docelowej;
 • wynajęciem obiektu oraz drobiazgową wizją lokalną;
 • dostarczeniem na miejsce wysokiej jakości sprzętu technicznego, nagłośnienia, oświetlenia itd.;
 • angaż artystów, którzy uświetnią wydarzenie;
 • zaplanowanie konkursów z nagrodami;
 • zamówienie cateringu oraz dekoracja pomieszczeń;
 • opieka nad wszelkimi kwestiami formalnymi i prawnymi;
 • i wiele, wiele innych!

Korzyści z event marketingu – poprawa wyników sprzedażowych i wizerunku marki

Decyzja o wykorzystanie event marketingu może wynikać z różnych pobudek. Event marketing pozwala wprowadzić z pompą nowy produkt lub usługę i przeprowadzić nienachalną akcję promocyjną. Pod płaszczykiem imprezy możesz realizować strategie marketingowe i sprzedażowe. Zapewnienie klientom dobrej zabawy przyniesie wymierne korzyści w postaci wzrostu sprzedaży.

Event marketing jest też doskonałą okazją, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Takie imprezy są wykorzystywane w celu ulepszenia komunikacji z klientem, pozwalają nawiązywać bliską, realną więź między firmą a konsumentami oraz bezpośrednio w grupie klientów. Dzięki wydarzeniu o charakterze masowym masz szansę dotrzeć do znacznie większej liczby osób, które mogą być potencjalnie zainteresowane Twoimi usługami, produktami lub pracą w Twoim przedsiębiorstwie. W końcu np. targi branżowe są jednym ze sposobów pozyskiwania specjalistów do firmowej kadry.

Co więcej, firmowy event promocyjny na pewno wpłynie na zwiększenie widoczności Twojej firmy w sieci. Uczestnicy takiego wydarzenia (pod warunkiem, że będzie zrealizowane na poziomie!) na pewno chętnie pochwalą się relacjami w mediach społecznościowych.

Eventy reklamowe mają też ogromny wpływ na zarządzanie wizerunkiem firmy, pozwalają jej wyróżnić się na tle innych przedsiębiorstw i wpływają na jej pozytywny odbiór.

Atrakcje dla uczestników eventu marketingowego

Należy pamiętać, że rozrywki podczas event marketingu powinny być nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim dopasowane do naszej grupy docelowej. Uczestnicy wydarzenia powinni czuć ekscytację, radość i zadowolenie z tego, że zdecydowali się spędzić czas z Twoją marką. Należy zatem zagwarantować im rozrywkę, widowisko, które zapadnie w pamięć. Uczestnictwo w eventach ma to do siebie, że w ich trakcie pozytywne emocje uczestników się kumulują, co ma jeszcze większe znaczenie w komunikacji między firmą a konsumentami.

Pomysłów na atrakcje mamy zawsze mnóstwo! W zależności od potrzeb Twoich odbiorców możemy zaproponować im pokazy artystów z różnych dziedzin sztuki: malowanie na piasku, popis akrobatyczny, pokaz laserowy, taniec z ogniem, kabarety, stand-upy,, a nawet pokaz woltyżerki! Jeśli zechcesz, zorganizujemy dla Ciebie profesjonalny flair show lub live cooking. Albo przeniesiemy Twoich gości w świat wirtualnej rzeczywistości!

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach i pomysłach na event marketingowy, a my zajmiemy się resztą!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl