Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Imprezy tematyczne, organizacja imprez dla pracowników

Imprezy tematyczne robią furorę, jeśli chodzi o firmowe spotkania integracyjne! Organizacja takiego eventu wiąże się jednak z szeregiem skomplikowanych działań logistycznych. Ale od czego masz nas! Jesteśmy profesjonalną agencją eventową z Warszawy, dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Uwielbiamy wyzwania! W kwestii organizowania integracji tematycznych w spektakularnej oprawie zaufało nam już wiele firm o światowej renomie! Pracujemy dla najlepszych, a nasze dotychczasowe realizacje są gwarancją tego, że uczestników Twojego eventu czeka niezapomniany wieczór! Czekamy na Ciebie i Twoje najbardziej szalone pomysły!

Organizacja firmowych imprez tematycznych – Top Event

Organizując imprezę tematyczną dla firm, trzeba pomyśleć o wielu aspektach. Niektóre z nich wymagają nie lada gimnastyki! Na szczęście mamy przebogate doświadczenie w kompleksowej organizacji imprez firmowych i wiemy doskonale, na co zwrócić uwagę i o czym pamiętać, żeby Twój event tematyczny był iście spektakularny i wzbudził w uczestnikach imprezy wiele pozytywnych emocji! Gwarancją udanej imprezy tematycznej jest nie tylko świetny pomysł, ale także drobiazgowe przygotowanie planu działania, uwzględniającego ogrom kwestii organizacyjnych! W naszej agencji pracują specjaliści z różnych dziedzin, wyjadacze eventowi, którzy gwarantują, że nie umknie im żaden szczegół! Współpracujemy z ekspertami od spraw technicznych, znawcami prawa, którzy pomogą ogarnąć event od strony formalnej oraz artystami i przedstawicielami najróżniejszych dziedzin sztuki, którzy sprawią, że Twój firmowy event zostanie na długo w sercach Twoich pracowników i kontrahentów!

Organizacja imprez tematycznych – na co zwrócić uwagę?

Aby uświadomić Ci, jak bardzo złożoną kwestią jest organizacja imprez tematycznych, przygotowaliśmy krótki przewodnik po aspektach, na które zwracamy szczególną uwagę, przygotowując event z motywem przewodnim. Oczywiście pierwsza i najważniejsza decyzja, która należy do Ciebie, dotyczyć będzie głównie tematu imprezy integracyjnej. Jeśli trudno Ci się zdecydować, możesz liczyć na ciekawe pomysły naszego teamu! Chętnie podpowiemy Ci, co zrobić, aby nawet ograny motyw nabrał oryginalnego sznytu!

Dalszym etapem organizacji tego typu imprezy jest wybór odpowiedniego miejsca. Szukając hotelu czy ośrodka, przeprowadzamy szczegółową analizę, dotyczącą warunków, panujących w danym obiekcie. Drobiazgowa wizja lokalna pozwala nam unikać wpadek i dopilnować tego, aby realizacja Twojego eventu przebiegała bez niemiłych niespodzianek. Szukamy nie tylko odpowiedniego miejsca na wieczór tematyczny! Zwracamy także uwagę na możliwość zarezerwowania noclegów, dojazd, dodatkowe udogodnienia, z których uczestnicy będą mogli skorzystać przed i po głównej imprezie. Naturalnie, zapewniamy też szereg atrakcji dla zaproszonych gości! Wybieramy najciekawsze i najbardziej efektowne rozrywki, które spodobają się każdemu – kobietom i mężczyznom. Zapewniamy atrakcyjny plan wydarzeń na wieczór, wypożyczalnię strojów i przebrań, odpowiednią muzykę i catering. Zatroszczymy się także o odpowiednie dekoracje. Zadbamy o każdy szczegół techniczny, począwszy od oświetlenia, czy zadymiania wnętrza, a skończywszy na wznoszeniu niewielkich scen muzycznych w sali, jeśli zdecydujesz, że jednym z elementów imprezy tematycznej ma być koncert znanej gwiazdy lub pokaz taneczny wyjątkowej formacji! Dla nas nie ma pomysłów, których nie da się zrealizować!

Imprezy integracyjne tematyczne dla dorosłych – zalety

Jeśli chcesz zorganizować firmową integracyjną imprezę tematyczną dla dorosłych, to na pewno zdajesz sobie sprawę z wielu korzyści, które taki event może przynieść Twojemu przedsiębiorstwu. Prestiż i siłę firmy buduje się nie tylko dzięki wysokiej jakości produktom i usługom, czy rewelacyjnemu marketingowi, ale także dzięki silnej, zaangażowanej i lojalnej kadrze! Nie ma lepszego sposobu na to, aby zjednoczyć zespół, niż zorganizowanie imprezy wyjazdowej w klimacie arabskiej nocy, Gali Oscara na czerwonym dywanie, nieokiełznanego Dzikiego Zachodu lub eleganckiego wieczoru w kasynie!

Imprezy integracyjne tematyczne przenoszą uczestników do innego świata, w którym mogą się wyluzować, zapomnieć na chwilę o deadline'ach i pokazać się z zupełnie innej strony. Część atrakcji, jak choćby konkursy, pozwolą Ci zaobserwować swoją drużynę w sytuacjach innych, niż w biurze. Być może nieśmiały analityk okaże się gwiazdą parkietu, a niepozorny młody sales poprowadzi swoją ekipę do zwycięstwa w konkursowej konkurencji! Dzięki imprezom przebieranym masz możliwość poznania i oceny kreatywności swoich pracowników i sprawdzenia, jak dogadują się w poza firmą. Imprezy integracyjne pozwalają budować silny zespół, a to przekłada się potem na większą motywację i poczucie odpowiedzialności za wspólny sukces!

Pomysły na imprezy tematyczne – przykładowe scenariusze

Integracje z konkretnym motywem cieszą się ogromną popularnością. Któż nie chciałby bowiem choćby na chwilę wcielić się w ulubioną postać literacką, superbohatera z filmu akcji lub kosmonautę, zdobywającego srebrny glob. A może Twoi pracownicy z sentymentem wzdychają do lat 90. lub czasów PRL-u? Z naszą pomocą umożliwisz im taką podróż w czasie! Na Twoje życzenie możemy zrealizować dosłownie każdą tematyczną imprezę. Lata doświadczeń utwierdziły nas w przekonaniu, że jeśli chodzi o organizację imprez tematycznych dla dorosłych i dzieci, jesteśmy bezbłędni!

Brak Ci pomysłu na motyw? Możemy zorganizować dla Ciebie m.in.:

 • imprezę tematyczną Wielki Gatsby;
 • imprezę w stylu Jamesa Bonda;
 • imprezę tematyczną disco polo;
 • party w stylu Bee Gees;
 • imprezę tematyczną Hollywood;
 • imprezę tematyczną lata 20., 80., 90. etc.;
 • imprezę tematyczną hawajską;
 • event Halloween;
 • impreza tematyczna filmowa;
 • party w stylu latino;
 • imprezę tematyczną meksykańską;
 • Galę Oscarów;
 • i wiele, wiele innych!

Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z przykładowymi scenariuszami!

Atrakcje na integracyjne imprezy tematyczne dla firm

Rozrywki, które pojawiają się podczas imprez tematycznych, to kluczowy element przeniesienia eventu na wyższy level atrakcyjności. Same przebrania i oprawa muzyczna nie są bowiem gwarancją dobrej zabawy! Aby Twoje firmowe party z motywem tematycznym stało się wydarzeniem, które zapisze się na stałe w historii firmy, potrzebna jest moc atrakcji wyjątkowych i oryginalnych. Jak wspominaliśmy, dysponujemy potężnym wizytownikiem kontaktów do artystów z przeróżnych branż, którzy uświetnią wieczór Twoich gości. Czekają na nich nie tylko konkursy i zabawy, prowadzone przez animatorów. W zależności od motywu eventu możemy zaplanować pokaz belly dance, czyli tańca brzucha lub prezentacje artystów cyrkowych. Możemy zorganizować drink bar z profesjonalnymi barmanami, którzy uraczą uczestników niepowtarzalnym flair show lub zaprosić komików, stand-uperów z programem dedykowanym tematyce imprezy. Jeśli chcesz, aby imprezę tematyczną uświetnił występ znanej gwiazdy, to również da się zrobić! A jeśli marzy Ci się, aby przenieść swoich pracowników w inny klimat za pomocą sprzętu do wirtualnej rzeczywistości, ściągniemy dla nich gogle VR lub interaktywną podłogę, która zamieni się w przestrzeń kosmiczną! Nasza dewiza to "Sky is the limit!". Dołożymy wszelkich starań, aby impreza tematyczna, którą dla Ciebie zorganizujemy, była synonimem świetnej zabawy i niezapomnianych emocji! Zapraszamy do kontaktu!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl