Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Live cooking, czyli gotowanie na żywo 

Spotkania firmowe czy towarzyskie mogą przybierać różne formy. W ostatnim czasie na popularności zyskuje tzw. live cooking. Co to jest? Live cooking to najprościej mówiąc, gotowanie na żywo. Warto jednak podkreślić widowiskowy charakter takiego pokazu. Jest to bowiem spektakularne show, podczas którego wybitni kucharze nie tylko przyrządzają potrawy, ale zdradzają widzom tajniki sztuki kulinarnej. Wskazówki prowadzących to swego rodzaju wiedza tajemna, poruszanie się po alchemicznych meandrach gotowania. To niemalże teatr, z tym że zamiast spektaklu i aktorów, w świetle reflektorów błyszczy świeżo przyrządzone sushi czy sashimi z łososia! Obserwacja procesu przygotowania dań zmienia spojrzenie gości na tak prozaiczny temat, jak jedzenie. Co więcej, podczas pokazu uczestnicy mogą mieć też możliwość samodzielnego gotowania! Warto wykorzystać pozytywne emocje, jakie bez wątpienia live cooking wzbudza w obserwatorach!

Agencja Top Event z Warszawy zajmuje się organizacją różnego rodzaju wydarzeń, w tym także eventów live cooking! Naszymi klientami są duże firmy i korporacje, które zamawiają pokazy gotowania na żywo na kolacje biznesowe. Są nimi także restauratorzy, którzy potrzebują wsparcia w zakresie organizacji eventu otwarcia nowego lokalu. Wreszcie są nimi także władze miejskie i instytucje pożytku publicznego, które chcą uświetnić imprezę z pomocą live cooking show! Napisz do nas i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Organizacja eventów live cooking

Zorganizowanie wydarzenia live cooking nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Trzeba się nieźle nagimnastykować, aby taki event odniósł sukces! Każdy, kto kiedykolwiek próbował zorganizować dużą imprezę firmową, wie, że to proces skomplikowany pod względem logistycznym. Dlatego warto powierzyć organizację eventu live cooking profesjonalistom. A tak się składa, że agencja Top Event znajduje się w absolutnej czołówce, jeśli chodzi o organizowanie imprez!

Mamy za sobą ponad 15 lat doświadczenia. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 1000 różnego rodzaju wydarzeń. Organizowaliśmy koncerty, wyjazdy integracyjne, firmowe bankiety, gale, konferencje, imprezy plenerowe. Branża eventowa nie ma przed nami tajemnic. Zgrany zespół specjalistów będzie czuwał nad całym przebiegiem realizacji Twojego szkolenia live cooking. Szczegółowo zaplanujemy plan warsztatów. Każdy aspekt organizacji wydarzenia będzie kontrolowany przez dedykowaną do tego osobę. W Top Event każdy robi to, co umie najlepiej, dlatego gwarantujemy Ci realizację na najwyższym poziomie. Z każdego etapu będziesz otrzymywać konkretny feedback. Nasz zespół będzie w gotowości w razie jakichkolwiek pytań. My będziemy działać, a Ty będziesz mógł spać snem sprawiedliwego!

Jak wykorzystać pokaz kulinarny na żywo?

Live cooking to nowy wymiar warsztatów kulinarnych, który umożliwia interakcję widzów z szefem kuchni. Bezpośredni kontakt pozwala na większe zaangażowanie gości. Tego rodzaju show w formie samodzielnego pokazu lub szkolenia można wykorzystać podczas imprez okolicznościowych, rodzinnych (popularny jest np. live cooking na wesele), integracji firmowej czy przyjęcia korporacyjnego. Live cooking połączony z degustacją może być świetną atrakcją na targi, gale firmowe czy ważne kolacje biznesowe. Bez względu na to, czy przybierze on formę rozrywki, czy warsztatów możesz liczyć na duże zainteresowanie Twoich gości.

Live cooking jest też doskonałym sposobem na uświetnienie imprezy tematycznej. Eventy w stylu meksykańskim czy hawajskim zostaną okraszone prezentacją przyrządzania regionalnych dań, co znacznie podkręci atmosferę wieczoru. Będzie to na pewno bardzo ciekawe doświadczenie, które zostanie w pamięci uczestników na długo.

Live cooking online

Ciekawą opcją, jeśli chodzi o gotowanie na żywo, jest live cooking online. To odpowiedź na przeniesienie wielu sfer życia do Internetu, czy też ograniczoną liczbę miejsc dla uczestników. Tę formę mogą wykorzystać restauracje czy hotele, które chcą wypromować swój lokal. Uczestnictwo może być darmowe lub z biletami do nabycia przez Internet. Relacjonowane może być także wydarzenie, zorganizowane dla uczestników, a streaming online może być po prostu dodatkową metodą autopromocji firmy.

Organizacja live cooking online wymaga również dużego zaangażowania. Trzeba będzie dostosować miejsce do warsztatów kulinarnych, ale również do tego, aby relacja wideo była jak najlepszej jakości. Zapewnimy wysokiej jakości sprzęt nagrywający, oświetlenie i nagłośnienie, a także wybitnych specjalistów do obsługi wszystkich urządzeń. Zadbamy o świetną jakość streamingu i rewelacyjną prezentację. Widzowie niemalże poczują smak gotowanych na ekranie potraw!

Uczestnicy zapisani na live cooking online mogą otrzymać od nas kurierem produkty niezbędne do przyrządzenia potrawy, która będzie przygotowywana przez kulinarnego mistrza, bądź też otrzymać mailowo przepis z listą zakupów do nabycia we własnym zakresie.

Live cooking jako element imprezy firmowej

Warsztatowy charakter imprezy live cooking może mieć fenomenalny wpływ na Twoich pracowników. Warto wykorzystać tę formę jako rozrywkę podczas wyjazdu integracyjnego. Wspólne gotowanie pozwoli zacieśnić więzi między pracownikami, a ciekawostki opowiadane przez wybitnego szefa kuchni będą idealnym tematem do rozmów w teamie. Live cooking łączy ludzi! Podobnie jak kolektywne jedzenie. Ta część naszej codzienności ma wręcz intymny charakter i bardzo zbliża. A już przygotowanie wspólnego obiadu pod batutą mistrza kuchni, a potem grupowa konsumpcja pozwoli osiągnąć maksymalny efekt integracyjny!

Agencja Top Event – jakie usługi oferujemy?

Agencja Top Event oferuje kompleksową organizację wydarzenia live cooking! Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk – lokalizacja nie ma znaczenia. Zrobimy gastronomiczne party w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Zadbamy o wszystko, począwszy od wynajęcia odpowiedniego obiektu i zatrudnienia szefa kuchni, poprzez przygotowanie stanowisk do gotowania i dostarczenie świeżych, wysokiej jakości produktów, na dopełnienie wszystkich kwestii prawnych, ubezpieczeniowych i technicznych kończąc. Jeśli live cooking będzie tylko jednym z elementów Twojej imprezy, zadbamy o także o noclegi czy dodatkowe rozrywki dla uczestników.

Jeśli chcesz, by na oczach gości Twojej firmy powstały wytrawne dania, które wyjdą spod ręki kulinarnego magika – zgłoś się do nas! Czekamy na Ciebie pełni entuzjazmu i zapału do działania!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl