Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Imprezy w stylu lat 20. i 30. 

Chcesz zorganizować firmową integrację w wyrafinowanym stylu lat 20. i 30.? Świetnie się składa! Agencja eventowa Top Event melduje gotowość do działania! Wolisz luksusowy bankiet przy sączącym się w tle jazzie i swingu, a może gangsterską imprezę, której nie powstydziłby się sam Al Capone? Bez względu na to, czy pójdziesz w stronę wykwintnego rautu, czy eventu rodem z "Ojca Chrzestnego", jesteśmy gotowi pomóc Ci w realizacji Twoich najbardziej odważnych pomysłów! Twoja impreza w stylu lat 20. będzie spektakularna i niezapomniana!

Agencja Top Event z Warszawy oferuje kompleksową organizację imprez tematycznych dla pracowników i kontrahentów dużych firm i korporacji. Pracujemy dla znanych, renomowanych marek. Jeśli chodzi o realizację eventów, czy to imprez retro, czy jubileuszy i konferencji, nie mamy sobie równych! Działamy szybko, dokładnie i profesjonalnie! Organizację firmowych wydarzeń powierzyło nam już wielu klientów, którzy wracają po kolejne realizacje. Ich zadowolenie jest dowodem na to, że naprawdę jesteśmy dobrzy w tym, co robimy! Zleć nam organizację imprezy w stylu lat 20.-30., a przekonasz się, że potrafimy podejść do każdego eventu kreatywnie, innowacyjnie, a co najważniejsze, fachowo i kompetentnie!

Organizacja imprez tematycznych lata 20. i 30.

Mówiąc o imprezie lata 20., mamy na myśli głównie klimat, jaki panował w tamtych czasach w Stanach Zjednoczonych i zachodniej Europie. Był to okres prężnego rozwoju gospodarczego, technicznego i co najważniejsze – kulturalnego. Lata dwudzieste to również czasy prohibicji w USA, ale też epoka blichtru, zabawy, elegancji, ekstrawaganckich i finezyjnych rautów. Stąd też, planując imprezę tematyczną lata 20., możesz wybrać zarówno pełne splendoru i blasku party u Wielkiego Gatsby'ego, jak i gangsterską imprezę tematyczną. Mafia miała się doskonale w tamtych czasach, zwłaszcza w Nowym Jorku czy Chicago. Pozwól nam przenieść swoich pracowników do tych niezwykłych czasów, w których przepych i bogactwo nadawały ton spotkaniom towarzyskim.

Jeśli chcesz, abyśmy zajęli się organizacją Twojej firmowej imprezy w stylu Ameryki lat 20., z niecierpliwością i podekscytowaniem czekamy na Twój odzew. Wyślij nam maila z zapytaniem, a my błyskawicznie prześlemy Ci portfolio z przykładowymi realizacjami agencji Top Event. Następnie spotkamy się na luźnej wideokonferencji, podczas której będziesz mógł poznać nasz team oraz przedstawić nam swoje oczekiwania względem imprezy retro. My ze swojej strony na pewno zasypiemy Cię kreatywnymi pomysłami na atrakcje prezentowane podczas tego wieczoru. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do każdej imprezy, którą się zajmujemy! Chcemy, aby Twoi goście mogli poczuć na własnej skórze, co oznacza prawdziwe, spektakularne show!

Impreza w stylu lat 20-tych – co dla Ciebie zrobimy?

Od pomysłu na imprezę do jej realizacji wiedzie długa, wyboista droga. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, o nic się nie martwić i przyjść na gotowy event wypoczętym i uśmiechniętym! Podczas gdy Ty będziesz zajmował się swoimi sprawami, my zajmiemy się przygotowaniem wszystkich aspektów imprezy, a będą to m.in.:

  • znalezienie miejsca na imprezę, wynajem sal oraz zapewnienie miejsc noclegowych, jeśli event ma być wyjazdowy;
  • szczegółowa wizja lokalna obiektu, po to, aby upewnić się, czy spełnia wszystkie warunki do realizacji eventu; sprawdzenie bezpieczeństwa poszczególnych pomieszczeń, możliwości dojazdowych, możliwości wjazdu samochodów dostawczych ze sprzętem itd.
  • dostarczenie na miejsce niezbędnego sprzętu technicznego, w tym nagłośnienia, urządzeń muzycznych lub instrumentów, oświetlenia, wytwornic dymu itd.
  • zagwarantowanie atrakcji dopasowanych do grupy docelowej oraz angaż artystów;
  • zapewnienie cateringu oraz obsługi;
  • uzyskanie wszystkich wymaganych pozwoleń, licencji, ubezpieczeń; dopilnowanie kwestii formalnych i prawnych;
  • klimatyczne udekorowanie wszystkich wynajętych pomieszczeń;
  • i wiele innych!

Korzyści ze stylizowanej firmowej imprezy integracyjnej w stylu retro

Impreza integracyjna "Szalone lata 20." może przynieść wiele korzyści dla Twojej firmy. Takie wieczory scalają zespół oraz pozwalają pracownikom lepiej się poznać. Chodzi zarówno o umocnienie więzi wewnątrz teamu, jak i nawiązanie głębszych relacji pomiędzy poszczególnymi działami. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku dużego biura, rozmieszczonego na kilku piętrach, jak i przedsiębiorstwa, które ma oddziały rozsiane po całej Polsce.

Zabawy i gry integracyjne, które są nieodłączną częścią takiego eventu, pozwalają też rzucić inne światło na kompetencje poszczególnych osób. Pracownicy postawieni przed niecodziennymi wyzwaniami potrafią naprawdę zaskoczyć. Konkurs taneczny lub odgrywanie scenek, w których uczestnicy będą musieli wcielić się w rolę gangsterów, potrafią ukazać zupełnie nieznane oblicza pracowników. Może dzięki nim znajdziesz nowego kierownika projektu lub team leadera?

Pozytywne emocje towarzyszące stylowej imprezie integracyjnej zapadają w pamięć na długo. Przyczynia się to do zwiększenia motywacji i ma wpływ na poprawę jakości wykonywanych obowiązków. Impreza w stylu lat 20. będzie także świetnym sposobem na podziękowanie kadrze za trud włożony w realizowanie celów firmy!

Akrobaci, musicale, kabarety, czyli atrakcje na imprezę retro

Impreza w stylu lat 20. nie może obyć się bez spektakularnych atrakcji, które zachwycą Twoich gości. Pomysłów jest całe mnóstwo, dlatego chętnie podpowiemy Ci, jakie rozrywki wybrać, aby odnieść sukces! Z racji wieloletniej obecności na rynku pozostajemy w bliskim kontakcie z wieloma artystami z różnych branż. Życzysz sobie, aby imprezę uświetnili tancerze i tancerki z pokazem kultowego dla lat 20. i lat 30. charlestona? Nie ma sprawy! A może chciałbyś, aby event uświetnili akrobaci w strojach z epoki, którzy będą wykonywać swoje show na trapezach podwieszonych pod sufitem? Da się zrobić! Jeśli zechcesz, zapewnimy nie tylko odpowiednią oprawę z muzyką z lat 20., ale też zorganizujemy koncert swingowego bandu!

Jeśli chodzi o atrakcje zespołowe, możemy zorganizować wyzwania w stylu escape roomu lub zaproponować odegranie inscenizacji z aktorami, odgrywającymi role przestępców w przebraniach mafiozów? To wyjątkowo emocjonujące doświadczenie wziąć udział w takich porachunkach na żywo!

Dekoracje, przebrania, stroje i dodatki z lat 20-tych i 30-tych

Na pewno będziesz chciał podpowiedzieć swoim pracownikom, jakie przebrania lata 20. będą pasowały do klimatu wieczoru. Otóż będą one przypominały wytworne stroje karnawałowe. Panie powinny wyposażyć się w błyszczące suknie o obcisłym kroju, małe kapelusze, toczki z woalką, opaski z kwiatem lub piórkami. Niezbędnym akcesorium okażą się także rękawiczki, cygaretki, sznur pereł i kolorowe szale z piór typu boa. Panowie nie mogą na pewno zapomnieć o krawacie, szelkach i kapeluszu z rondem, jak u prawdziwych mafiosów. Podstawą męskiej stylizacji będzie garnitur lub frak z połyskliwego materiału oraz lakierki. Jeśli zechcesz, możemy zorganizować dla uczestników wydarzenia wypożyczalnię strojów w miejscu imprezy. Stroje lata 20. są specyficzne, dlatego też dobrze jest zaproponować uczestnikom wybór strojów, dzięki którym bez trudu zamienią się w ikony stylu rodem z tamtych czasów!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl