Agencja Eventowa TOP EVENT

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy? Napisz do Nas, a my się z Tobą skontaktujemy!
Organizacja imprez – eventy firmowe, integracyjne i nie tylko!

Agencja Top Event specjalizuje się w organizacji imprez i eventów firmowych, które umożliwiają firmom budowanie profesjonalnego wizerunku na rynkach zewnętrznych oraz zdobywanie nowych kontrahentów i wspólników. Ale nie tylko! Nasze imprezy integracyjne to doskonały sposób na poprawę relacji w zespole i zacieśnienie więzów w strukturach wewnętrznych! Twoi pracownicy pokochają taki team building!

Bez względu na to, jakiego rodzaju event chcesz zorganizować, jesteśmy tutaj, aby spełnić Twoje oczekiwania! Zajmujemy się organizacją imprez od ponad 15 lat. Branża eventowa nie ma przed nami tajemnic! Zdajemy sobie sprawę, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w organizację wydarzeń o charakterze masowym. Wiemy, na co zwrócić uwagę i czego nie robić, aby całe przedsięwzięcie przyniosło spektakularny efekt! Targi, konferencje, imprezy okolicznościowe, festyny, pikniki dla firm, events marketing – dla naszej agencji eventowej nie ma rzeczy nie do wykonania! Podziel się z nami swoim pomysłem, a my pomożemy Ci go zrealizować!

Profesjonalni organizatorzy imprez – pewne rozwiązania dla firm

Organizacja imprez firmowych wymaga dogłębnej znajomości specyfiki branży, świadomości możliwych przeszkód, umiejętności myślenia perspektywicznego i zapobiegania problemom, zanim się pojawią. Spięcie wszystkich aspektów organizacji imprezy plenerowej lub masowej dla osoby z niewielkim doświadczeniem byłoby drogą przez mękę! Dlatego zatrudnienie agencji eventowej, która zapewni profesjonalną organizację eventu, to najlepszy krok, na jaki możesz się zdecydować! Pomyślimy za Ciebie o wszystkim – zaczynając od cateringu, przez zatrudnienie artystów, animatorów, obsługę techniczną imprezy, nagłośnienie, na współpracy z hotelami kończąc. Nad Twoim wydarzeniem firmowym będzie stale czuwał event manager. Po co przeglądać katalog firm i tracić czas na kompletowanie sztabu specjalistów z różnych dziedzin, skoro możesz skorzystać z naszej pomocy w aranżowaniu wszelkiego rodzaju imprez? Dzięki wieloletniej obecności na rynku mamy rozbudowaną sieć kontaktów i sprawdzone grono ekspertów, których wspólne działanie gwarantuje sukces w postaci niezapomnianej imprezy!

Dbamy o bezpośredni kontakt z naszymi klientami, dlatego będziesz wiedział, co dzieje się na każdym etapie związanym z organizacją eventu. Chcemy poznać szczegółowo Twoje oczekiwania, aby wspólnie stworzyć indywidualny harmonogram działań, na kanwie którego stworzymy szkolenie, konferencję, bankiet lub jakąkolwiek imprezę, którą sobie wymarzysz!

Organizacja eventów firmowych – zadania organizatora imprez

Jako organizatorzy imprez i wydarzeń na naprawdę niebotyczną skalę mierzymy się z szeregiem najróżniejszych zadań w zależności od charakteru uroczystości, którą mamy w planie realizować. Benefis, bal jubileuszowy, koncert, piknik firmowy, szkolenia i impreza integracyjna - każdy z wymienionych eventów dla firm rządzi się swoimi prawami i powinien być dopasowany do określonej grupy odbiorców. Przykładowo również organizujemy imprezy firmowe przeznaczone dla najmłodszych – wówczas podstawą eventu są atrakcje i zabawy dla dzieci. Z kolei w przypadku imprez promocyjnych najważniejsze jest, aby zrealizować Twój cel zareklamowania się na rynku.

Oto lista niektórych naszych zadań, które wykonujemy w zależności od skali wydarzenia, liczebności gości oraz oczekiwań samego klienta:

 • wizja lokalna, czyli ocena obiektu, w którym ma odbyć się impreza dla firmy;
 • zapewnienie wszelkiego rodzaju atrakcji, m.in. zakontraktowanie występów artystów muzycznych, tancerzy, hostess, zatrudnienie osoby prowadzącej – konferansjera itd.
 • budowanie sceny, koordynacja przebiegu występów;
 • wynajem sal konferencyjnych, rezerwacja pokojów hotelowych, wszystkie kwestie zakwaterowania uczestników imprezy integracyjnej dla firmy oraz wykonawców;
 • zamówienie cateringu dla uczestników konferencji i eventów;
 • zarządzanie logistyką od A do Z, zaczynając od dowozu sprzętu technicznego i jego montażu;
 • promocja eventu;
 • i wiele, wiele innych zadań, o których dzięki nam nie będziesz musiał myśleć!

Skorzystanie z naszej oferty gwarantuje także obsługę prawną wydarzenia. Nasi prawnicy dopną na ostatni guzik organizację imprezy integracyjnej od strony formalnej! Powtórzymy to – nie musisz się o nic martwić!

Organizowanie imprezy jako forma promocji – skuteczna reklama w Twoim mieście!

Eventy o charakterze promocyjnym to doskonały zabieg marketingowy. Nie musisz wcale wiedzieć, jak taki zorganizować! Zrobiliśmy ich ogrom w naszej wieloletniej karierze!

Wprowadzasz na rynek nowe produkty? Nie ma sprawy – zorganizujemy dla Ciebie profesjonalne events marketing! Zajmujemy się kompleksową organizacją tego typu wydarzeń od lat i wiemy, co zrobić, aby przyniosły oczekiwany efekt! Przede wszystkim należy określić cel i grupę odbiorców takiego eventu. Chcesz dotrzeć do klienta detalicznego, czy korporacyjnego? A może szukasz nowych kontrahentów do długofalowej współpracy? Podziel się z nami swoimi pomysłami, a organizację imprezy zostaw nam! Już nasza w tym głowa, aby podpowiedzieć Ci, co przyniesie lepszy efekt w Twoim przypadku – organizacja imprezy plenerowej czy zamknięte wydarzenie o charakterze artystycznym, dostępne jedynie na zaproszenia.

Imprezy firmowe i integracyjne to doskonały sposób na to, aby zrobić z nich materiały reklamowe i ocieplić wizerunek Twojej marki w mediach. I znowu Cię zaskoczymy – nie musisz przygotowywać tego sam! Jeśli zechcesz, nasi profesjonaliści od sztuk wizualnych nakręcą i zmontują dla Ciebie spektakularne materiały promocyjne, którymi będziesz mógł pochwalić się w sieci!

Doświadczenie w organizacji imprez tematycznych, integracyjnych, konferencji i jubileuszy

Organizacja konferencji to nie tylko wynajęcie sali, a organizacja imprez artystycznych to nie tylko postawienie sceny i wynajęcie gwiazd! Dlatego nasze niebywałe doświadczenie jest tak ogromnie ważne! Zdajemy sobie sprawę, jak wiele detali trzeba wziąć pod uwagę, aby firmowe imprezy przebiegały bez żadnych niemiłych niespodzianek. Stoją za nami tysiące zorganizowanych eventów, szerokie kompetencje oraz sztab ekspertów, który w merytoryczny sposób oceni każdą istotną kwestię. Bez względu na to, czy chcesz zorganizować kongres, event tematyczny, bankiet, targi, szkolenie – możesz mieć pewność, że to nie będzie nasza pierwsza realizacja tego typu. Zjedliśmy zęby na wydarzeniach o charakterze masowym! Współpracowaliśmy z setkami gwiazd, znają nas w tysiącach obiektów w Polsce! Nasza renoma jest niepodważalna i wyjątkowo pomocna w stawianiu czoła niespodziewanym wyzwaniom! Jesteśmy gotowi na wszystko!

Organizacja eventowa – sprawdź, jakie eventy robimy najczęściej!

Wśród licznych wydarzeń firmowych i eventów o charakterze masowym, które możemy dla Ciebie zorganizować, znajdziesz m.in.:

 • kongresy;
 • imprezy integracyjne;
 • imprezy tematyczne;
 • imprezy plenerowe;
 • imprezy sportowe;
 • koncerty gwiazd;
 • gale i bankiety;
 • imprezy rozrywkowe;
 • wyjazdy firmowe.

Oczywiście, to nie wszystko! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Bez względu na rodzaj imprezy gwarantujemy dobrą zabawę i najwyższy poziom profesjonalizmu.

+48 500 444 422

biuro@topevent.pl