Poproś o ofertę

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Gale sportu - zorganizuj z agencją Top Event

Eventy sportowe dzielą się na te o charakterze rywalizacyjnym (jak mecze, wyścigi, rozgrywki) oraz na uroczyste spotkania profesjonalistów, podczas których wręczane są różnego rodzaju nagrody. W tym drugim przypadku popularne są choćby Gale Mistrzów Sportu, Gale Sportu Akademickiego, czy plebiscyty typu "Sportowiec Roku". Organizacja takiego wydarzenia wymaga nie lada gimnastyki i skoordynowania skomplikowanych procesów logistycznych. Dlatego też najlepiej powierzyć to zadanie ekspertom. Agencja eventowa Top Event zgłasza gotowość do działania!

Jesteśmy zgranym teamem specjalistów o różnorodnych kwalifikacjach. Wiedza potrzebna w branży eventowej pochodzi z różnych dziedzin. Tyczy się nie tylko samego sposobu organizacji uroczystości i wydarzeń, ale zahacza także o psychologię czy prawo. Jako profesjonalny organizator eventów doskonale o tym wiemy, dlatego nasz zespół tworzą najlepsi! Na rynku działamy od ponad 15 lat. W tym czasie udało nam się zrealizować ponad 1000 projektów imprez zamkniętych i plenerowych. Zaufało nam już wiele firm, korporacji i instytucji.

Każdy event opieramy na indywidualnie skrojonym scenariuszu, dopasowanym precyzyjnie do charakteru wydarzenia, potrzeb naszego klienta oraz zaproszonych gości. Każda gala sportu, którą organizowaliśmy, była dopięta na ostatni guzik!

Organizacja gali sportowców od Top Event

Kompleksowa organizacja gali sportu wymaga wykonania szeregu działań i dopilnowania wielu kwestii. Powierzając realizację agencji eventowej Top Event, nie będziesz musiał martwić się o nic. Doskonale wiemy, na co zwrócić uwagę i czego unikać, aby gala sportowców odbyła się bez wpadek i z należytą pompą. Na sukces imprezy pracował będzie cały sztab specjalistów, którzy zajmą się takimi kwestiami, jak:

 • znalezienie ośrodka, w którym odbędzie się gala sportowców;
 • wizja lokalna wynajętego obiektu, w tym sprawdzenie pomieszczeń pod kątem bezpieczeństwa, możliwości dostawy sprzętu itd.;
 • wzniesienie wszystkich potrzebnych na sali instalacji (np. podesty, scena);
 • dostarczenie na miejsce wysokiej jakości sprzętu technicznego, nagłośnienia, oświetlenia, telebimów, kamer, mikrofonów itd.;
 • nagrody dla laureatów;
 • dostosowanie całej uroczystości do możliwości przeprowadzenia profesjonalnej transmisji w mediach;
 • opracowanie szczegółowego scenariusza przebiegu imprezy;
 • wynajęcie artystów, którzy swoimi występami uświetnią galę sportu;
 • przygotowaniem scenografii i dekoracji;
 • catering;
 • wynajęciem ochrony, konferansjerów, kelnerów i innych osób do obsługi wydarzenia;
 • i wiele, wiele innych!

Odpowiedni scenariusz i atrakcje, jako klucz do sukcesu gali sportu

Jeśli zdecydujesz się zlecić nam organizację uroczystej gali sportu, w pierwszej kolejności będziemy chcieli poznać Twoje oczekiwania względem imprezy oraz pomysły na jej uświetnienie. Następnie my przedstawimy Ci nasze propozycje i wspólnie nakreślimy wstępny plan imprezy. Odpowiedni scenariusz jest bardzo ważny. Powinien on uwzględniać nie tylko uroczyste odczytywanie listy nominowanych gwiazd polskiego sportu, ale także przerywniki w postaci występów artystycznych. Mimo tego, że zawodnicy rywalizują ze sobą o wyróżnienia, to na gali najpopularniejszych sportowców każdy chce się dobrze bawić. Harmonogram powinien uwzględniać także czas na podsumowanie najlepszej dziesiątki, dwudziestki, itd., wręczenie statuetek, przemowy zwycięzców, trenerów, uhonorowanie sponsorów. Po uroczystej części następuje zazwyczaj mniej oficjalny bankiet, który pozwala spędzić czas w gronie podobnych sobie pasjonatów aktywności fizycznej.

Atrakcje, które najczęściej wplecione są w scenariusz odczytu klasyfikacji to występy gwiazd polskiej estrady, show tancerzy, skecze kabaretowe, występy stand-uperów. Wszystko, co można obejrzeć bez nadmiernej koncentracji.

Gala Mistrzów Sportu – co to w zasadzie jest?

Gala Mistrzów Sportu to plebiscyt na najlepszego sportowca roku. Rywalizacja rozpoczyna się jednak dużo wcześniej, a wieczór galowy służy tak naprawdę do oficjalnego ogłoszenia wyników. Najpopularniejszą formą wyboru pierwszego miejsca jest głosowanie za pomocą sms. Zazwyczaj do konkursu stają laureaci światowych zawodów, mistrzostw Polski w danej dziedzinie (lekkoatletyka, biegi, krajowej i światowej ligi piłki nożnej, turniejów tenisowych typu Australian Open itd.), zdobywcy olimpijskich medali. Najlepszego sportowca Polski wybierają kibice, dlatego ważne jest, aby z promocją wydarzenia uderzyć do mediów różnego typu.

Top Event – kontakt

Jeśli chcesz uzyskać wsparcie w zakresie organizacji gali sportu, wystarczy, że napiszesz do nas na maila biuro@topevent.pl, zadzwonisz pod numer +48 500 444 422 lub skontaktujesz się z nami za pomocą formularza na stronie głównej. Dbamy o błyskawiczną odpowiedź i pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Na pierwszym etapie ustalania zarysu gali sportowców (lub innego eventu) organizujemy zazwyczaj wideorozmowę, podczas której dzielimy się wzajemnie pomysłami i kreatywnymi rozwiązaniami, które sprawią, że impreza nabierze oryginalnego sznytu. Nie straszne nam realizacje niekonwencjonalne, nietypowe i trudne. Nasza dewiza to "Sky is the limit"! Dlatego jeśli marzy Ci się, aby Twoją galę sportu okrasiły pokazy akrobatek na trapezach podwieszonych pod sufitem sali bankietowej, mów nam o tym śmiało! Wierzymy, że wszystko da się zrobić!

Oprócz gali sportowców organizujemy także takie imprezy, jak:

 • imprezy plenerowe;
 • imprezy tematyczne;
 • imprezy dla singli;
 • imprezy integracyjne;
 • imprezy okolicznościowe;
 • imprezy firmowe;
 • imprezy artystyczne;
 • imprezy dla turystów;
 • imprezy masowe;
 • imprezy dla dzieci.

Sprawdź nas! Zrobimy Ci event, którego Twoi goście długo nie zapomną! 

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl