Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Bankiety firmowe - organizacja z Top Event!

Bankiet jest jednym z najpopularniejszych rodzajów firmowych uroczystości. Bankiety rządzą się swoimi prawami i różnią się nieco od typowych firmowych eventów tematycznych czy integracyjnych. Mają najczęściej bardziej formalny charakter, obowiązuje na nich odpowiedni dress code (must have to garnitury i eleganckie sukienki), choć nie są pozbawione części artystycznej lub innych atrakcji.

Bankiety firmowe organizowane są zawsze w konkretnym celu. Może być to forma podziękowania dla zespołu pracowniczego za świetnie przepracowany rok. Tego typu eventy mogą być również sposobem na świętowanie okrągłego jubileuszu lub sukcesu firmy, fuzji przedsiębiorstw, wyboru nowego prezesa, rozpoczęcia czy zakończenia konferencji, pożegnania zagranicznych delegacji lub odejścia na emeryturę ważnej osoby. Na eleganckie przyjęcie-bankiet możesz zaprosić także kontrahentów biznesowych, z którymi chcesz wejść w lepszą i dłuższą współpracę.

Organizacja imprez firmowych, w tym także bankietów, jest sprawą złożoną, która wymaga znajomości specyfiki branży i mechanizmów realizacji wydarzeń. Dlatego też warto zdecydować się oddać to zadanie w ręce specjalistów! Agencja eventowa Top Event może Ci w tym pomóc i zrobimy to z wielką przyjemnością! Od ponad 15 lat zajmujemy się organizacją bankietów, jubileuszy, imprez firmowych i eventów masowych. Znamy się na swoim fachu doskonale. Zaufało nam już wiele renomowanych marek i korporacji. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i pozwól nam zorganizować dla Ciebie niezapomniany bankiet firmowy!

Jak zorganizować bankiet firmowy na najwyższym poziomie?

Idealny bankiet firmowy to taki, który spełnia postawione cele i jest dopasowany do wymagań i pozycji zaproszonych gości. Uczestnikami wydarzenia mogą być zarówno pracownicy, z którymi firma chce świętować z okazji jubileuszu, jak i kluczowi dla przedsiębiorstwa kontrahenci. Jak już wspominaliśmy, organizacja bankietów firmowych może mieć na celu nawiązanie współpracy z ważnym partnerem. W takich sytuacjach tym bardziej warto postarać się zrobić naprawdę dobre wrażenie. Zatrudnienie profesjonalnego organizatora bankietów gwarantuje wyjątkowo uroczystą oprawę oraz perfekcyjną realizację, w której wszystkie działania są przemyślane i idealnie ze sobą skorelowane. W przypadku ważnych wydarzeń biznesowych nie możesz pozwolić sobie na najmniejszy błąd!

Kolacja bankietowa musi być dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Niekoniecznie chodzi o to, aby wszystko dookoła błyszczało (choć oczywiście może!), ale o to, aby widać było, że impreza biegnie zgodnie z zaplanowanym rytmem, wszystko jest na swoim miejscu i gościom nie brakuje absolutnie niczego. Eleganckie przyjęcie, bankiet to nie tylko wyjątkowe miejsce, szykowne dekoracje, wykwintne, odpowiednie menu i efektowne atrakcje. To także doskonale zorganizowane zaplecze, niezawodny sprzęt techniczny oraz obsługa, odznaczająca się nieskazitelną kulturą osobistą. Zwłaszcza w przypadku bankietów firmowych dla kontrahentów event będzie Twoją wizytówką, pamiętaj o tym!

Bankiet firmowy jako forma świętowania sukcesów przedsiębiorstwa

Bankiety to fantastyczny sposób, aby uczcić sukcesy przedsiębiorstwa. Wspólne spotkania pracowników w tak uroczystej oprawie wpływają pozytywnie na całą strukturę firmy. Świetnie przygotowany event na prestiżowym poziomie ma nie tylko charakter motywacyjny, ale jest też świetną okazją do integracji i luźnych rozmów. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo celebruje świetne wyniki finansowe, wejście na nowe rynki, podpisanie intratnego kontraktu, czy fuzję z obiecującym partnerem, bankiet firmowy pozwala gościom poczuć się częścią tego sukcesu. Ma to niebywały wpływ na budowanie poczucia lojalności wobec marki. Pozwala też każdej zaproszonej osobie poczuć się ważną częścią firmy.

Bankiet firmowy może być także formą promocji marki. Na liście gości mogą pojawić się wówczas potencjalni inwestorzy, obiecujący partnerzy biznesowi czy też autorytety z Twojej branży. Eleganckie przyjęcie będzie wówczas nie tylko świętowaniem sukcesu nowego produktu, ale także kolejnym krokiem do zwiększenia renomy i rozpoznawalności marki.

Agencja eventowa Top Event – kompleksowa organizacja bankietów firmowych

Organizacja bankietu firmowego nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Trzeba temu poświęcić sporo czasu i przede wszystkim posiadać odpowiednią wiedzę na temat specyfiki branży eventowej. Przygotowanie ekskluzywnego bankietu wymaga skoordynowania wielu działań, opracowania rozsądnego harmonogramu zadań i właściwie rozłożenia w czasie poszczególnych akcji. Na szczęście możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, dlatego możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci usługi na najwyższym poziomie. Oto jakie kwestie załatwimy w Twoim imieniu:

  • dobór odpowiedniej formy uroczystości: bankiet angielski (stojący), bankiet zasiadany, bankiet amerykański (stojąco-siedzący);
  • wynajęcie sali bankietowej w wyjątkowym, malowniczym miejscu; szczegółowa wizja lokalna obiektu, uwzględniająca kwestie bezpieczeństwa;
  • opracowanie scenariusza części formalnej i nieoficjalnej;
  • wynajem transportu dla gości;
  • zróżnicowany catering, ustalenie menu na bankiet, dostosowanego do wymogów różnych diet (dobrze jest wcześniej poznać preferencje swoich gości w tym zakresie);
  • zapewnienie znakomitej oprawy muzycznej oraz innych atrakcji, które uświetnią wieczorowe przyjęcie;
  • dostarczenie wysokiej jakości sprzętu technicznego, oświetlenia, nagłośnienia;
  • zaprojektowanie profesjonalnych zaproszeń dla gości;
  • załatwienie wszystkich wymaganych prawnie pozwoleń i licencji;
  • i wiele, wiele innych!

Oczywiście są to tylko nieliczne sprawy, którymi zajmiemy się po to, abyś Ty nie musiał o nic się martwić! Będziemy czuwać nad każdym szczegółem!

Oprawa i dodatkowe atrakcje na przyjęcia. Bankiet firmowy z pompą!

Organizując bankiet, należy skrupulatnie zadbać o jego oprawę wizualną. To pierwsze, co zobaczą goście spotkania biznesowego. Dekoracja sali powinna być dopracowana w najdrobniejszych detalach. Warto zwrócić uwagę na takie elementy, jak odpowiednie zagospodarowanie sali, aranżacja stołów, bufetu cateringowego, zastawa, atrakcyjnie podane dania, cięte kwiaty w wazonach.

Bankiet firmowy zwykle rozpoczyna się od formalnej części imprezy, podczas której wygłaszane są przemówienia. Jednak po uroczystej kolacji powinna nastąpić część mniej oficjalna, która dostarczy uczestnikom wyjątkowych emocji. Rozrywkowa część kolacji bankietowej opiera się głównie na pokazach i koncertach. Pamiętajmy jednak, że to, jaki zespół muzyczny zaprosić, jest kwestią indywidualną. Inne atrakcje możesz zaproponować pracownikom, a inne poważnym kontrahentom biznesowym. Możemy zaprosić wirtuozów grających jazz, ale także orkiestrę symfoniczną. Oprócz tego inne atrakcje, które sprawdzają się podczas bankietów firmowych, to m.in.: pokaz kuchni molekularnej, live cooking, pokaz sztuki barmańskiej, teatr ognia, czy show kontorsjonistów. Podczas planowania bankietu firmowego w porozumieniu z Tobą dobierzemy takie atrakcje, które zachęcą gości do wspólnej zabawy.

Profesjonalna organizacja biznesowego bankietu – nasze realizacje

Agencja Top Event od lat organizuje różnego typu wydarzenia firmowe, masowe, miejskie, sportowe. Mamy na swoim koncie ponad tysiąc efektownych realizacji i ciągle chcemy więcej! Pragniemy dostarczać naszym klientom eventy wyjątkowe i spektakularne, takie, które na długo zostają w pamięci i są idealną wizytówką nie tylko naszej agencji, ale także marek naszych klientów! Organizujemy zarówno kameralne bankiety firmowe, jak i duże przyjęcia. Bankiety o charakterze biznesowym to nasza specjalność. Dysponujemy bogatą bazą sprawdzonych, atrakcyjnych miejsc na imprezy, takich jak 5-gwiazdkowe hotele, eleganckie restauracje, teatry, zamki, pałace w całej Polsce. Nie boimy się także realizacji w miejscach nietypowych, jak ogrody japońskie, Kopalnia Soli w Wieliczce, czy Fort Legionów w Warszawie. W przypadku atrakcji na wieczór zawsze zaskakujemy naszych klientów kreatywnością i entuzjastycznym podejściem – dla specjalistów w Top Event nie ma rzeczy niemożliwych!

Działamy na terenie całego kraju! Dotrzemy wszędzie tam, gdzie będziemy potrzebni! Zapraszamy do kontaktu!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl