Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Organizacja imprez mikołajkowych

Okres bożonarodzeniowy to doskonały moment na zorganizowanie firmowej imprezy! Podkręć grudniową ekscytację panującą w biurze i zaproponuj swoim pracownikom świąteczny event, który na długo zapadnie im w pamięć! Jak pewnie wiesz, wcale nie jest łatwo takie wydarzenie przygotować, ale od czego masz Top Event? Jesteśmy agencją eventową z Warszawy, prężnie działającą w branży już od wielu lat. Oferujemy kompleksową organizację imprez mikołajkowych dla dorosłych i dzieci. Znamy się na swojej pracy, jak nikt! Nasz team tworzą specjaliści z wielu dziedzin. Jesteśmy naprawdę dobrze dobraną ekipą! Ogromny bagaż doświadczeń pozwala nam proponować naszym Klientom rozwiązania innowacyjne, takie, które wyniosą realizację eventu na najwyższy poziom! Nie boimy się wyzwań, działamy pewnie i z entuzjazmem! Pracujemy dla dużych korporacji i przedsiębiorstw o światowej renomie. Powierz nam organizację imprezy mikołajkowej, a zapewniamy, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik!

Organizacja świątecznych imprez mikołajkowych

Top Event słynie z perfekcyjnych realizacji oraz błyskawicznego działania. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, nie czekaj, tylko wyślij do nas maila. W bardzo krótkim czasie otrzymasz od nas portfolio z przykładowymi realizacjami kreatywnych eventów firmowych, które do tej pory z wielkim sukcesem przeprowadziliśmy! Jeśli zechcesz, zaprosimy Cię również na call online, podczas którego poznasz nasz energiczny zespół ekspertów oraz przedstawisz nam swoją wizję imprezy mikołajkowej dla Twojej firmy. My ze swojej strony podpowiemy Ci, co jeszcze możemy zrobić, aby event nabrał oryginalnego i atrakcyjnego sznytu. Będziemy wspólnie dopracowywać scenariusz wieczoru. Dynamiczne burze mózgów to nasza specjalność! Wiemy, co zrobić, aby stworzyć spektakularne wydarzenie firmowe, nawet jeśli jego kanwą ma być tak popularny temat, jak mikołajki. Imprezy o wyjątkowym charakterze to nasza specjalność!

W Top Event dbamy o to, aby być w stałym kontakcie z Klientem. Będziesz otrzymywać od nas stały feedback na temat postępów w realizacji Twojej choinkowej imprezy. Nasz sympatyczny zespół jest do Twojej dyspozycji!

O czym pomyśleć organizując integracyjną imprezę świąteczną?

Fajny pomysł na firmowy event to jedno, ale droga do jego pełnej realizacji nie jest usłana różami! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, co i w jakiej kolejności należy załatwić, aby Twoja impreza gwiazdkowa odniosła spektakularny sukces! Oto kilka kwestii, które należy wziąć pod uwagę podczas organizacji mikołajek:

 • wybór miejsca eventu – możesz zdecydować się na organizację wieczorowej imprezy mikołajkowej w Twoim mieście lub też na dwudniowy wyjazd poza jego granice;
 • rezerwacja noclegów i transportu – w przypadku eventów wyjazdowych gwarantujemy zapewnienie noclegów na odpowiednim poziomie oraz dowóz uczestników na miejsce; jeśli impreza mikołajkowa obejmie jedynie wieczór, zapewnimy kierowców lub umowę z firmą taksówkarską, która zadba o rozwiezienie gości do domów po jej zakończeniu;
 • zapewnienie najwyższej jakości, niezawodnego sprzętu technicznego, muzycznego, nagłośnienia oraz oświetlenia;
 • wynajęcie artystów, animatorów, śnieżynek, elfów oraz innego rodzaju atrakcji, które uświetnią wydarzenie;
 • zorganizowanie scenografii, dekoracji, ozdób świątecznych, choinek, stroików, przebrań dla obsługi;
 • montaż filmu promocyjnego oraz wykonywanie pamiątkowych zdjęć;
 • zamówienie upominków dla gości;
 • zaplanowanie menu i zamówienie pełnego cateringu;
 • przeprowadzenie szczegółowej wizji lokalnej wynajętego obiektu;
 • zdobycie wymaganych pozwoleń, licencji;
 • kwestie ubezpieczeniowe;
 • i wiele, wiele innych!

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez mikołajkowych dla dorosłych. Powierzając nam realizację firmowego wydarzenia, możesz mieć pewność, że będzie dopięte na ostatni guzik. Lubimy dmuchać na zimne, więc nie obawiaj się fakapów! My będziemy działać, a Ty będziesz mieć spokój!

Spotkania świąteczne dla firm – zalety

Nie ma znaczenia, mały czy duży, każdy lubi mikołajki! Impreza integracyjna w tym stylu ma zatem bardzo duże szanse, aby pozytywnie wpłynąć na wzmocnienie relacji w zespole. W okresie przedświątecznym w wielu firmach panuje gorączka pracy, tym bardziej warto właśnie w tym czasie zagwarantować swoim pracownikom chwilę relaksu. Rozrywka pozwoli zapomnieć na chwilę o natłoku obowiązków i nabrać sił do dalszego działania. Wspólne przeżywanie niezapomnianych chwil scala grupę i sprawia, że dużo lepiej im się razem pracuje.

Animacje, konkursy, gry i zabawy serwowane podczas całego wieczoru pozwolą Ci lepiej poznać swoich pracowników. Nietypowe wyzwania to świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak Twoja kadra radzi sobie w sytuacjach innych, niż biurowe. Być może w trakcie imprezy mikołajkowej ujawni się nowy kierownik projektu lub team leader? Takie imprezy pozwalają Ci wyłonić talenty i dostrzec nieznane kompetencje miękkie poszczególnych osób. Naprawdę warto się dobrze przyglądać!

Atrakcje na mikołajki firmowe

Podstawą udanej imprezy mikołajkowej są nietypowe atrakcje! Na życzenie klienta realizujemy nawet najśmielsze pomysły, a do wyzwań podchodzimy z entuzjazmem! Zapraszamy do współpracy wyjątkowych artystów, którzy uświetnią wieczór swoimi występami. Marzysz o śnieżynkach, chodzących na szczudłach? A może akrobatach w strojach Mikołaja, którzy zaprezentują pokaz na cyrkowych trapezach, podwieszonych pod sufitem? Jeśli chcesz, aby wieczór uświetnił koncert wybitnych muzyków jazzowych lub znanej polskiej gwiazdy lub gwiazdora, to również nie stanowi dla nas problemu. Ściągniemy, kogo tylko zechcesz! Chcesz, aby artyści grali w przezroczystych, szklanych bańkach? Śmiało! Lubimy wyzwania! Zadbamy także o wynajęcie DJ-a, który będzie serwował hity do tańca oraz tancerzy, którzy poprowadzą świąteczne taneczne warsztaty salsy. Jeśli zechcesz, zorganizujemy także spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczy pracownikom premie świąteczne lub inne upominki.

Zapewnimy także różnorodne formy aktywizujące, które sprawią, że goście ochoczo wstaną zza stołów! Wynajmiemy energicznych animatorów i konferansjerów, którzy poprowadzą warsztaty i konkursy oraz dopilnują, aby wszystkie atrakcje odbywały się według harmonogramu.

Choinka ze Świętym Mikołajem – organizacja imprez mikołajkowych dla dzieci

Doskonałym pomysłem jest zaproszenie do wspólnej zabawy dzieci pracowników! Możemy zorganizować dla Ciebie event, w którym zarówno Twoja kadra, jak i ich pociechy będą mogły poczuć prawdziwego ducha świąt. Wielokrotnie organizowaliśmy imprezy mikołajkowe na kilku piętrach, dlatego z powodzeniem stworzymy osobne scenariusze dla maluchów, nieco starszych dzieci i dorosłych. Każda grupa może bawić się na osobnych piętrach. Zapewnimy opiekunów i animatorki z doskonałym podejściem do dzieci, które zajmą się najmłodszymi. Zadbamy też o odpowiedni wystrój. Dzieciakom spodoba się na pewno sceneria rodem z fabryki zabawek lub osiedle domków z piernika. Zorganizujemy konkursy w ozdabianiu bombek, warsztaty robienia świątecznych ozdób i kartek świątecznych, zatrudnimy komików i tancerzy, którzy zaproszą gawiedź do wspólnych pląsów. Nie zapomnimy też o wizycie Świętego Mikołaja, który rozda dzieciom prezenty. Zapewnimy moc zabaw dla dzieci i świątecznych warsztatów, które muszą pojawić się na każdej imprezie mikołajkowej! Połącz mikołajki dla dzieci i dorosłych, a zobaczysz, jak dobre wrażenie zrobisz na swojej kadrze!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl