Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Kabarety na żywo, występy kabaretowe

Kabaret Moralnego Niepokoju, kabaret Neo-nówka, Paranienormalni, kabaret Hrabi, kabaret Młodych Panów – to tylko nieliczne z najlepszych polskich gwiazd kabaretu. Jeśli chcesz zorganizować dla swojej publiczności show, które rozbawi ich do łez, to nie ma nic lepszego, niż wieczór komediowy ze skeczami od najlepszych komików!

Kabarety należą do gatunku imprez artystycznych, których podstawowym celem jest rozrywka. Kabarety na żywo cieszą się wyjątkową popularnością. Bez względu na to, czy jest to impreza w amfiteatrze pod gołym niebem, czy na sali teatralnej, zazwyczaj chętnych jest więcej niż miejsc. Dlatego warto organizować tego typu imprezy, choć realizacja wydarzenia artystycznego, jakim jest kabaret na żywo, nie należy bynajmniej do łatwych. Ale od czego masz nas, zespół agencji eventowej Top Event?

Jesteśmy grupą piekielnie doświadczonych organizatorów eventów i już nie możemy się doczekać, aby zająć się realizacją występów kabaretowych na Twoje zlecenie. Z przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie event o charakterze przeglądu, konkursu lub gali kabaretowej dla Twoich gości.

Filmiki + zdjęcia

Co to jest kabaret?

Kabaret jest specyficzną odmianą spektaklu teatralnego. To występy, których scenariusz oparty jest o skecze, czyli krótkie scenki o charakterze satyrycznym, ironicznym, prześmiewczym. Jest to typowa sztuka ludyczna, rozrywkowa. Ma ona za zadanie bawić widzów dowcipem i skeczami na żywo. Rola kabaretów jest nieoceniona dla ludzkiej psychiki, ale też dla ciała. Odpowiednia dawka śmiechu potrafi obniżyć poziom kortyzolu, zniwelować stres i pozwolić odpocząć zmęczonej obowiązkami głowie. Dlatego też na występy najlepszych polskich kabaretów zawsze brakuje miejsc!

Grupy kabaretowe składają się zazwyczaj z kilku osób. Prezentują oni widzom przygotowane wcześniej skecze. Czasem zapraszają do udziału w niektórych z nich osoby z widowni. Są to wówczas skecze improwizowane, które budzą niemało emocji, zarówno wśród artystów (którzy muszą ad hoc reagować na to, co dzieje się na scenie), jak i wśród widzów (którzy wiedzą, że czeka ich wyjątkowa, nieprzewidziana scenka). Artyści kabaretowi są doskonałymi aktorami, do tego bardzo zabawnymi, dlatego też ta wyjątkowa sztuka jest tak popularną formą rozrywki.

W ostatnim czasie triumfy odnosi także forma kabaretu, jaką jest stand-up. Ma ona podobny cel i formę, z tym, że zamiast kilkuosobowej grupy na scenie pojawia się zazwyczaj jedna osoba (stand-uper), która prezentuje przygotowany wcześniej program.

Organizacja kabaretów na żywo z agencją Top Event

Agencja Top Event zajmuje się organizacją imprez artystycznych, w tym kabaretów na żywo, od ponad 15 lat. W tym czasie z powodzeniem przeprowadziliśmy ponad 1000 projektów wydarzeń i eventów o różnym charakterze. Każdy z nich był dopięty na ostatni guzik. Słyniemy z wyjątkowej drobiazgowości – każdy powierzony nam projekt prowadzimy z dbałością o każdy detal. Nasz team tworzą wybitni specjaliści z różnych środowisk. Na pokładzie mamy zarówno byłych muzyków, kierowników działów marketingów ogromnych galerii handlowych, event managerów, prawników, coachów i specjalistów od psychologii. Realizujemy występy kabaretowe na terenie całej Polski. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Naszym klientom daliśmy się poznać, jako rzetelni, konkretni i kreatywni. Wiemy doskonale, na czym polega organizacja eventu wizualnego, jakim jest kabaret na żywo. Po branży eventowej poruszamy się znakomicie. Wiemy, co sprawdzić, aby w porę uniknąć sytuacji trudnych. Skorzystaj z naszego doświadczenia i entuzjazmu i pozwól nam zorganizować za Ciebie wieczór kabaretowy, który na długo zostanie w pamięci Twoich gości!

Jak zorganizować noc kabaretową? O czym trzeba pamiętać?

Organizacja występów kabaretów wiąże się z szeregiem mniej i bardziej skomplikowanych działań logistycznych. Wszystkie powinny być skoordynowane i wykonane w odpowiednim czasie, tak aby nie robić niczego na ostatnią chwilę, bo to niestety zazwyczaj wróży kryzys! My działamy według szczegółowo opracowanego, konkretnego scenariusza, który pozwala nam dopilnować wszystkiego. Nasze doświadczenie w realizacji imprez kabaretowych pozwoli Ci spać spokojnie i przyjść na gotowe! W Twoim imieniu zajmiemy się m.in.:

 • znalezieniem miejsca na występy kabaretowe;
 • drobiazgową wizją lokalną obiektu, uwzględniającą możliwości dojazdu, dostawy ciężkiego sprzętu oraz weryfikującą niepodważalność bezpieczeństwa;
 • wzniesieniem wszelkich niezbędnych instalacji, typu sceny, punkty obsługi klienta, punkty służb medycznych;
 • załatwieniem kwestii prawnych, licencji, pozwoleń;
 • zatrudnieniem obsługi i firmy ochroniarskiej;
 • w przypadku kabaretów na żywo outdoorowych, zapewnieniem zaplecza sanitarnego i dostępu do punktów gastronomicznych;
 • koordynacją sprzedaży biletów online;
 • dostarczeniem na miejsce sprzętu technicznego, nagłośnienia, oświetlenia, telebimów itd.
 • przygotowaniem sprzętu nagrywającego w razie transmisji telewizyjnej lub online;
 • i wiele, wiele innych!

Występy kabaretowe jako atrakcja na imprezę firmową

Kabaret na żywo to także doskonała atrakcja na imprezę firmową. Może uświetnić on luźną kolację świąteczną (wtedy artyści muszą zadbać o nowy program, adekwatny do okoliczności), wyjazd integracyjny, korporacyjną imprezę tematyczną, imprezę dla singli itd. Program takiego występu musi być także odpowiednio dopasowany czasowo, tak, aby zajął tylko część scenariusza całego eventu. W przeciwieństwie bowiem do wieczorów czy przeglądów kabaretowych, będzie on jedynie atrakcyjnym przerywnikiem, a nie głównym celem wieczoru.

Niemniej jednak wybór występów kabaretów, jako formy dodatkowej rozrywki podczas wydarzenia firmowego, jest jak najbardziej zasadny. Zdobędziesz uznanie swoich pracowników zwłaszcza, jeśli postawisz na najlepsze kabarety w Polsce. Przebojowe skecze wprowadzą towarzystwo w dobry nastrój, rozluźnią atmosferę, będą miały także wpływ motywacyjny na Twoją kadrę. Pracownicy doceniają takie niespodzianki, dlatego jeśli szukasz czegoś, co uświetni imprezę przedsiębiorstwa, kabaret jest jak najbardziej dobrym wyborem!

Agencja Top Event – w czym możemy Ci jeszcze pomóc?

Jeśli chodzi o imprezy artystyczne, zajmujemy się także organizacją takich wydarzeń, jak:

 • stand-up;
 • koncerty;
 • pokazy artystyczne (np. sztuki cyrkowej).

Jednak to nie wszystko! W naszej ofercie znajdziesz także takie eventy, jak:

 • imprezy plenerowe;
 • imprezy na basenie;
 • imprezy motocyklowe;
 • imprezy offroad;
 • imprezy tematyczne;
 • warsztaty taneczne;
 • imprezy integracyjne;
 • imprezy okolicznościowe;
 • pikniki firmowe;
 • event marketing itp.

Zapraszamy do kontaktu!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl