Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Latino Party – firmowe imprezy tematyczne od Top Event

Gorące rytmy salsy, bachaty, merengue, samby, palmy nad głową i piasek pod stopami – to właśnie sprawia, że imprezy w stylu latino są tak porywające! Choć latino to dość popularny pomysł na imprezę tematyczną, to cieszy się on dużym zainteresowaniem ze względu na niezwykle energetyczny klimat, jaki panuje podczas takich wieczorów. Wyrzut endorfin do krwi murowany! Jeśli zatem chcesz zorganizować dla swoich pracowników i kontrahentów bankiet w latynoskim klimacie, to jesteśmy do Twojej dyspozycji! Agencja Top Event z Warszawy od lat zajmuje się profesjonalną i rzetelną realizacją wydarzeń dla dużych firm i korporacji. Zaufało nam już wiele renomowanych marek! Zrobiliśmy dla nich wiele imprez na prawdziwym, światowym poziomie! Nie zwlekaj i opowiedz nam o swoich planach, a my pomożemy Ci je zrealizować!

Organizacja imprez latino - Top Event z Warszawy

Agencja Top Event z Warszawy zajmuje się realizacją wydarzeń i imprez na terenie całego kraju. Nasz zespół to grono wybitnych profesjonalistów i pasjonatów, którzy nie boją się wyzwań! Nasza dewiza to "Sky is the limit!". Jeśli zatem szukasz ludzi pełnych werwy i nieustraszonych – kłaniamy się nisko!

W branży działamy skutecznie od kilkunastu lat. Liczne doświadczenia, które zdobyliśmy w tym czasie, pozwalają nam na skuteczne działanie i podejmowanie właściwych decyzji. Wiemy, co zrobić i czego unikać, aby Twoje latino party zamieniło się w spektakularne show, o którym długo będzie się mówić w branży!

Jeśli zatem chcesz, abyśmy zajęli się organizacją firmowej integracji, opartej na motywie wieczoru latynoskiego, pisz do nas śmiało! W mig wyślemy Ci portfolio z naszymi przykładowymi realizacjami. Przekonasz się, że znamy się na swojej pracy, jak mało kto! Nie boimy się innowacji, dlatego wszelkimi, nawet najbardziej szalonymi pomysłami, będziesz się mógł z nami podzielić podczas wideorozmowy. Będziesz miał okazję poznać podczas niej ludzi, którzy tworzą Top Event oraz wziąć udział w burzy mózgów. Sypiemy pomysłami, jak z rękawa, dlatego wierzymy, że będziemy w stanie wspólnie znaleźć takie atrakcje na Twój wieczór latino, które sprawią, że krew będzie wrzała w żyłach, a parkiet zapłonie od dobrej zabawy!

Party w stylu latino – czego możesz się po nas spodziewać?

Organizacja latino party nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Po pierwsze, każda impreza, nie tylko wieczór latynoski, wymaga szczegółowego zaplanowania i dopilnowania wielu aspektów. Po drugie, imprezy w stylu latino są na tyle popularne, że trzeba się nieźle nagłowić, aby zagwarantować gościom atrakcje na odpowiednim poziomie. Dlatego też skorzystanie z usług naszej agencji eventowej jest najlepszym, co możesz dla siebie oraz swoich pracowników zrobić! Będziesz mieć nie tylko spokój, ale też gwarancję, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Top Event zadba m.in. o:

  • wybór odpowiedniego miejsca na Twoje latino party;
  • rezerwację pokoi hotelowych oraz wynajęcie transportu, jeśli event będzie wyjazdowy;
  • drobiazgową wizję lokalną obiektu, uwzględniającą kwestie bezpieczeństwa, możliwość realizacji poszczególnych atrakcji, możliwości dojazdowe itd.;
  • dostarczenie na miejsce wysokiej jakości sprzętu technicznego wraz z ekipą specjalistów od jego obsługi;
  • załatwienie wszelkich pozwoleń, licencji, kwestii prawnych;
  • catering i drinki, odpowiadające klimatowi latynoskiemu;
  • dekoracje oraz muzykę;
  • i w końcu... zapewnienie spektakularnych atrakcji, które na długo pozostaną w pamięci gości!

Oczywiście ta krótka lista jest tylko podstawowym szkieletem, a Top Event będzie musiał zmierzyć się z jeszcze wieloma innymi zadaniami. Będzie tego sporo, ale.... my naprawdę kochamy organizować imprezy!

Kubańskie rytmy i inne atrakcje na integracyjny wieczór latynoski

Na pewno zastanawiasz się, jakie rozrywki na imprezę w stylu latino wybrać, aby ta okazała się fenomenalnym sukcesem? Podczas rozmowy z naszym teamem przedstawimy Ci wiele propozycji, które na pewno przypadną Ci do gustu. Jednak jedno jest pewne – latino party nie może obyć się bez muzyki i tańca. Zapewnimy obecność najlepszych Dj-ów, instrumentalistów, gwiazd ze świata muzyki i sztuki, którzy uświetnią wieczór wyjątkowymi pokazami. Nie zapomnimy o tancerzach i instruktorach, którzy poprowadzą dla całego zebranego towarzystwa warsztaty tańców latynoamerykańskich. Nie zabraknie gorącej samby, rytmicznej salsy, dynamicznej cha-chy, czy ognistego paso doble. Sięgniemy też po bachatę, kizombę, a nawet reggaeton! To będzie prawdziwy miks stylów tanecznych! Całość wieczoru latino poprowadzi energiczny konferansjer, który zachęci do zabawy nawet tych nieśmiałych!

Oprócz tego zapewnimy też konkursy i wyzwania zespołowe, które zaktywizują uczestników i sprawią, że ich policzki zapłoną od ekscytacji! Możemy zorganizować również pokaz flair show, czyli profesjonalne popisy barmanów i barmanek! Jeśli zechcesz, ściągniemy specjalistów od pokazów laserowych lub zapewnimy wizualizacje oparte na mappingu. Zagwarantujemy także dekoracje, które przeniosą Twoich gości w klimat rozgrzanej słońcem plaży! Na Twojej imprezie latino nikt nie będzie się nudził!

Zalety integracyjnych imprez tematycznych w stylu latino

Integracyjny wieczór latynoski może przynieść Twojej firmie wiele korzyści. Podstawową zaletą takiego spotkania jest to, że pracownicy mają szansę lepiej się poznać i wyluzować. Nawet chwilowy odpoczynek od myślenia o deadline'ach wpłynie pozytywnie na ich dalszą pracę. Latino party to swego rodzaju nagroda za trud, włożony w prężne funkcjonowanie firmy. Podniesie motywację Twojej kadry, a to przełoży się na osiąganie lepszych wyników w przyszłości.

Dobre emocje, które towarzyszą imprezom w klimacie latino na długo zapadną w pamięć pracowników. Wspólne przeżywanie atrakcji, czy udział w konkursach zbliży ich do siebie i umocni więzi zarówno między poszczególnymi jednostkami, jak i pomiędzy zespołami. Niecodzienne okoliczności, jak właśnie wieczór latynoski, może być też świetną okazją do tego, aby poznać pracowników z innej strony. Dla osób zarządzających dostrzeżenie nieznanych dotąd kompetencji poszczególnych osób będzie świetnym punktem wyjścia do wprowadzenia zmian, przydzielenia nowych obowiązków, czy powierzenia konkretnemu pracownikowi prowadzenia ważnego projektu.

Jedno jest pewne – firmowa impreza w stylu latino będzie wydarzeniem, które wzmocni całą strukturę firmy. A prestiż buduje się także od wewnątrz, czyż nie? Zgłoś się do Top Event – polecamy się i nie możemy się doczekać, aż zrobimy Ci latino party, jakiego świat nie widział!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl