Poproś o ofertę

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Team building dla firm - budowanie zespołu z agencją Top Event

Jeśli chcesz zintegrować swój zespół, zmotywować pracowników do działania i lepiej poznać potencjał każdego z nich, to nie ma lepszego sposobu niż eventy i warsztaty team buildingowe! Zdajesz sobie na pewno sprawę, że zorganizowanie takiego szkolenia integracyjnego to kwestia złożona, wymagająca opracowania szczegółowego scenariusza i wykonania szeregu działań logistycznych. Na szczęście trafiłeś na Top Event – profesjonalną agencję eventową, która zajmuje się realizowaniem warsztatów team building nie od dziś! Zrobimy, co w naszej mocy, aby integracja Twojego zespołu na długo pozostała w pamięci uczestników i przyniosła wymierne korzyści!

Top Event to grupa piekielnie doświadczonych specjalistów! Pracujemy dla gigantów – dużych przedsiębiorstw i korporacji, które wierzą, że team building pozwala osiągać spektakularne efekty. Od ponad 15 lat organizujemy wyjazdy firmowe z elementami team buildingu. Mamy na swoim koncie niebywałe sukcesy szkoleniowe. Wyróżnia nas skuteczność i kreatywność. Nie boimy się wyzwań, do każdej imprezy integracyjnej, ukierunkowanej na budowanie zespołu pracowniczego, podchodzimy indywidualnie.

Co to jest firmowy team building?

Team building dla firm to zajęcia integracyjne, mające na celu polepszenie współpracy w zespole. Gry i zabawy mogą odbywać się w ciągu jednego dnia, ale mogą być także wplecione w weekendowy wyjazd integracyjny. W dobie pandemii popularny stał się także team building online. Ważne jest, że wszystkie aktywności ukierunkowane są na poprawę jakości pracy w grupie, podniesienie poziomu motywacji pracowników oraz poznanie mocnych i słabych stron poszczególnych osób.

Ćwiczenia integracyjne team building nie są przypadkowe. Dla każdego klienta opracowujemy indywidualny program ciekawych i wciągających zabaw uczących współpracy i rozwiązywania problemów. Scenariusze dopasowane są do tego, aby uwidocznić zarówno zalety całego zespołu, jak i punkty newralgiczne, nad którymi warto popracować. To nieocenione narzędzie do pracy nad grupą. Szkolenia team building, które proponujemy, stanowią dla pracowników atrakcyjne wyzwania, w które, jak pokazuje nasze dotychczasowe doświadczenie, chętnie się angażują.

Warsztaty team buildingu sposobem na budowanie dobrego zespołu pracowniczego

Kreatywna integracja to doskonały sposób, aby zjednoczyć zespół. Korzyści z takich eventów integracyjnych dla firm są ogromne. Oto jak aktywności team buildingowe wpływają na pracę zespołu Twojej firmy:

  • Zajęcia team buildingowe wiążą się ze wspólnym przeżywaniem emocji, a to wzmacnia relacje w zespole.
  • Gry integracyjne dla dorosłych to świetny sposób na budowanie efektywnego, zgranego zespołu, który dzielnie stawia czoła codziennym obowiązkom. Potrafią też znacznie poprawić komunikację.
  • Zabawa team buildingowa to tworzenie wspólnych wspomnień, które wpływa na poczucie przynależności do grupy oraz lojalności wobec firmy.
  • Takie zajęcia pozwalają też na wnikliwą obserwację pracowników. Podczas wykonywania różnego rodzaju aktywności, odmiennych od zadań służbowych, ujawniają się ciekawe cechy osobowości i nieznane dotąd kompetencje poszczególnych osób. Ta wiedza może przydać się w przyszłości podczas wprowadzania zmian w strukturze firmy lub przydzielaniu nowych obowiązków.
  • Gry team buildingowe to także sposób na wypracowanie nowych metod działania, adekwatnych do potencjału członków zespołu.

Team building to także doskonały pomysł na przedstawienie działowi nowego kierownika lub kolegi. W trakcie kreatywnej integracji będą mieli szansę lepiej się poznać. Warsztaty integracyjne pomagają również nawiązać bliższe relacje pomiędzy działami, które na co dzień rzadko ze sobą współpracują. Ma to niebywały wpływ na poprawę atmosfery w pracy.

Szkolenia team building, czyli świetna metoda na integrację motywacyjną

Wyjazdy motywacyjne z elementami team buildingu umożliwiają nie tylko poznanie słabych i mocnych stron grupy. Mają także znaczny wpływ na poprawę nastrojów panujących wśród pracowników. Traktowane są jako nagroda, więc skłaniają do większego zaangażowania w działania na rzecz firmy. Dlatego warto postarać się, aby team building dla grup był atrakcyjny i warty zapamiętania.

Nie jest tajemnicą, że jeśli firma daje coś od siebie, pracownicy starają się dużo bardziej. Wkładają więcej wysiłku w dokładne i rzetelne wypełnianie obowiązków. Chętnie robią coś ponad oczekiwania, wychodzą z inicjatywą wprowadzenia ulepszeń itd. Oryginalne zadania i ćwiczenia integracyjne wyzwalają pozytywne emocje, pozwalają przełamywać bariery i ograniczenia, stawiają pracowników w rolach innych, niż odgrywają codziennie w pracy. Ma to duży wpływ na ich poczucie własnej wartości. Dzięki temu możemy zmobilizować ich do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, które pomogą im osiągnąć wyznaczony cel zawodowy. Co więcej, praca w efektywnym zespole jest łatwiejsza i przyjemniejsza, dzięki czemu pracownicy są pozytywnie nastawieni do działania. Jeśli zatem chcesz poprawić motywację do pracy w swojej firmie, team building nadaje się do tego rewelacyjnie!

Team building – pomysły, atrakcje, gry zespołowe

Podstawą udanego warsztatu integracyjnego, pozwalającego na rozwój pożądanych cech efektywnego zespołu, są gry i ćwiczenia. Ważne jest, aby były możliwe do wykonania, a jednocześnie tak atrakcyjne, aby wyzwolić w grupie ogromne pokłady dobrej energii. Oferujemy wiele ekscytujących, niekonwencjonalnych, wciągających zadań, które będą dla Twoich pracowników zarówno wyzwaniem, jak i dobrą zabawą. Wśród nich znajdziesz m.in. szkolenia outdoor, które doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku integracji w obrębie jednego teamu, jak i kilku działów. Gry miejskie czy gry terenowe odbywają się w przestrzeni poza firmą, więc mają silny wpływ na tworzenie relacji pozazawodowych. Osiąganie wspólnego celu jednoczy grupę i wpływa korzystnie na relacje międzyludzkie. Oprócz tego możemy zorganizować również gry scenariuszowe, które będą odbywać się na terenie biura. W przypadku integracji wyjazdowych świetnie sprawdzają się mobilne escape roomy, których tematyka ukierunkowana jest na zrealizowanie założonych celów. Różnorodne zagadki, szyfry, tajemnice do rozwikłania to idealny przepis na team building! A jeśli uważasz, że Twojemu zespołowi brakuje potężnej dawki adrenaliny, z chęcią zorganizujemy dla Was team building połączony z offroadem! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Realizacja eventu team building dla firm razem z agencją eventową Top Event

Proces organizowania zajęć integracyjnych team building jest wymagający i złożony. Agencja Top Event ma jednak sprawdzony sposób na to, aby Twój event odniósł oczekiwany sukces. Dbamy o każdy szczegół, począwszy od opracowania scenariusza, przez znalezienie odpowiedniego obiektu, załatwienie wymaganych pozwoleń, licencji i ubezpieczeń, a skończywszy na dostarczeniu niezbędnego sprzętu technicznego, strojów, rekwizytów.

Zabawy team building ubieramy w jedną konwencję, połączoną konkretnym motywem. Rozkład zajęć i zadań jest przemyślany i spójny. Jedno wynika z drugiego. Całość może być przeplatana innymi atrakcjami o charakterze show czy smacznym cateringiem. Autorskie programy, opieramy na wiedzy z zakresu psychologii, w naszej drużynie mamy doświadczonych psychologów i coachów, którzy doskonale wiedzą, jak z pomocą technik team buildingowych wydobyć z Twojej kadry to, co najlepsze!

Zapraszamy do kontaktu!

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl